مسیحیان در سراسر دره شرکت در چهارشنبه, مارک شروع لنت

مایدزرت | No comments

در آماده سازی برای عید پاک مسیحیان در سراسر جهان از جمله در سراسر Coachella Valley, علامت شروع لنت روز چهارشنبه با علامت صلیب را بر پیشانی خود را مشخص شده با خاکستر.

چهارشنبه — رسما شناخته شده به عنوان روز خاکستر — یک روز از توبه هنگامی که مسیحیان اعتراف به گناهان خود و اظهار خود ارادت به خدا.

در طول یک توده و یا خدمات یک کشیش یا وزیر مکان خاکستر در عبادت پیشانی را در شکل یک صلیب است.

خاکستر نماد هر دو مرگ و توبه. در این دوره مسیحیان نشان می دهد توبه و عزاداری برای گناهان خود را زیرا آنها باور دارند که مسیح برای آنها.

چهارشنبه یکی از مهم ترین روز در تقویم مسیحی به دلیل آن نشانه شروع روزهای پرهیز و روزه دوره منتهی به عید پاک که مسیحیان معتقدند عیسی مسیح و احیا شد.

هنگامی که کشیش اعمال عبور از خاکستر او می گوید: برای این كه بنده: “”به یاد داشته باشید که شما در حال گرد و غبار و گرد و غبار بازگردانده می شوید.” او همچنین ممکن است می گویند “توبه کنند و بر این باورند در انجیل است.”

به طور سنتی خاکستر استفاده می شود در روز چهارشنبه جمع شده بودند تا پس از کف از سال گذشته یکشنبه نخل سوخته. آنها سپس برکت قبل از استفاده در مراسم.

لازم نیست که یک عبادت پوشیدن خاکستر برای بقیه روز را اگر چه بسیاری از مسیحیان را انتخاب کنید برای انجام این کار.

لنت شش هفته دوره روزه خود قربانی و نماز مشاهده مسیحیان هر سال برای آماده شدن برای جشن عید پاک است که در مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>