چارلز Evers, برادر Medgar Evers می میرد در سن 97

لدگر | No comments

حقوق مدنی آیکون چارلز Evers, برای اولین بار, سیاه, شهردار یک شهر می سی سی پی و برادر Medgar Evers درگذشت در سن 97.

Evers شد اولین بار, سیاه, شهردار می سی سی پی یک شهر و یا شهرستان پس از بازسازی زمانی که او شهردار انتخاب شد Fayette در سال 1969.

Evers درگذشت یکشنبه احاطه شده توسط خانواده خود دختر Rankin County صفحه اصلی.

Evers ” خانواده در بیانیه ای گفت: “خانواده ما قدردانی غلیان احساسات و محبت و عشق و حمایت در طول سال. خانواده ما که دل شکسته و افتخار میراث او. صدای خود را از دست رفته خواهد شد. جیمز چارلز Evers بود 97 سال است.”

Evers همواره به دنبال ضرب و شتم خود را درامر. او در سال 1971 زندگینامه Evers مشخص شده که چگونه او تا به حال شده یک اسلحه toting فروشنده مشروب قاچاق یک عدد-دونده و یک دلال محبت در شیکاگو قبل از آمدن به می سی سی پی پس از برادرش ترور شد در ژوئن سال 1963.

چارلز Evers آمد و فرض بر نقش دولت NAACP زمینه, منشی, موقعیت خود را در اواخر برادر برگزار شد. چارلز رهبری راهپیمایی ها و تحریم و دیگر حقوق مدنی فعالیت است.

با توجه به شیپور لجر داستان Evers دریافت تشویق ایستاده قبل از اعتبار کمیته ملی دموکراتیک کنوانسیون در سال 1968 زمانی که او و دیگر اعضای او وفادار جناح نشسته بودند.

زمانی که تاد کوکران زد و برنده آمریکا صندلی در سال 1978 مخالفان خود را در ماه نوامبر انتخابات بودند دموکرات موریس Dantin و Evers که زد به عنوان مستقل.

برخی از صاحب نظران گفت: پس از آن که Evers ممکن است کمک کرده اند کوکران برنده شدن در این مسابقه با در نظر گرفتن رای از Dantin دموکراتیک نامزد شده است. Evers دریافت بیش از 133,000 آرا حدود 23 درصد از آراء. کوکران دریافت 45 درصد از آرا.

پس از از دست دادن آمریکا نژاد در سال 1978 Evers روشن به حزب جمهوری خواه دو سال بعد از آن ساخته شده و اخبار آن سال زمانی که او تایید جمهوری رونالد ریگان رئیس جمهور است.

Evers, یکی از مهمترین شخصیت های رنگارنگ در تاریخ دولت کرد در طول چند دهه برای نگه داشتن برادرش حافظه زنده است. او صاحب WMPR ایستگاه رادیویی در جکسون.

تماس با Jimmie E. گیتس در [email protected] یا (601) 961-7212. Follow @jgatesnews در توییتر.

این شکستن داستان و به روز خواهد شد.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] دنبال @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>