چاد Mayes تلاش برای تغییر حزب جمهوری خواه. در حال حاضر او را به هدف قرار دادن سیستم دو حزبی

مایدزرت | No comments

برای چاد Mayes’ کل زندگی مردم شده اند گفتن او تغییرات “من رای برای نامزد. من اصلا رای برای حزب.”

در حال حاضر او را قرار دادن که به آزمون.

سابق جمهوریخواه مجلس رهبر اعلام کرد او در رها کردن ایران در ماه دسامبر پس از چند سال تلاش برای آشتی دادن طولانی-برگزار اعتقادات در مورد آنچه در حزب جمهوری خواه می ایستد با جهت او معتقد است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن گرفته شده.

در روز سه شنبه اولیه او را در حال اجرا خود را برای چهارمین دوره در کالیفرنیا مجلس در برابر دو حزب مورد حمایت نامزد او را شکست داد و در سال 2018: جمهوری اندرو Kotyuk و دموکرات DeniAntionette Mazingo. اما این بار رای گیری لیست خود اولویت را به عنوان “هیچ.”

مسابقه را تست قدرت وظیفه در مقابل وابستگی حزب در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — آیا رای دهندگان را انتخاب نامزد آنها به انتخاب سه بار توسط دو رقمی حاشیه یا رای بر اساس D یا R بعدی به نام کسی.

“من هنوز هم معتقدم همان چیزهایی که من همیشه بر این باور” Mayes توضیح داد: به صحرا خورشید در طی یک مصاحبه در یک محلی کباب مشترک. “بنابراین سوال این است: آیا در این منطقه همچنان به رای دادن برای من حتی اگر من دیگر خواه برچسب?”

این یک سناریو او گفت که او نمی تواند تصور خود را در زمانی که او برای اولین بار انتخاب می شوند و شش سال پیش. اما او relishing آن و گفت: او می داند نامزدی خود را در یک آزمون مورد به صورت مستقل سیاستمداران به دنبال یک محل در امروز قطبی سیاسی در چشم انداز.

بیشتر او را خسته ما مقابل آنها بازی ماهرانه از سیاست های حزبی ،

Mayes می پیوندد یک لیست در حال رشد از سیاستمداران جمهوری خواه ایم که چپ ایران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. در کالیفرنیا این لیست شامل سن دیگو مجلس برایان Mainschein و تنی Cantil-Sakauye رئیس دادگستری دادگاه عالی کالیفرنیا.

در سراسر کشور آن را شامل میشیگان در کنگره جاستین Jalbi سابق هاوایی در مجلس نمایندگان جمهوری خواه رهبر بث Fukumoto, آیووا, طولانی ترین خدمت جمهوری خواه مجلس دولت اندی McKean و چهار سناتور ایالت کانزاس که در سمت چپ 2019.

‘بدون پارتی, اولویت’ رای دهندگان

Mayes’ تصمیم به ترک ایران شد گزارش روز قبل از مهلت مقرر به پرونده برای اجرا به دولت و مجلس است. کالیفرنیا حزب جمهوریخواه که تا به حال تایید شده او هفته قبل باقی مانده بود بدون یک نامزد در طول تاریخ محافظه کار 42nd مجمع منطقه که شامل غربی Coachella Valley و بخش هایی از کویر.

دولت و حزب محلی سریعا لغو تایید خود را و درهم به استخدام Kotyuk و جمع آوری امضاهای لازم برای واجد شرایط او را برای ماه مارس رای گیری. (آنها موفق بوده است.)

Mayes که دفتر منطقه شامل یک عکس بزرگ از رونالد ریگان رئیس جمهور — کالیفرنیا حزب جمهوری خواه را یک بار پرچمدار — گفت: او هنوز شناسایی به عنوان یک “حاکم محافظه کار است.” او باقی مانده است اختصاص داده شده به ارزش هایی که برای اولین بار او را جلب کرد به سیاست: ايمان و الهام گرفته از تعهد به خدمات و فلسفی اعتقاد به محدود کردن اندازه دولت به اجازه خانواده ها و کسب و کار را در بسیاری از تصمیم گیری بدون دخالت.

