‘فریب خورده در خط پایان’: می سی سی پی, دانشجویان در واکنش به فارغ التحصیلی تعویق

لدگر | No comments

به عنوان موارد از رمان coronavirus در ادامه به افزایش در می سی سی پی و دانشجویان سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با اختلال و ناامیدی خود را در ترم آخر در دانشگاه.

به یک ارشد به معنی صرف ساعت های بی شماری کشیدن همه شب جلسات مطالعه و لذت بردن از زندگی دانشگاهی قبل از ورود به جهان واقعی است.

برای بسیاری از سالمندان, اما آنها نمی خواهد قادر به لذت بردن از لحظات پایانی به صورت چهره به چهره با دوستان خود. عمده دانشگاه های سراسر کشور و ایالت می سی سی پی منتقل کرده اند برای آموزش آنلاین به تعویق افتاد و شروع مراسم برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“من تا به حال گفتن است خانواده من در جکسون دولت در مارس 1,” گفت: Brianna مارس دوم-سال فارغ التحصیل و دانشجو در JSU. “برای شنیدن خانواده و دوستان جشن می گیرند من نقطه عطف است که انجام بخشی از راه رفتن در سراسر مرحله. به یک مراسم آن را منتشر احساس فریب خورده در خط پایان است.”

ممکن است یک مدیریت ورزشی دانش آموز در جکسون دولت سپری کرده است در روزهای اخیر در تلاش برای مقابله با عدم اطمینان از چند ماه آینده.

“تا کنون من گریه و خواب اما مادر من به من گفت به نگه داشتن سر من و باقی ماندن مثبت” می گفت. “در حالی که من برای کلمات از دست رفته صادقانه همه من می توانید انجام دهید این است که تمرین آنچه که من موعظه و ترک آن را در دست خدا است.”

“من آن را دوست دارم احساس نمی تواند واقعی’

در ماه نوامبر راشل Dumke راه می رفت در سراسر زمین فوتبال و در مقابل بیش از 50 ، 000 طرفداران در ورزشگاه وید دیویس به تاج ملکه مراجعت به وطن یامحل تحصیل در دانشگاه ایالتی می سی سی پی با بازگشت شاه اسپنسر Kirkpatrick.

Dumke هرگز فکر نمی کردم در وحشی ترین رویاهای او می توان از تمام چیزهایی که او و گرامی داشتن در پردیس چهار ماه بعد.

“این واقعا تلخ و شیرین و عجیب و غریب احساس چون شما کلاس های خود را برای چهار سال و پس از آن قرار است به یک اوج به سال از کار سخت,” او گفت:. “فارغ التحصیلی نشانه شروع بزرگسالی تازه کشف شده, آزادی, پایان زندگی خود را با دوستان و در پایان از نشستن در دانش آموز بخش است. هر بار که من در مورد آن فکر می کنم من آن را دوست دارم احساس نمی تواند واقعی باشد.”

Dumke گفت: انتقال به کلاس های آنلاین باقی مانده از ترم احساس می کند مانند یک خواب بد.

“وقتی که من خواندن این دانشگاه ایمیل من احساس من را از خواب بیدار از خواب و در راه من به ساعت 8 صبح کلاس در McCool سالن” Dumke گفت. “من هرگز یک فن از کلاس های آنلاین از آنجا که من یاد بگیرند بهتر است زمانی که من از لحاظ جسمی در یک محیط کلاس درس با مردم است.

“اما کلاس های آنلاین نیز به معنی دیگر راه رفتن گذشته ورزشگاه و فقط به دنبال در چگونه زیبا دانشگاه است نه بیشتر در حال اجرا به دوستان سریع سلام و خداحافظ نه بیشتر ناهار در خانه خواهری بیشتر انجمن دانشجویان جلسات آن است که بیش از فقط چهره به چهره و سخنرانی می کنیم.”

در جنوب از دست ندهید آنلاین آموزش برنامه ریزی شده است برای شروع, مارس 30.

