درخت کریسمس مزرعه صاحب سفت Thomley محکوم به 8 سال در می سی سی پی, درد, کرم طرح

لدگر | No comments

درخت کریسمس مزرعه صاحب هوارد “شیدا” Thomley محکوم به هشت سال زندان برای نقش خود را در چند میلیون دلاری تقلب مربوط به گران, درد, کرم ها و قرص های ویتامین.

او همچنین دستور داده شد به پرداخت بیش از 3.6 میلیون در جبران.

Thomley, 61, به نظر می رسد روز شنبه قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی ارشد کیت Starrett در William M. Colmer دادگاه فدرال در هتیزبرگ.

حکم زندان است رو به بالا خروج از توصیه می شود از صدور دستورالعمل Starrett گفت: به دلیل Thomley امضا شده اظهارنامه مالیاتی, شناخت درآمد گزارش شده مقدار بسیار کمتر از درآمد حاصل به دست آمده از تقلب.

او را بازداشت گرفته شد و بلافاصله برگزار خواهد شد تا زمانی که به او اختصاص به یک زندان به خدمت خود حکم.

می سی سی پی, درد, کرم طرح: فصل جدید, جدید, کیفرخواست, $180 میلیون رفته

سه متهم دیگر در بیش از نیم میلیارد دلار طرح شده اند مجاز به باقی می ماند رایگان در پیوند سپس خود گزارش به زندان است. با استثنا از جرالد “جی” Schaar که نقض شرایط خود پیوند Thomley اولین بار است که به زندان بلافاصله پس از صدور حکم.

Thomley همسر امید Thomley و Sumrall تاجر گلن “دویل” ساحل نیز محکوم خواهد شد پنج شنبه.

شیدا Thomley التماس گناه در ماه فوریه 2019 به یک تعداد از تلاش و توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی.

امید Thomley التماس کرد گناه را به دو اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب در مراقبت های بهداشتی و توطئه برای ارتکاب پول شویی و فرار از پرداخت مالیات. با ساحل و پزشک پرستار گرگوری پارکر چهار بر این باور هستند که مسئول بیش از 200 میلیون دلار از, میلیون تقلب.

یک ‘بزرگ’ توطئه: طرح به می سی سی پی swindled نظامی از $65M. در اینجا چگونه آن را گشوده است.

در میان اقلام ضبط به دولت ایالات متحده است Thomley درخت کریسمس, مزرعه, زن و شوهر, صفحه اصلی در نیستان زیربخش و یک مجتمع مسکونی در فلوریدا, فلوریدا.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن Thomleys کامل جریمه قرارداد.

این Thomleys و با هتیزبرگ تاجر وید والترز اعدام یک طرح برای فریب دادن TRICARE و سلامت دیگر برنامه های سود و غیرقانونی غنی سازی خود را با پر کردن و یا باعث به ثبت fradulent ادعاهای مربوط به ترکیب داروها به میزان بیش از 200 میلیون دلار از طریق استفاده داروسازی با توجه به اسناد دادگاه.

وید والترز درخواست: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد تقلب, درد, کرم ها و اتهامات

این متهمان قریب به پوسته کسب و کار برای پنهان کردن پول آنها ساخته شده از طریق این طرح است.

دولت به دنبال جریمه از نزدیک به 30 میلیون دلار در دارایی های از امید Thomley در علاوه بر این به 3.6 میلیون Thomley باید پرداخت در جبران. یکی دیگر از 6 میلیون دلار بدهکار است توسط ساحل.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>