CBS سوگواری دیرین نگار ماریا Mercader که در 54 از coronavirus

فلوریدا تودی | No comments

CBS اخبار عزاداری ماریا Mercader یک دیرین نگار با خبر خروجی که درگذشت در بیمارستان نیویورک در 54 بعد از مبارزه با کروناویروس.

در انتشار اخبار به اشتراک گذاشته یکشنبه بعد از ظهر فردا به یاد Mercader به عنوان یک “شبکه کهنه که پوشش اخبار برای نزدیک به سه دهه و, اخیرا, شکل کمک کرد و استراتژی برای شبکه خبرنگاران و گزارشگران.”

Mercader مبارزه با سرطان و “بیماری های مرتبط با” برای بیش از 20 سال بوده و در مرخصی پزشکی “برای نامربوط ماده” پس از پایان ماه فوریه CBS اضافه شده است.

او شروع به کار با شبکه خبری بخش به عنوان بخشی از صفحه برنامه در سال 1987 سال او فارغ التحصیل از دانشکده نیو راشل و در ادامه به تولید عمده داستان برای CBS اخبار خارجی ملی و میز. اخیرا او مشغول به کار بود به عنوان مدیر استعداد استراتژی و “فعال در هماهنگی ایسنا مشارکت در آمریکا, روزنامه نگاران, انجمن ملی و انجمن روزنامه نگاران و انجمن ملی از روزنامه نگاران” با توجه به CBS.

“حتی بیشتر از استعداد او به عنوان یک روزنامه نگار ما را از دست او روح سرکش” گفت: CBS News جمهور و ارشد و تهیه کننده اجرایی سوزان Zirinsky. “ماریا بخشی از همه از زندگی ما است. حتی زمانی که او در بیمارستان بستری شد – و او می دانست که چیزی که قرار بود در CBS او را از تماس با وکیل تشویق و می گویند ” شما می توانید انجام این کار.’ من به نام ماریا ‘سلحشور’ او بود. ماریا بود یک هدیه ما گرامی.”

بسیاری در اخبار صنعت که مشغول به کار با Mercader پرداخت ادای احترام به او در رسانه های اجتماعی.

دیرین CBS لنگر دن و نه به نام اخبار “ضربه سخت به قلب است.”

“معیار شن و فضل او مجسم بهترین @CBSNews ماموریت” او هنوز توییتی. “میلیون ها نفر از آمریکایی ها یاد گرفته از جهان از طریق تلاش های خود را. در حال حاضر جهان ما کمتر است با از دست دادن او. RIP”

آسیایی, روزنامه نگاران آمریکایی انجمن به نام Mercader یک “مربی عزیز و دوست به بسیاری از AAJA اعضای” در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“ارسال عشق به فردا امروز خانواده ایم” CNN politics خبرنگار DJ جاد. “ماریا Mercader یکی از اولین افرادی آشنا شدم و هنگامی که من از مبارزه با سرطان او یکی از شدیدترین دوستان است. او محکم روزنامه نگار که هرگز متوقف مشاوره جوان سایتشان و او را از دست دادن از دست دادن است برای همه ما.”

ایسنا ملی خبرنگار مانوئل Bojorquez نوشت که آنها “خواهد شوخی است که من می خواهم جان سالم به یک نوع از سرطان و او جان سالم به همه دیگران. و در حال حاضر ما از دست او به این کار شنیع ویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>