گروه جوانان کلیسا می رسد به سالمندان محله های کشیش نشین با تلفن کمپین

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

کتی استیونس یک پالم اسپرینگز مقیم از 65-و-بیش از مجموعه ای که در زیر پناهگاه-در-محدودیت مکانی گفت که او را به یاد زمانی که او یک بچه بود.

“ما افراد احساس ما بودن دارند و ما حتی نمی هر چیزی سرگرم کننده به آن را سزاوار است,” او گفت: با خنده یکشنبه شب.

به همین دلیل زمانی که او یک تماس در روز سه شنبه از ایمان بتنکورت او شگفت زده و خوشحال.

شما ببینید بتنکورت و استیونس هستند و هر دو از اعضای سایه سنگ کلیسا در لا کوئینتا. بتنکورت, a 15-year-old دوم در کویر مسیحی آکادمی بخشی از رهبری جوانان تیم از حدود 15 آموزان بالا در کلیسا که با هم متحد برای کمک به سالمندان محله های کشیش نشین در کلیسا در طول این بار روی حیله و تزویر.

گروه جوانان ساخته شده Google doc مردان و زنان از خود کلیسا بیش از سن 65. آنها تقسیم کردن لیست هر کدام از سه یا چهار نفر از اسامی در لیست و آنها را به سادگی به نام آنها را به دیدن اگر آنها نیاز به هر گونه کمک با مواد غذایی و یا ماموریت یا فقط نیاز به صحبت.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر: Coronavirus: ANA الهام می شود تاریخ جدید; La Quinta, نخل کویر تماس اضطراری جلسات

بیشتر: کروناویروس در کالیفرنیا: چه پناهگاه در محل چیست ؟ آنچه شما نیاز به دانستن

توسعه ماموریت فقط آغاز کردم اما در حال حاضر آن را به همراه داشت نتایج مثبت است.

“کسی به نام من و او بسیار شیرین و برای کسی که برای رسیدن مانند که به معنای زیادی به من گفت:” استیونس. “من نوع نقل مکان کرد ، آنچه که شهادت برای آن دسته از افراد جوان برای رسیدن به افرادی که به تنهایی و تنهایی و شاید نیاز به کمک و لازم نیست که هر کسی که به نگاه کردن به آنها. به خصوص در این روز و سن, وای همیشه در حال نوع نگاه به عنوان فاسد و تحت عنوان و این بچه ها هستند و نه مانند آن.”

بتنکورت گفت: آنها در اوایل روند اما این یک تجربه پاداش در حال حاضر.

“من با چند نفر در حال حاضر و فقط از آنها خواست اگر آنها نیاز به هر چیزی و یا فقط می خواستم به صحبت و یا شاید از من خواست تا برای آنها دعا,” او گفت:. “بیشتر ما فقط می خواهم به آنها را کمتر احساس تنهایی. ما آموخته است که ما بزرگان ما قرار است به آنها احترام بگذارد و من فکر می کنم بخشی از احترام به آنها است ساختمان ارتباط با آنها و بنابراین من احساس می کنم مثل ساخت این تماس های تلفنی.

“من رسیدن به مردم, من به طور معمول نمی خواهد صحبت کنم و من در حال تغییر زندگی خود را در حالی که آنها نیز در حال تغییر معدن” بتنکورت گفت.

که سود متقابل چیزی است که به نظر می رسد زنگ درست است برای همه بچه ها در گروه جوانان. مطمئن شوید که این باعث می شود آنها احساس خوبی برای کمک به کسی اما آن را نیز یک فرصت برای یادگیری است.

جاش والاس ارشد در لا کوئینتا دبیرستان گفت: این افراد در لیست خود ندارد نیاز به کمک های خود را رتبهدهی نشده است, اما او هنوز هم بدست یک ضربه از صحبت کردن به آنها.