آن را حزب جمهوری خواه است که تغییر نمی کند او گفت:.

کالیفرنیا GOP صندلی جسیکا پترسون تحت فشار قرار دادند در Mayes’ ادعا می کند که خواهان رها کرده و ارزش های خود را در یک بیانیه گفت: “با توجه به, مجلس Mayes او چپ حزب جمهوری خواه; ما نیست او را ترک کند. من او را شناخته ام و ما موافق به مخالف در اقدامات خود.”

“واقعیت این است که تمرکز من این است که نه در گذشته بلکه در آینده برای حزب ما,” او نوشت: چند هفته قبل از ماه مارس سال 2020 اولیه. “ما سخت در حال کار بر روی صندلی های ما می تواند برنده; استخدام بهترین نامزدها و بالا بردن دلار ما نیاز به موفقیت. من احساس اعتماد به نفس است که ما به خوبی در راه ما را به reinvigorating کالیفرنیا حزب جمهوری خواه.”

آرنولد شوارتزنگر یک Mayes متحد و کالیفرنیا اخیر جمهوری خواه فرماندار گفت: Mayes بود جعل یک مسیر به سوی آینده است.

“او یک چهره جدید از رهبری به خاطر او به وضوح می خواهد به یک بنده و یک حزب, بنده,” او گفت:.

مانند Mayes افزایش تعداد رای دهندگان کالیفرنیا نیز رد احزاب سیاسی. در حالی که جمهوری ثبت نام کاهش یافته و از 35 درصد به 24 درصد از سال 2000 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا ثبت شده و با هیچ حزب ترجیح تقریبا دو برابر شده و از 14 درصد به 26 درصد بیش از همان دوره 20 ساله. افزایش تعداد هیچ حزب اولویت رای دهندگان هنوز به ترجمه به انتخابات موفقیت برای نامزدهای مستقل که برنده نشده یک مسابقه به دفتر امور خارجه پس از سان فرانسیسکو کوئنتین Kopp برنده خارجه سنا نژاد در سال 1994.

“هدف از کمپین من آمدن به اینجا مارس نیازی به ارسال یک پیام در مورد آن” Mayes گفت: با اشاره به رشد نسبت کالیفرنیا رای دهندگان که در حال rebuking احزاب و انتخاب به جای ثبت نام به هیچ حزب اولویت است. “اما من مشکلی ندارم و گفت که این یک آزمایش است.”

بر روی کاغذ او نمی آمد به عنوان likeliest از خوکچه هندی.

پسر یک وزیر از مناطق روستایی اوهایو Mayes گفت: او بت ریگان به عنوان یک کودک در کالیفرنیا بالا کویر که در آن جمهوری خواهان در طول تاریخ تحت سلطه. او حضور یک مسیحی به مدرسه ابتدایی اجرا شده توسط پدر و مادر خود و برای کالج مورد مطالعه علوم سیاسی در کشیش تلویزیونی جری Fallwell آزادی در دانشگاه ویرجینیا است. پس از کارآموزی در پس از آن-به گزارش ایسنا ، John Ashcroft دفتر او رفت و برگشت به Yucca Valley, ازدواج یک دبیرستان همکلاسی و انتخاب شد به شورای شهر در سال 2002 زمانی که او تنها 25.

‘بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به کالیفرنیا آمریکا

سریع به جلو به لحظه نظر سنجی بسته در شب انتخابات 2016.

Mayes و سپس مونتاژ رهبر جمهوریخواهان و سخنران آنتونی رندن مجلسی بالاترین رتبه از حزب دموکرات بودند و با هم در ساکرامنتو, مشاهده نتایج در آمده از سواحل شرق متحده است.

