کلیسای جامع شهر جادویی حذفی اجرا می شود به پایان می رسد با 51-39 دست دادن به ممنوعیت

مایدزرت | No comments

کلیسای جامع شهر شیرها ممکن است می دانم که آنها انتظارات بیش از حد در رسیدن به نیمه نهایی از CIF-جنوب بخش بخش 5 پسران آف بسکتبال, اما این بدان معنا نیست که از دست دادن که در نیمه نهایی بازی نکنه.

“ما نمی, اما آن اتفاق می افتد گفت:” کلیسای جامع شهر سر مربی Nick Lee. “ما کوتاه آمد. من افتخار می کنم از این بچه ها بدون در نظر گرفتن.”

شیر بعید اجرا به پلی آف به پایان رسید جمعه در یک 51-39 دست دادن به کویر دره لیگ رقیب ممنوعیت در مقابل یک بسته بندی باشگاه بدنسازی در کلیسای جامع شهر ، از دست دادن به پایان رسید پنج بازی برنده خط خط برای کلیسای جامع شهر به پایان می رسد که آن سال در 14-16. ممنوعیت حرکت بر روی بخش 5A نهایی با 20-12 رکورد.

برای شیرها’ David Castillo که به ثمر رساند 29 تیم خود را کسب 39 امتیاز از جمله تمام 11 کلیسای جامع شهر امتیاز در سه ماهه دوم این فصل هنوز یک سورپرایز شیرین و لذت بخش با وجود از دست دادن.

بیشتر: سایه تپه پرتال تخصصی اولی بازديد Mamba آکادمی روز برنده بازی حذفی در شب

بیشتر: CIF-SS حذفی, برنامه نتایج: به طور مداوم در به روز رسانی با داستان و عکس و مطلب

“شاید پلی آف” Castillo گفت: از فصل انتظارات برای کلیسای جامع شهر. “اما ما یک اجرای بزرگ در این فصل با دفاع. اما آن را فقط کار نمی کند. جرم ما انجام شد خوب (جمعه) اما ما می تواند هر گونه توقف در پایان. ما نیاز بیشتر پرتاب ریباند.”

دو تیم بازی کرده بود دو بار در DVL این بازی از بازی های سال, کلیسای جامع شهر برنده بازی اول با 11 امتیاز قبل از دمیده در جلسه دوم با 41 امتیاز. این بازی فرود در جایی در وسط این دو بازی با شیرها رقابتی بودن اما هنوز انتهایی کل بازی و از دست دادن دو رقمی. و شیر یافت هرگز هر جرم دیگر از Castillo.

“من فکر می کنم آن را هر دو (ممنوعیت دفاع و کلیسای جامع شهر توهین آمیز مبارزات),” لی گفت: از ناتوانی در به نمره بیش از 11 امتیاز در هر دوره است. “ممنوعیت انجام یک کار بزرگ. من قصد ندارم به هر چیزی را به دور از آنها. اما در همان زمان ما دیده می شود چه بچه ها من می توانید انجام دهید. من هم فکر می کنم اعصاب نوع رو در مخلوط. اما کار بزرگ ممنوع.”

شیرها crawled شده به درون 44-35 با 4:37 چپ در بازی. اما دیگر بدون گل رگه هایی از نزدیک به سه دقیقه محکوم شیرها با ممنوعیت به ثمر رساند فقط پنج امتیاز در آن زمان اما قادر به کشیدن دور برای پیروزی.

جاست, Castillo, که گفت که او عادت به بازی سخت بسکتبال داخل در مقابل بزرگترین بازیکنان در تیم مخالف به ثمر رساند شیرها’ نهایی دو امتیاز با فقط 12 ثانیه به سمت چپ در بازی.

لحظه ای

سه ماهه سوم یکی از کسانی که کابوس دوره برای شیرها. Castillo یک سبد فقط 12 ثانیه به سه ماهه برای کاهش ممنوعیت منجر به 27-24. اما کلیسای جامع شهر رفت و یخ سرد و هیچوقت نمره نقطه دیگر برای 5:48 یک span شکسته توسط یک Semaj Brenahgh پرتاب آزاد. در آن زمان ممنوع بود و کشیده آن منجر به 38-25 و شیرها نیست قادر به نزدیک پس از آن.

ستاره ها

Castillo بود یابو برای کلیسای جامع شهر با 29 امتیاز یا گرفتن سطل در زیر سبد و یا از طریق گرفتن و رفتن به خط پرتاب آزاد. Castillo به پایان رسید با نه اهداف رشته و 11 از 14 از خط پرتاب آزاد.

ممنوعیت منجر شد توسط عماری Callender با 17 امتیاز و Lamese پترسون با 11 امتیاز.

پچ

“ما نیست و انتظار می رود در مخلوط در طول این فصل ما نمی رود به پلی آف” لی گفت. “قطعا نمی شد انتظار می رود به آن را نداد. من افتخار می کنم از این بچه ها. ما به دولت در حال حاضر, بنابراین امیدوارم ما می توانیم یک اجرا در دولت است.”

غذای آماده

در حالی که کلیسای جامع شهر هرگز رهبری در این بازی از دست دادن چهار امتیاز در سه ماهه اول و انتهایی 12-3 زود شیرها قادر به بازی با ممنوعیت برای بسیاری از نیمه اول و حتی سه ماهه چهارم. با بهتر تیراندازی لمس در سه ماهه سوم بازی ممکن است تنگ کردن کشش این نوع از بازی شیرها می تواند به دست آورد.

چه بعدی

شیرها در حال حاضر منتظر جنوبی بخش پایانی به بازی می شود قبل از پیدا کردن که آنها را در حالت CIF بازی 3 مارس. لی گفت: این امر می تواند خوب به در خانه برای دولت بازی, اما او را از آن انتظار نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>