کلیسای جامع شهر اقدام رئیس پلیس آنتونی Yoakum, استعفا داد; را در بومانت

مایدزرت | No comments

کلیسای جامع شهر اقدام رئیس پلیس آنتونی Yoakum — که اجرای این بخش از اواسط سال 2019 پس از رئیس تراویس واکر شد قرار داده شده در پرداخت شده ترک در میان یک تحقیق — ترک گروه و نمی خواهد تبدیل به شهرستان را بالا cop.

Yoakum مطلع شهرستان مدیر چارلز McClendon از برنامه های خود را در نامه ای دوشنبه.

McClendon ملاقات با اداره پلیس در اواخر روز دوشنبه و اطلاع آنها از Yoakum است که تصمیم رئیس سابق جورج Crum — که بازنشسته شد در سال 2017 خواهد بود — خدمت به عنوان سرپرست ارشد تا شهرستان تصمیم می گیرد در یک جایگزینی دائمی. Crum به عنوان رئیس پلیس از سال 2014 تا سال 2017 و نمی خواهد یک نامزد به صورت دائمی موقعیت McClendon گفت.

“Crum مؤثر بود رئیس در حالی که او در اینجا بود” McClendon گفت. “او خواهید بود قوی و مداوم دست در هدایت بخش برای چه باید سه ماه یا بیشتر. در ضمن من با اعتماد به نفس کارکنان بخش ادامه خواهد داد برای موفقیت در انجام روز به روز کسب و کار از حفاظت و خدمت به جامعه است.”

با Yoakum ترک در فوریه. 16 و Crum برنامه ریزی برای شروع Feb. 24, McClendon گفت: فرماندهان خولیو لونا پل Herrera و Dane دیکسون را به عنوان سرپرست ستاد مربوطه خود را در طول شیفت در موقت.

واکر قرار داده شد در مرخصی با حقوق در انتظار چه این شهر به عنوان یک پرسنل تحقیقات در مارس 2019. او بعدها به آزار و اذیت جنسی کت و شلوار توسط پلیس توزیع کننده. در ماه نوامبر این شهرستان گفت: واکر بود دیگر به کار به عنوان رئیس و گفت: آن را رها بررسی است.

Yoakum گفت: او پذیرفته شده و موقعیت به عنوان معاون رئیس در بومانت اداره پلیس و گفت: او را به عنوان کلیسای جامع شهر را به طور موقت پلیس بالا در حدود دو هفته. در مصاحبه با آفتاب صحرا او مشخص می شود این حرکت به عنوان اجازه می دهد او را به کار نزدیک به خانه و افزایش کیفیت زندگی است.

رئیس اقدام توصیف او دو سال در این بخش به عنوان یک تجربه مثبت و گفت که او خوشحال بود برای آنچه که او به عنوان یک “شهر بزرگ است.”

McClendon گفت که Yoakum به او گفت حدود سه هفته پیش بود که او یک فینالیست دیگر اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت اگر او از رفتن به پذیرش موقعیت جدید. با روز دوشنبه حرف او تصمیم گرفته است در برابر درخواست برای باز کردن رئیس پلیس موقعیت.

“من او را دعوت به درخواست رئیس پلیس اما همچنین به او گفت که اگر او بخواهد به درخواست او باید به رقابت با هر کس دیگری” McClendon گفت: خورشید کویر در روز جمعه.

کلیسای جامع شهر استخدام روند باز تا اواسط ماه فوریه

آخرین مهلت برای درخواست رئیس موقعیت در کلیسای جامع شهر Feb. 17, McClendon گفت.

Yoakum گفت: او به طور جدی با توجه به درخواست به رئیس پلیس در کلیسای جامع شهر اما گفت که او تصمیم گرفت در برابر آن را به عنوان موقعیت در بومانت بهتر بود مناسب است.

جستجو برای یک رئیس جدید می تواند فشار خود را نهایی روز در محل کار, اما برای زمان حال Yoakum گفت: او قصد دارد در خروج از کلیسای جامع شهرستان, اداره پلیس در فوریه. 16.

