چاد اسپانیایی ادواردو گارسیا با هدف حفظ Coachella Valley کرسی در کالیفرنیا مجمع مسابقات

مایدزرت | No comments

دو assemblymen نمایندگی Coachella Valley در ساکرامنتو باید coasted به حاشیه گسترده ای از پیروزی در هر یک از آنها انتخابات است. اما مجلس چاد Mayes, I-رانچو مایراج تزریق یک درجه های جدید از عدم قطعیت به مسابقه در کالیفرنیا 42nd مجمع منطقه زمانی که او چپ حزب جمهوری خواه و ثبت نام به عنوان یک مستقل در ماه دسامبر.

بر خلاف مجلس ادواردو گارسیا, D-Coachella که دارای حدود 100 برابر پول بیشتر از رقیب خود در کالیفرنیا 56 مجمع منطقه Mayes چهره با اعتماد به نفس مخالفان در هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات کنار, که, پس از از دست دادن در سال 2018 امید 2020 خواهد بود که سال آنها او را شکست.

دو رای گرفتن نامزدها در حال اجرا در هر مجمع منطقه پیشرفت خواهد کرد و به نوامبر سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

این مسابقه برای 42nd

Mayes روبرو خواهد شد آشنا رقبا با تمام سه نامزد داشتن اجرا در همان انتخابات در سال 2018 است. حزب denouncement آمد کمتر از 24 ساعت قبل از مهلت پر کردن وادار کردن جمهوری خواهان به تقلا به میدان یک نامزد در زمان به اجرا در برابر او.

نتیجه انتخابات را منعکس خواهد کرد که آیا Mayes’ وقت وضعیت به رسمیت شناختن نام و محبوبیت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان حمایت خاص و احزاب است. اگر آن را نمی کند دموکرات DeniAntionette Mazingo و جمهوری خواه اندرو Kotyuk هستند داوطلبانی که برای به دست آوردن در این منطقه را پوشش می دهد که غربی Coachella Valley و مارها شرقی در اطراف Joshua Tree National Park در امتداد بزرگراه 62.

Mazingo یک وکیل از همت به چالش کشیده Mayes در سال 2018 به طور کلی انتخابات پس از دریافت بیشترین آرا در اصلی. او در نهایت از دست داد با 11 درصد و یا نزدیک به 17,000 رای.

Mazingo هدف مسائل طیف وسیعی از افزایش کنترل اسلحه به اولویت مسکن مقرون به صرفه و حمایت از مشوق های مالیاتی برای خانه های خورشیدی و وسایل نقلیه الکتریکی.

“کالیفرنیا نباید یک محل که در آن مردم می ترسند به ترک خانه های خود برای رفتن به مدرسه برای رفتن به محل عبادت خود,” او گفت:.

Kotyuk شهردار pro tem از سن جکینتو است در حال اجرا در سمت راست Mayes پس از سپردن 12 درصد آرا در سال 2018 اولیه و عدم آن را به انتخابات عمومی. با Mayes داشتن کاهش یافته نفع با دولت جمهوری خواه ساختار قدرت Kotyuk تایید شده توسط کالیفرنیا و Riverside County جمهوری خواه ،

“تفاوت در این مسابقه از دو سال پیش است که وقت سیاستمدار چاد Mayes انکار کرده است حزب جمهوری خواه و او دیگر ثبت نام جمهوری خواه” Kotyuk گفت.

در حالی که پوشش طیف گسترده ای از طیف سیاسی هر سه نامزد ریاست جمهوری توافق کردند که در مورد مسائل مختلف از جمله نیاز به فوریت آدرس مسکن و بی خانمانی و نامناسب AB 5 که اهداف اجرای اقتصاد است.

حتی با Mayes’ تصمیم به رها کردن وابستگی حزب او مطرح شده است و صدها هزار دلار برخی از اتحادیه های کارگری.

مسابقه 56

امریکا Figueroa — یک Indio جمهوری خواه مهاجر مکزیکی و مربی — تلاش خواهد شد در انتخابات عمومی به جلو و یک ناراحتی در سرنگونی گارسیا را به خوبی تامین مالی سیاسی نیروی عظیم منهدم کننده.

منطقه گسترش در سراسر شمال شرقی و بخشهایی از Coachella Valley و جنوب در سراسر Salton Sea و دره امپریال. در این به شدت آبی حوزه گارسیا برنده هر یک از سه نفر قبلی مسابقه توسط دو رقمی است و انتقال تکه های خود را جمع آوری کمک های مردمی به مسافت دیگر دموکرات ها در اطراف کالیفرنیا این چرخه انتخابات.

بیشتر: چاد Mayes تلاش برای تغییر حزب جمهوری خواه. در حال حاضر او را به هدف قرار دادن سیستم دو حزبی

بیشتر: چاد Mayes ترک ایران. صنعت گروه unfazed هستند صرف $500,000 به تجدید انتخاب او

بیشتر: کالیفرنیا. مجلس چاد Mayes نقص از توافق اجرا خواهد شد برای انتخاب مجدد به عنوان مستقل

بیشتر: زیر Mayes’ ارتداد از توافق جمهوری خواه اندرو Kotyuk به دنبال مونتاژ صندلی

بیشتر: مجلس ادواردو گارسیا بیش از 100 برابر بیشتر از پول نقد در دست از او خواه چلنجر

علامت Olalde را می توان در رسید [email protected] و سام متز را می توان در تماس [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>