انتخاب busing به احتمال زیاد axed از آینده بروارد مدرسه بودجه

فلوریدا تودی | No comments

این Brevard County, مدرسه, مدیره جمعه مورد بحث و برش انتخاب busing برنامه از آن بودجه پیشنهادی برای سال 2021 یک حرکت که — در حالی که به دور از نهایی — باعث بهت و حیرت گسترده توسط پدر و مادر در رسانه های اجتماعی.

توصیه به قطع برنامه که کمک می کند تا دانش آموزان در انتخاب مدارس سراسر شهرستان و یا مکمل تحصیل خود را با حمل و نقل تخصصی آموزش فنی و حرفه ای در برخی مدارس — پیشنهاد شد توسط سرپرست علامت Mullins و پشتیبانی شده توسط تمام پنج اعضای هیئت مدیره به عنوان آنها در مورد آنچه را در بودجه سال آینده پیشنهاد شده است.

نیاز به پیدا کردن کاهش بودجه است که رانده شده توسط مالی و لجستیکی و نیروی انسانی ملاحظات با توجه به بروارد مدارس سخنگوی مت نی که گفت: انتخاب busing برنامه هزینه های این منطقه در حدود 1 میلیون دلار در سال است.

“حمل و نقل در کل یکی از ما سخت تر و هزینه برای پوشش ، دولت بودجه آن را واقعا تنها پوشش می دهد حدود نیمی از هزینه پیش بینی شده,” او گفت:.

“آن شده است لجستیکی بسیار دشوار است برای شروع, برای حفظ, و برای برنامه ریزی و اجرا شود چرا که ما کمبود مزمن درایور برای پوشش مسیر” نی اضافه شده است.

Coronavirus همه گیر نیز نقش موثری به عنوان رانندگان اتوبوس نیاز به پوشش بیشتر مسیرهای مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز برای کمتر بچه ها در اتوبوس, نی گفت. علاوه بر این بسیاری از رانندگان اتوبوس مدرسه هستند و در معرض خطر دسته بندی برای COVID-19.

بیشتر: Brevard مدارس برای دریافت تا 15 میلیون دلار در COVID-19 امداد به عنوان کمبود بودجه برچسبها

بیشتر: $11.6 میلیون در بروارد مدرسه بهبود شک با توجه به COVID-19 اثرات

این بیماری همه گیر در حال حاضر پیش بینی شده برای ایجاد موانع برای منطقه مدرسه.

مقامات پیش بینی دلار 11.6 میلیون ضرر در فروش surtax درآمد در این سال با توجه به COVID-19 که قرار داده شده است نسبت به تعمیر این شهرستان پیری مدارس. این نشان دهنده 16 درصد کاهش در surtax درآمد با توجه به منطقه داده است. این ناشی از بی مهابا کاهش در هزینه های مصرف کننده بین ماه های مارس و آوریل میان دولت shutdown.

مدرسه منطقه در حال حاضر با آن مواجه 13 میلیون دلار کمبود بینی به عنوان سال تحصیلی آینده نه شمارش هزینه در آورده با این بیماری همه گیر.

در اوایل این ماه بروارد مدارس دولتی گفت: این انتظار برای دریافت تا 15 میلیون دلار در COVID-19 فدرال کمک.

نی گفت: پیشنهاد بودجه نمی شود به اطلاع عموم تا ژوئیه که در آن نقطه یک دوره به صورت عمومی نظرات و پیشنهادات و انتقادات آغاز خواهد شد.

با توجه به نی اعضای هیئت مدیره مدرسه بود که در ابتدا حمایت برای قرارگرفتن برنامه “ابراز تاسف” در چشم انداز برش آن.

“آنها هنوز هم این باور در شما می دانید که قادر می سازد هر کسی به توانایی برای رفتن به برنامه های انتخاب خود را” نی گفت.

در میان آنها عضو هیئت مدیره مدرسه مبهم بلفرد که نشان دهنده منطقه 1 که شامل تیتوسویل و دیگر بخش های شمالی این شهرستان که نی گفت: خواسته “برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه راه برای پیدا کردن یک جایگزین و یا با استفاده از گزینه های پس انداز از COVID-19 مدرسه تعطیلی که به منظور تسهیل حمل و نقل است.”

“اما ما نمی دانیم که آنچه که در عین حال” او اضافه شده است.

با توجه به نی هیئت مدیره خواهد شد به دنبال راه هایی برای رسیدگی به نابرابری در دسترسی به برنامه هایی که انتخاب busing بود به آدرس.

وجود دارد بیشتر در انتخاب برنامه ها در جنوب و بخش های مرکزی شهرستان, معنای دانش آموزان در شمال این شهرستان به احتمال زیاد احساس اثرات کاهش به برنامه بیشتر به شدت نی گفت.

انتخاب busing متوقف شد قبل از اینکه در سال 2016. در آن زمان مدرسه منطقه فراهم نیست, اتوبوس مدرسه خدمات به انتخاب مدارس خارج از ملاحظات مالی. یک منشور خصوصی که تا به حال ارائه خدمات به آن نقطه حمایت می شود و هیچ شرکت دیگری می تواند خالی را پر کنید.

به طور جداگانه بروارد مدارس دولتی تا به حال به دوباره اماده کار کردن نزدیک به 100 اتوبوس مدرسه که در میان بیش از 50 ، 000 به یاد می آورد در سراسر کشور در اواخر سال 2019 بیش از نگرانی های صندلی به اندازه کافی ندارد بالشتک برای محافظت در برابر سقوط.

بیشتر: برخی از Brevard County, اتوبوس مدرسه ممکن است در میان هزاران نفر به یاد می آورد برای ناامن صندلی

بیشتر: بیش از 100 Brevard, اتوبوس مدرسه آسیب دیده در سراسر کشور به یاد بیاورید بیش از ناامن صندلی

ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت یک بخش از وزارت حمل و نقل با صدور فراخوان گزارش Oct. 4 در برخی توماس ساخته شده اتوبوس مجهز به صندلی است که “ممکن است کافی تاثیر جذب در برخی مناطق خاص در اطراف جراحی صندلی قاب پشت پشتیبانی می کند.”

این فراخوان شامل چهار مدل از توماس ساخته شده اتوبوس بین 2014 و اوت 2019. شده اند وجود دارد هیچ گزارش آسیب و یا مرگ و میر مرتبط با نقص دولت در گزارش اشاره کرد.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا [email protected] توییتر: @alemzs

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>