قلعه مادلین ارائه می دهد ‘ناهار رایگان جمعه’ به بروارد را بیکار

فلوریدا تودی | No comments

هر جمعه در قلعه مادلین زندگی ارشد و حافظه مراقبت از 205 Hardoon لین Suntree رایگان ارائه داد takeout ناهار به بروارد ساکنان که از دست داده اند شغل خود را به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اریک Hardoon شتو مادلین اجرایی, مدیر, می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای کمک به بروارد را بیکار با ناامنی غذایی. “ما می خواستیم به انجام کاری برای کمک به در طول این بی سابقه ای از زمان نیاز به او گفت: در انتشار اخبار.

“رایگان ناهار جمعه” اقلام به ارزش 15 دلار باید سفارش آنلاین در chateau2go.com بین ساعت 10 صبح و 2 بعد از ظهر با استفاده از کد های تبلیغاتی بیکار. هیچ خرید لازم است اما بیکاری کاربران خواسته به پرداخت تفاوت برای مواد غذایی سفارشات بیش از $15.

عموم مردم نیز دعوت شده به سفارش بایگانی اطلاعات با منظقه وانت به طور منظم در قیمت های منو. این Chateau2Go عمومی سرویس takeout عمل روزانه از ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر اما ناهار رایگان برنامه تنها ارائه می شود و چهارشنبه بعد از ظهر در ماه مه.

آیتم های منو شامل همبرگر, بال, fish tacos, سالاد و دیگر مجلل تر موارد مانند رول خرچنگ لغزنده. قلعه مادلین اجرایی آشپز به طبخ وعده های غذایی خواهد بود که مهر و موم شده و صعود در آشپزخانه, سپس صحنه منظقه برای تماس رایگان وانت در زیر ساختمان را تحت پوشش ایوان.

“تا کنون ما پاداش با بسیاری از سپاسگزار لبخند برای ‘رایگان ناهار جمعه’ وعده های غذایی” Hardoon گفت. “که آنچه در آن همه مورد است.”

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>