چاد Mayes و اندرو Kotyuk آماده به بسته دموکرات در مجمع میدان نبرد منطقه

مایدزرت | No comments

مجلس چاد Mayes, I-رانچو مایراج باقی مانده در تنگ اولیه جنگ مقابل جمهوری خواه اندرو Kotyuk و دموکرات DeniAntionette Mazingo در مسابقه برای کالیفرنیا 42nd مجمع منطقه. با 35.8 درصد از آرا شمارش شده که از صبح روز چهارشنبه خواه-تبدیل-مستقل منجر Kotyuk 1.1 درصد و یا 862 رای. Mazingo مسیرهای سوم با 29.5% یا 4,228 رای.

پس از آخرین شمارش آپدیت شهرستان ریورساید و سن برناردینو کانتی ثبت نام از رای دهندگان هر دو گفت: دهها هزار نفر از رای گیری باقی می ماند محسوب می شود. بر اساس قبل از نتایج انتخابات دموکرات انتظار Mazingo به کاهش شکاف اضافی رای-با-ایمیل و موقت آرا در حال شمارش است اما تعجب می کنم که آیا فاصله بین او و Kotyuk بیش از حد گسترده است.

“من می خواهم به آن را ببینید غلبه اما احساس می کنم آن را کمی دور است. من قطعا برگزاری امیدوارم که برای یک نماینده دموکرات گفت:” دموکرات ریک Weingard یک Mazingo حامی.

تاریخی قرمز منطقه تبدیل شده است با تمام تعاریف یک میدان نبرد. پس از chipping دور در دقیقه نفع دموکرات ها در حال حاضر حساب برای 36.3 درصد از رای دهندگان به آنها یک تیغ نازک 0.6 درصد نقطه استفاده بیش از جمهوری خواهان’ 35.7 درصد از رای دهندگان ثبت شده.

اما اگر نتایج برگزاری یک Mayes-Kotyuk مسابقه بسته خواهد دموکرات از انتخابات برای اولین بار از مناطق کشیده شد یک دهه پیش.

Mayes’ زودرس منجر می آید سه ماه پس از ترک حزب جمهوری خواه و دوباره ثبت نام به عنوان “هیچ حزب اولویت است.” هیچ نامزد مستقل است و برنده یک مسابقه برای ایالت کالیفرنیا مقننه از سال 1994 و در سرب تا سه شنبه همه نامزدها اذعان کرد عدم وابستگی حزبی قرار داده و در این مسابقه در قلمرو ناشناخته.

Mayes گفت او خوشبین است در مورد نتایج اولیه برگزاری است. اگر او پیشرفت او گفت: او قصد دارد برای ادامه برای رسیدن به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان صرف نظر از آنچه در حزب خود را حریف است.

“رفتن به جلو به ماه نوامبر ما در حال رفتن به صحبت کردن به همه آیا آن را یک دموکرات در بالا به دو یا یک جمهوریخواه: استراتژی همان باقی می ماند,” او گفت:.

Kotyuk گفت: در آینده در فاصله قابل توجه از Mayes منعکس شده است که مبارزات در حدود بیش از تبلیغات گران و علاقه ویژه ای پشتیبانی می کند.

“فقط نشان می دهد شما پول معنا نیست که همه چیز را,” او گفت:. “این دیوانه به فکر می کنم ما outspent ده به یکی و که نزدیک بود.”

گروه صنعت ریخت و صدها هزار نفر به پشتوانه Mayes’ نامزدی بمباران رای دهندگان به صندوق های پستی با براق آگهی برجسته خود را مستقل خط و حمایت خود را از لیبرال پالم اسپرینگز شورای شهر. در مجموع گروه های خارج از صرف $650,000 به Mayes و $143,000 در تبلیغات علیه Kotyuk. در مقابل مستقل هزینه های گروه صرف $5,000 برای حمایت از Kotyuk و هیچ چیز به حمایت Mazingo.

Mayes گفت: بدون در نظر گرفتن هزینه های کمپین تصمیم گیری در نهایت پایین آمد به رای دهندگان.

“وجود دارد خیلی افتضاح از حمایت است که تا به حال برای من اما در پایان روز رای دهندگان هنوز هم به اطلاعات و تصمیم خود را,” او گفت:. “این رای دهندگان که تصمیم و نه پول که صرف شده است.”

Kotyuk گفت: او با اعتماد به نفس منجر می شود بیش از Mazingo خواهد نگه دارید تا بیشتر آرا در حال شمارش است. او نیست تعجب او تقریبا سه برابر شده رای خود را در مجموع از سال 2018 گفت: از آنجا که بسیاری از مردم او را به صحبت در کمپین بلیزرز ابراز نا امیدی با Mayes برای پرهیز از کلید آرا در مجمع.

حرکت رو به جلو او گفت که او قصد دارد به سیمان حمایت خود را در میان گروه های محلی که کمک به اولیه کمپین و گسترش خود را توسعه فراتر از محافظه کار پایه او فکر می کند به او رای دادند در اصلی.

“تا حد زیادی به توان گفت برای پول محلی و محلی حمایت,” او گفت:, مقایسه مبارزات انتخاباتی خود همکاران به گروه های صنعت که حمایت Mayes. “ما تنها قادر به رسیدن به یک کسری از رای دهندگان از آنجا که ما آغاز شده تا در اواخر مسابقه اما در حال حاضر من یک مقدار خوبی از زمان برای رسیدن به همه رای دهندگان حمل و پیام من به آنها.”

پس بار دیگر در سال 2014 Mayes برنده هر یک از گروههای مناقصه دو رقمی حاشیه در منطقه که از دهانه شامل یوکایپا غربی Coachella Valley و بالا کویر شهرهای اطراف Joshua Tree National Park. اما خود توصیف حاکم محافظه کار ظهور به عنوان رای بالا گیرنده در اولیه به سختی انتظار می رود. Mazingo به پایان رسید تا رای بالا گیرنده در ژوئن 2018 اولیه با 35.6 درصد آرا جلوتر از Mayes (32.8%) و به مراتب جلوتر از Kotyuk که به پایان رسید و در چهارم با 12.3 درصد.

در آن مسابقه 94,236 رای دهندگان شرکت کردند آوردن مجموع میزان مشارکت به 41.5% پس از شمارش تمام شد و به پایان رسید. وزیر امور خارجه انتظار برای به روز رسانی های رای شمارش روز جمعه اما از صبح روز چهارشنبه 81,708 آرا شمارش شده است در 42 منطقه. بیش از 28,000 جدید رای دهندگان ثبت نام کرده اند پس از 2018 انتخابات. اگر 2020 حضور در مسابقات سال 2018 حدود 106,000 آرا را شمارش خواهد شد قبل از نتایج تایید شده نشان می دهد حدود 24,000 می تواند باقی می ماند بر روی میز است.

Mazingo انتخاباتی سخنگوی دبورا Dunaway گفت: این کمپین هنوز هم در “صبر کنید و ببینید در حالت” و نمی خواهد که اضافی به نظر تا بیشتر رای شمارش شد.

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>