اتهامات علیه می سی سی پی بعد از Facebook پست در مورد پدر و مادر منجر به زندان

لدگر | No comments

Kaileigh اشمیت بود که زندانی پس از او اتهام پدر و مادر او بودند نژادپرستانه و ارسال اطلاعات شخصی خود را در Facebook منجر به مرگ تهدید شده است از زندان آزاد شده با توجه به کارلوس مور یکی از وکلای مدافع.

یک قاضی در شهرستان جونز دیوان عدالت منتشر شد اشمیت پنج شنبه کاهش یافته است و تمام اتهامات مور گفت. او گفت که او خوشحال بود در مورد نتیجه.

“او به صرف یک شب در زندان به سادگی ورزش از متمم اول قانون اساسی حق در Facebook,” مور گفت: شیپور لجر.

اشمیت نوشته شده بود تصاویری از نژادی تهمت پدر و مادر او گفته استفاده در پیام های متنی.

او انتظار می رود به بحث در مورد تجربه خود را از بودن در زندان در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل Jones County دیوان عدالت ساختمان در Ellisville.

“در حال حاضر ما در حال آماده به مبارزه برای او در عرصه مدنی چون کسی بدتر محاکمه او بود و او به دروغ دستگیر و او به دروغ زندانی” مور گفت. “و ما می خواهیم به عدالت برای او.”

اشمیت پدر و مادر زندگی می کنند که در Ellisville, حال فشرده اتهامات در شهرستان جونز دیوان عدالت اشمیت بود که در آن متهم شنبه با دو فقره زشت و ناپسند و ارتباطات با توجه به روبن اسقف یک محقق برای جونز شهرستان کلانتر بخش.

اشمیت, 21, از گلبرگ برگزار می شد در شهرستان جونز بالغ بازداشتگاه.

در یک Facebook پست در ژوئن 5, اشمیت گفته مادرش او ضربه و شامل یک ویدیو از صورت خود را با کبودی و موهای او در حال سقوط.

او اظهار داشت در پست “مادرش او را ضرب و شتم در حالی که پدر او فریاد زد نژادی تهمت در او.”

اشمیت گفت که او می خواست پدر و مادر او به “ویروسی” به جای تماس با پلیس در مادر خود را. هزاران نفر از مردم اظهار نظر در این پست به اشتراک گذاشته و آن را در سراسر رسانه های اجتماعی.

اشمیت همچنین مشترک پدر و مادر او اطلاعات شخصی و شماره تلفن و آدرس در Facebook گروه با توجه به کلانتر. پدر و مادر و خانواده و دوستان دریافت تهدید به مرگ با توجه به اسقف.

Kaileigh اشمیت: می سی سی پی زن زندانی پس از پدر و مادر خود را دریافت تهدید به مرگ به خاطر از او Facebook, پست, محقق می گوید:

خانواده اختلاف آغاز شده و به این دلیل که پدر و مادر در زمان دختر, ماشین, اسقف گفت.

تماس با ویلتون Jackson @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>