واکر موفق Crum در نوامبر 2017. Yoakum نام اقدام ارشد زمانی که واکر قرار بود در مرخصی اداری در مارس 2, 2019 برای آنچه که شرح داده شد در آن زمان به عنوان یک “مسئله پرسنل.”

یک پلیس توزیع کننده Loran Candelas شکایت واکر و شهر در تاریخ 29 ژوئیه. در آزار و اذیت جنسی کت و شلوار او ادعا واکر ساخته شده است پیشرفت های جنسی و او را مجبور به داشتن رابطه جنسی با او را در یک هتل در یک کنفرانس.

در آن زمان کت و شلوار واصل شد ساکو Ethir Walker, وکیل ارائه یک بیانیه نوشته شده است که گفت: واکر “به شدت رد می کند اتهامات که گزارش شده است.”

The Desert Sun گزارش داد که واکر آغاز شده و امنیت آموزش و مشاوره کسب و کار در ماه جولای. واکر ثبت نام کسب و کار Aspis ایمنی, Inc., در جولای 24.

Aspis ایمنی وب سایت می گوید: کسب و کار فراهم می کند آموزش برای مقابله با خشونت و فعال بورس است. آن را نمی کند فهرست نرخ خدمات خود را و یا هر مرجع به هر گونه مشتریان.

در ضمن کلیسای جامع شهر اعلام کرد که آن اشتغال مسئولیت بیمه گر انجام خواهد پرسنل تحقیق و تفحص از واکر در این شهر به نمایندگی. اما تحقیق که بسته شد زمانی که واکر و شهر “جدا” در ماه نوامبر. McClendon گفت: در آن زمان که هیچ دلیلی برای ادامه به بررسی واکر پس از او دیگر به کار گرفته شده توسط این شهرستان است.

شهر را نمی گویند چقدر آن را پرداخت واکر در طول ترک

با توجه به اسناد فاش شده از طریق سوابق درخواست واکر دریافت حقوق ماهانه از $16,762.37 با اضافی 10 ٪ آموزش و پرورش دستمزد به مقدار $1,676.24 در حالی که در مرخصی از طریق نوامبر. از جمله رئیس $135 ماهانه مدرسه کمک هزینه واکر بود به احتمال زیاد به پرداخت حدود $18,573.61 یک ماه یا تقریبا $223,000 یک سال است.

اما مقامات شهرستان را بارها و بارها با رد درخواست از خورشید صحرا به انتشار سوابق پرداخت شده به واکر پس از او قرار را ترک کرد و گفت که انتشار عمومی این پرونده خواهد بود یک تهاجم بی جا از رئیس سابق حفظ حریم خصوصی.

قبل از آمدن به کلیسای جامع شهر در اواخر سال 2017 Yoakum خدمت برای 29 سال در شهرستان آپ لند کالیفرنیا اداره پلیس در سان برناردینو شهرستان که در آن او ساکن ،

Yoakum نمی خواهد در توصیف جزئیات بیشتر خود را reasonings برای حرکت پهلو به بومانت اداره پلیس که در خدمت یک شهر از حدود 50 ، 000 ساکنان—حدود 5000 کمتر از کلیسای جامع شهر. او گفت: رفت و آمد خواهد بود کوتاه تر به بومانت به عنوان Riverside County شهر فقط چند مایل از مرز سن برناردینو کانتی. Beaumont مقامات کاهش یافته است به نظر Yoakum را استخدام.

McClendon مشخص صحبت خود را با Yoakum در مورد به دنبال اشتغال در بخش دیگر به عنوان تعجب آور اما گفت او احترام خود تصمیم به ترک است.

“من خوشحالم که او به عنوان بخشی از ما, اداره پلیس” McClendon گفت. “اما من هرگز در راه ایستاده اگر یک کارمند می رود در جای دیگر اگر آنها بر این باورند که بهترین راه حل برای آنها.”

کریس دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و اجرای قانون در رودخانه شهرستان است. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>