“ما در واقع نوشیدن یک آبجو هم که من فکر نمی کنم هر کسی می داند و قطعا هیچ کس انتظار می رود” رندن گفت: به طور خاص به یاد زمانی که فلوریدا نامیده می شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما سر جنگ قفقاز. او پیشرو خود را حزبی. من پیشرو معدن بودند و ما به رقابت در برابر یکدیگر است.”

رندن به یاد Mayes گفتن او تهمت پیروزی خواهد بود بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد به کالیفرنیا خواهان زیرا این امر باعث آنها را به از دست دادن کرسی های بیشتری به دموکرات ها در انتخابات آینده — ترس که به واقعیت تبدیل شد در سال 2018 زمانی که دموکرات ها بدبختانه هفت کنگره مناطق پنج مجلس ایالتی ولسوالی و سه دولت سنا مناطق.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رندن گفت که او مشاهده شده نیز تا به حال عمیق تر و شخصی تر اثر در Mayes که او در حال حاضر تماس با یک دوست نزدیک.

“او احساس به عنوان اینکه بسیاری از اخلاق است که او می خواهم دیده می شود و اعتقاد بر این در مورد حزب جمهوری خواه به طور ناگهانی به نظر می رسید به یک شبه ناپدید,” او گفت:.

رندن تایید کرده است Mazingo در 42 منطقه مونتاژ مسابقه به دلیل باورهای خود گفت: بیشتر تراز وسط قرار دارد با خود. اما او و دیگران در مجلس در حال تماشای مسابقه با کنجکاوی گفت.

“همه ما در قوه مقننه دیدن چیزهایی از طریق حزبی لنز است که خود علاقه مند است اما در همان زمان ما نیز درس خوان علوم سیاسی-نوع که علاقه مند در آنچه همه چیز را به معنی” او گفت:. “اگر شما نگاه جوان و مردمی آنها نوع رد کردن برچسب های حزب. اگر چاد قادر به انتخاب می شوند و ما (رای دهندگان) تغییرات جمعیتی در ادامه آن می تواند شروع چیزی جالب است.”

‘حزب جمهوری خواه نمی خواهم به اصلاح’

Mayes گفت: او مدتها بر این باور است که در جهت معکوس خود را کاهش کالیفرنیا اقلیت جمهوریخواه است به شکل از چگونه به ترجمه اصلی خود را از ایدئولوژی به سیاست هایی که به گسترش درخواست تجدید نظر خود را از میان همیشه در حال تغییر دولت و مردم است.

که باور آگاهانه کار خود را به عنوان رهبر جمهوریخواهان مجلس و با راه جدید, کالیفرنیا, یک گروه مدافع او تاسیس با شوارتزنگر و دیگر قانونگذاران در سال 2018 امیدوار به حک کردن یک جمهوری خواه چشم انداز است که “باز و فراگیر و عمل بسته بندی شده” به عنوان شوارتزنگر گفت: در Facebook آگهی برای این گروه است.

“من مجموعه ای از اصلاحات به حزب جمهوری خواه به دلیل, برای سال, کالیفرنیا, جمهوری خواهان, شد, ناکامی در دیدار با کالیفرنیا در جایی که بودند. من می خواستم برای رفتن به بزرگ و سریع و جسورانه نسبت به تلاش برای تغییر آن است” او گفت:. “سپس من متوجه شدم پس از آن که حزب جمهوری خواه نمی خواهم به اصلاح دارد.”

برای Mayes سفر به تحقق چنین بود که اغلب دردناک, اما او در حال حاضر او احساس می کند مانند یک وزن برداشته شده است او را.