سیدنی بوید دانشجوی سال دوم بیوشیمی, دانش آموز, یادگیری خواهد بود از او هتیزبرگ آپارتمان به جای اینکه در آزمایشگاه است.

“ما نمی تواند به دست ما را در مواد ما با استفاده از” او گفت:. “اگر وجود دارد ویدئوها و نمودار من می توانم انجام آن را به درستی.

“ما شده اند با توجه به تعداد زیادی از اطلاعات است. آنها هنوز هم در حال کار کردن جزئیات است.”

بوید نگرانی برخی از اساتید نمی تواند آماده برای آموزش آنلاین به دلیل آنها هرگز انجام شده است.

“من امیدوارم که هر دو از اساتید و دانشجویان برخی از آماده سازی برای این” او گفت:. “من امیدوارم که این به آن معنا نیست فقیر نمرات بیرون آمدن از آن است.”

‘عمیقا نگران کننده’: Coronavirus تاثیر در می سی سی پی, اقتصاد

‘این روز بود نه فقط برای من’

زمانی که Keshun جکسون شروع به کالج خود را تجربه در جنوب از دست, پنج سال پیش, او تا به حال دو چیز در ذهن: روز فارغ التحصیلی و ساخت خود را در اواخر عمه مارتا Rimmer افتخار.

در طول جکسون دوم سال Rimmer درگذشت از سرطان مغز. او خدمت خود را به عنوان بزرگترین انگیزه برای پایان مدرسه.

“من می خواهم که مارتا اولین عضو خانواده او مطرح شده فارغ التحصیل از کالج” جکسون گفت. “او خیلی خوشحال بود برای دیدن من از دبیرستان فارغ التحصیل بنابراین من این را برای او. این روز نه فقط برای من.”

در حال حاضر با شروع تمرینات به تعویق افتاد, جکسون گفت که لحظه ای احساس می کند مانند آن از بین رفته است. در حالی که جکسون را درک سلامت و ایمنی با توجه به coronavirus او احساس کرد که تصمیم گیری به ترکیب کلاس های آنلاین باقی مانده از ترم و به تعویق انداختن شروع شد ساخته شده بیش از حد به زودی.

“این است که هنوز در مارس, من احساس می کنم که آنها می تواند حداقل تا زمانی که منتظر آوریل” جکسون گفت. “هیچ کس می خواهد به راه رفتن در تابستان به دلیل آن است که همان. این است که بدون دست کشیدن به تابستان فارغ التحصیلان اما من می خواستم برای پیاده روی در فصل بهار است.”

کروناویروس در می سی سی پی: COVID-19 نفر از شهرستان توسط شهرستان در دولت

جایگزین جشن فارغ التحصیلی

به عنوان روز عبور و پایان ترم بهار می آید و نزدیک دانش آموزان آغاز کرده اند به برنامه های جایگزین برای بزرگداشت دستاوردهای خود را در یک راه مقابله با ناامیدی.

“پدر و مادر من در حال تلاش برای کشف کردن راه برای جشن گرفتن من دستاورد” گفت: Zehavi Suggs ارشد علوم زیستی دانشجویی در دانشگاه ایالتی می سی سی پی. “من قصد دارم در نظر گرفتن فارغ التحصیلی تصاویر را با یک کلاه و به سرقت برده است. که راه من می تواند به زل زل نگاه کردن به تصاویر و به یاد داشته باشید زمان فوق العاده من تا به حال برای غلبه بر احساس بدبختی نداشتن فارغ التحصیلی.”

ورزش: مربی می فرستد “زندگی واقعی” پیام به می سی سی پی امور خارجه بازیکنان در طول coronavirus بحران

همانطور که برای جکسون او قصد دارد به جشن لحظه ای خود را با خانواده اش در زادگاه خود با فارغ التحصیلی حزب بلوک و یا در خانواده اش مراسم در این تابستان.

“به همه فارغ التحصیلان نگه داشتن سر خود را تا آنجا که آنها می توانند این لحظه از شما.”

تماس با ویلتون جکسون و الن Ciurczak در @[email protected] و [email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>