اسقف کاتولیک سن برناردینو اجازه می دهد تا سنت به اصلاح میان coronavirus نگرانی

مایدزرت | No comments

با هیچ مورد از coronavirus گزارش در کنار رودخانه یا سان برناردینو شهرستان از بعد از ظهر دوشنبه نمایندگان از اسقف نشین کلیسای کاتولیک سن برناردینو و Coachella Valley ارشد مراکز در حال تشویق مردم به برداشتن قدم برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی در جامعه است.

اسقف نشین از سان برناردینو در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محدود کردن گسترش بیماری در طول توده ها و دیگر رویدادهای محله. سالمندان در معرض بیماری تا محلی ارشد مراکز در حال تشویق مردم برای شستن دست های خود را به طور منظم و اجتناب از ساختمان اگر آنها احساس بد.

توصیه می آیند که تعداد موارد جدید این بیماری رشد کرده در کالیفرنیا و در سراسر کشور. از بعد از ظهر دوشنبه شش نفر در ایالت واشنگتن فوت کرده از ویروس. وجود دارد بیش از 100 عفونت های جدید گزارش شده در 11 ایالت از جمله کالیفرنیا.

تغییرات در جرم

Parishes در حال حاضر “باید این گزینه اگر آنها مایل” برای تغییر کاتولیک سنت برای کاهش امکان انتقال این بیماری همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 با توجه به یک Feb. 28 نامه ای از اسقف نشین را به طور کلی چند در اوصاف کشیش.

عبادی محدودیت های مجاز توسط اسقف نشین عبارتند از:

  • اجتناب از دست در هنگام تلاوت از پدر ما نماز
  • ساخت نشانه صلح از طریق “معنی چشم, قرارداد, لبخند و سر تعظیم در احترام به یک دیگر” به جای لمس کردن یا بوسیدن دست
  • دادن صمیمیت و همدلی از طریق وقف نان به جای یک جام شراب
  • دریافت و همدلی با دست و نه در زبان

این تغییرات نیز مجاز در طول سالانه فصل آنفولانزا با توجه به نامه.

اگر محلی از موارد گزارش شده و اگر شهرستان و یا دولت ادارات بهداشت اعلام عمومی اورژانس بهداشت لوپز نوشت: “اسقف نشین آماده است برای اجرای بیشتر محدودیت های قابل توجهی در توده ها و دیگر محله و مدرسه و وابسته به قلمرو اسقف کرد.”

لوپز تشویق parishioners به “دعا برای همه کسانی که قرارداد این ویروس خود را به خانواده ها و کسانی که در حوزه بهداشت و درمان است که درمان آنها و کسانی که اقدام به توسعه یک واکسن.” او همچنین به نام مردم به “هوشیار در حفاظت از خودمان و برادران و خواهران ما از این تهدید سلامت.”

‘امن برای سفر در اینجا’

گردشگری ادامه داد: برای شکوفا در صحرای کالیفرنیا در روز دوشنبه حتی به عنوان coronavirus در سراسر جهان باعث فرانسه به دنیا معروف Lourve موزه و ترک جاذبه های گردشگری در آسیا و اروپا و خاورمیانه بسته و یا ترک.

“ما در آنجا ماند در ارتباط با شرکای هتل که در حال حاضر گزارش نشده است هر گونه تاثیر قابل توجهی در کسب و کار” گفت: Colleen سرعت ارشد فروش و بازاریابی افسر بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر. اطلاعات بازدید کننده برای ژانویه و فوریه “قوی” او گفت:, و منطقه هتل های گزارش نشده است, گسترده لغو شد.

“آن را بی خطر است به سفر در اینجا” سرعت گفت. او گفت: اداره نظارت بر تحولات از سازمان بهداشت و درمان و گردشگری گروه و اضافه کرد: “ما نگرانی همه است ایمنی است.”

شده اند وجود دارد هیچ لغو در پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون بازدید پالم اسپرینگز سخنگوی سفت گارنر در بیانیه ای. گارنر گفت اضافی بهداشتی ایستگاه ها و پاک کننده دستمال مرطوب در حال حاضر در دسترس در سراسر ساختمان.

ASM جهانی که مدیریت مرکز کنوانسیون است پس از تحولات و دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان جهانی بهداشت و همچنین بخش بهداشت محلی مقامات این شرکت در بیانیه ای گفت.

گسترش ویروس به کالیفرنیا و ایالات متحده آمریکا می آید در میان Coachella Valley گردشگری نجومی. این بیماری می تواند تاثیر مشارکت در رویدادهای بین المللی برگزار شد در صحرا از جمله BNP Parisbas تنیس باز در مسابقات ارتش ملی افغانستان (ANA الهام گلف قهرمانی Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور کنسرت دلیجان.

در 2018, 13.6 میلیون نفر در بازدید از این منطقه صرف حدود 5.5 میلیارد دلار با توجه به کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گزارش سالانه. صنعت گردشگری حفظ یک در چهار شغل در منطقه گزارش نشد.

دره ارشد مراکز تشویق خوب بهداشت

به عنوان یک خوشه از coronavirus موارد در یک خانه سالمندان در خارج از سیاتل تأکید افراد سالمند آسیب پذیری به بیماری مدیران Coachella Valley ارشد مراکز گفت: آنها در حال تشویق کارکنان و اعضای به ادامه تمرین بهداشت مناسب است.

“ما واقعا فقط در تلاش برای بهبود آنچه که ما در حال حاضر انجام عفونی و پیشگیری از بیماری ها گفت:” وس زمستان, مدیر اجرایی Mizell ارشد مرکز در پالم اسپرینگز.

مرکز نصب جدید “مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه” قرار دادن نشانه ای برای تشویق کارکنان و بازدید کنندگان به شستن دست های خود و تلاش های اضافی برای پاک کردن سطوح و دستگیره درب, او گفت:. این مرکز همچنین درخواست مردم برای جلوگیری از ساخت اگر آنها احساس بیمار, او گفت:.

کارکنان در خانواده یهودی خدمات صحرا و Josyln مرکز در پالم دزرت در حال گرفتن مراحل مشابه.

در مورد کوروناویروس

به طور معمول coronavirus باعث خفیف تا متوسط بیماری تنفسی با علائم شبه آنفولانزا شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در برخی موارد این ویروس می تواند باعث شدیدتر بیماری های تنفسی. وجود دارد هیچ درمان خاصی برای عفونت.

کالیفرنیا وزارت بهداشت توصیه می کند جلوگیری از گسترش همه ویروس های تنفسی با شستن دست با آب و صابون; اجتناب از دست زدن به چشم ، بینی یا دهان با دست نشسته; اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند; و دور ماندن از کار و مدرسه و یا افراد دیگر هنگامی که بیمار با تب و سرفه و یا دیگر علائم تنفسی.

این است که در حال توسعه داستان.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>