یک نقطه کم آمد زمانی که او خواه حزبی اعضای تحت فشار محافظه کار فعالان سرنگون او را به عنوان رهبر بعد از او شلاق آرای لازم را برای گسترش کالیفرنیا کربن تجارت سیاست فراتر از آن سال 2020 در تاریخ انقضا. نام تجاری او “کلاه و خائن” آنها استدلال کربن قیمت گذاری شد نوع افزایش مالیات بر جمهوری خواهان در مخالفت با. ترین خشم دشمنان علنی اتهامات که او به داشتن رابطه خارج از زناشویی امر با دیگر قانونگذار.

مصیبت نمی تعجب به او گفت: زیرا او می دانست آنچه که او به زمانی که او برای دفتر و درک پویایی در پشت آنچه که او را دیدم به عنوان یک انگیزه های سیاسی حمله.

با وجود اصرار خود را که او می خواست به تمرکز بر روی مسائل درون دولت مجلس را اجراء, Mayes اغلب احساس مجبور به اظهار نظر در مورد آنچه که او به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن wrongheaded حرکت می کند. او در دفاع از پاریس آب و هوا خبر داد. او با انتقاد از تهمت بیش اظهارات در مهاجرت و غیر سفید زن congresswomen. او در مخالفت با حزب جمهوری خواه کالیفرنیا تصمیم به دعوت از استیو Bannon به دوسالانه کنوانسیون.

اما به جای تغییر حزب جمهوریخواه Mayes’ روال admonishments از رئیس جمهور و تمایل به خطر کردن نظرات مخالف در مورد مسائل مانند مهاجرت و تغییرات آب و هوایی او را مجبور به پاسخ بسیاری از وفاداری سوالات از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان.

او اصرار دارد او می خواهم به جای بحث در مورد ضعیف موضوعاتی مانند بودجه دولت بی خانمانی و یا کار خود را ایجاد کالیفرنیا آتش سوزی فاجعه بار مسئولیت صندوق. اما قبل از خروج از حزب جمهوریخواه بسیاری از پرسش ترکیبات خواسته او متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن حزب جمهوری خواه و مسائل خارج از دولت را اجراء.

به عنوان یک نامزد مستقل, Mayes اتحاد چرخد و پیام خود را به گسترده تر نقد از سیستم دو حزبی.

“احزاب خود را,” او گفت: “آنها با استفاده از همه نوع ابزار به سعی کنید پایگاه خود را از و القای ترس به دلیل ترس یک محرک بزرگ برای مردم به نوبه خود در پای صندوقهای رای است. که نوع رفتار مشمئز کننده است و آن را در حال حرکت در یک جهت است که من فکر می کنم ناسالم است برای کشور ما.”

از طریق صحبت با رای دهندگان در هر دو طرف راهرو او آموخته است که ضرب المثل قدیمی “همه سیاست محلی” محبوبیت سابق آمریکا مجلس نکته اونیل دیگر اعمال در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

“شما شنیده ام این را بگویم: تمام سیاست ملی است. این دیگر محلی” او به من گفت. “ما فکر می کنیم می تواند شکل کالیفرنیا خواهان به عنوان های مختلف از ملی جمهوری خواهان. به نوبه خود از شما نمی تواند.”

او دیگر هیچ کاری برای تغییر این حزب از داخل اما با اعتماد به نفس است که حاکم بر فلسفه است که به رهبری او را به عضویت در وهله اول باقی می ماند و ماندگار در کالیفرنیا است. ساخته شده است که آن همه مشکل تر است, او گفت:.

“تاسف چیز در مورد پیدا کردن که جمهوری خواه با نام تجاری در کالیفرنیا بود سمی بود که آن را ایده های که سمی است. نبود یک دولت کارآمد تر. آن را تلاش برای کاهش مالیات است. آن را تلاش برای ساخت زیرساخت با دلار در آینده,” او گفت:. “اگر نام تجاری سمی است اما ایده های خود را نمی, و شما در مورد مراقبت از این ایده ها بیش از این برچسب پس چرا شما در حفظ و برچسب?”

سام متز را پوشش می دهد سیاست است. او را در رسیدن به [email protected] و یا در توییتر @metzsam.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>