کلیسای جامع شهر سابق رئیس پلیس است که در این موقعیت تمام وقت شهرستان اعلام

مایدزرت | No comments

یک بازنشسته کلیسای جامع شهر رئیس پلیس است که در بخش بالا نقطه در اصل پس از بازگشت از دو ماه پیش برای پر کردن این نقش به طور موقت.

این شهر پنج شنبه اعلام کرد که جورج Crum خواهد بود که شهر را در اول وقت رئیس پلیس پس از نوامبر. او رئیس موقت در اواخر ماه مارس پس از استعفای آنتونی Yoakum که می خواهم و نیز پر کردن موقعیت به طور موقت سال گذشته است.

“من احساس می کنم این وظیفه من به ترک بازنشستگی و بازگشت به کلیسای جامع شهر که ما با این بی سابقه تایمز” Crum در بیانیه ای گفت. “مردان و زنانی که کار را برای کلیسای جامع اداره پلیس شهر هستند بهترین افراد شما می توانید به محافظت و خدمت ما ساکنان و کسب و کار و بازدید کنندگان است.”

Crum شد رئیس از 2014-17 است و حدود 30 سال تجربه اجرای قانون قبلا خدمت به عنوان یک کاپیتان با فولرتون اداره پلیس.

“ما بسیار هیجان زده به رئیس پلیس Crum بازگشت به کلیسای جامع شهر” شهر مدیر چارلی McClendon در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما رئیس پلیس به مدت سه سال او انرژی بخش ایجاد جامعه بزرگ روابط و نهاد سیاست که نه تنها کمک ما پایین تر نرخ جرم و اما خطاب مسائل پیچیده مانند بی خانمانی.”

Crum سالانه حقوق و دستمزد خواهد بود $211,331 و مسئولان شهرستان گفت: در انتشار اخبار خود را “رهبری و تجربه را به ارمغان خواهد آورد به یقین به گروه و جامعه است.”

Yoakum پذیرفته شده و موقعیت به عنوان معاون رئیس در بومانت اداره پلیس پس از روی لئامت دادن به عنوان کلیسای جامع شهرستان موقت ارشد آغاز شد که در اواسط سال 2019 در طول رسیدگی به تراویس واکر بخش آن وقت رئیس.

واکر موفق Crum در نوامبر 2017 و او قرار بود در مرخصی اداری در مارس 2, 2019 برای آنچه که شرح داده شد در آن زمان به عنوان یک “مسئله پرسنل.”

یک پلیس توزیع کننده شکایت واکر و شهر در تاریخ 29 ژوئیه. او ادعا واکر ساخته شده است پیشرفت های جنسی و او را مجبور به داشتن رابطه جنسی با او را در یک هتل در یک کنفرانس.

واکر رد اتهامات.

The Desert Sun گزارش داد که واکر آغاز شده و امنیت آموزش و مشاوره کسب و کار در ماه جولای. واکر ثبت نام کسب و کار Aspis ایمنی, Inc., در جولای 24.

کلیسای جامع شهر اعلام کرد که آن اشتغال مسئولیت بیمه گر انجام خواهد پرسنل تحقیق و تفحص از واکر اما بررسی بسته بود زمانی که واکر و شهرستان راه جدا در ماه نوامبر.

McClendon گفت: در آن زمان که هیچ دلیلی برای ادامه به بررسی واکر پس از او دیگر به کار گرفته شده توسط این شهرستان است.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>