“من یک مقدار زیادی از آن را به صحبت کردن با نسل های قدیمی تر و یادگیری از آنها چیزی است که فوق العاده در مورد انجام این کار,” او گفت:. “فقط کمک به مردم دیگر واقعا سبک کردن روز خود را. من به یاد داشته باشید روز من نبود رفتن بزرگترین و من به نام برخی از این افراد در لیست من و صحبت کردن با آنها واقعا من را در خلق و خوی بهتر و به من انرژی بیشتری برای بقیه روز.”

هانا Durkee معاون جوانان کشیش در کلیسا همراه با کشیش جوانان Aidan میلر گفت: دانش آموزان بخشی از کلیسا وزارت جوانان تیم رهبری است. آنها نوجوانان هستند که عمدتا حضور در لا کوئینتا دبیرستان کویر مسیحی آکادمی یا جان گلن دبیرستان. او گفت: پس از coronavirus آمار آنها تا به حال به فکر می کنم خلاقانه به آمده تا با یک راه برای خدمت به جامعه خود و این چیزی است که این گروه در آمد.

Durkee گفت: این تلاش ها در مراحل اولیه, آنها فقط شروع به ساخت تماس های خود را درباره سه روز پیش. او گفت: تا کنون تعداد بسیار کمی از آنها گرفته اند تا در این پیشنهاد به خرید مواد غذایی و یا آنها را طب خود را و یا چیزهایی مانند که در عین حال اما او انتظار دارد که اتفاق می افتد اغلب به عنوان قرنطینه می پوشد ، تا کنون آن را بیشتر در مورد ساخت ارتباط شخصی از طریق تلفن.

“این واقعا باور نکردنی در واقع برای من برای دیدن این بچه ها دادن در این راه آن را واقعا شسته و رفته برای دیدن آنها بان کی مون با هم بود و هیجان زده در مورد آن را و ببینید که چگونه آن را تحت تاثیر آنها” Durkee گفت. “راستش یک مکالمه ساده برای این افراد گاهی اوقات که می تواند یک مزیت بزرگ در زندگی خود را به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها ارزش دارد.”

بیشتر: من حماسه کاغذ توالت تلاش: خنده احساس گناه و خصومت emojis و در پایان موفقیت

در هر مورد که شخص دریافت تماس تلفنی گفته است که آنها می توانند در هر زمان اگر آنها نیاز به کمک و جوانان برنامه ریزی برای تماس در یک روز فقط به نگه داشتن خطوط ارتباطی باز است.

Annika خم یک 15 ساله دانشجوی سال دوم در کویر مسیحی آکادمی گفت: چت او تا به حال با افرادی در لیست خود شده اند و چشم باز.

“آنها فقط به من بگویید که چگونه آنها انجام می دهند و بسیاری از آنها را به من بگویید که آنها در حال انجام است اما جامعه اطراف آنها شاید افسرده و مردم از ترس پس از آنها بوده ام درخواست برای نماز” گفت: پیچ و خم که در یک خواروبار اجرا با همکار جوانان عضو تیم Kaden توماس در روز پنج شنبه. “آنها را در یک نقطه از من گفتن چگونه آن نهفته روز خود را و آنها را خوشحال.

“اما برای من آن را مانند در طول این زمان من خوب هستم و زندگی من واقعا تحت تاثیر قرار شده است به همان اندازه اما در حال حاضر که صحبت کردم به مردم که زندگی تاثیر بیشتر و بیشتر در خطر ابتلا به آن چشمان من را باز کرد و به من نشان داد که من نیاز به توجه بیشتر به افراد دیگر زندگی می کند و چگونه آنها در واکنش به این وضعیت است.”

بتنکورت, Wallace پیچ و بقیه سایه راک وزارت جوانان گروه ادامه خواهد داد به استفاده از این زمان اضافی آنها با مدرسه بودن معلق برای کمک به هر کسی که به آن نیاز دارد.

به این منظور Durkee می خواستم به آن را روشن است که آنها را دوست دارم تا دامنه خود را به شامل تمام دره. اگر شما یا کسی که شما می دانید نیاز به کمک با مواد غذایی و یا در حال اجرا یک ماموریت و یا به سادگی می خواهم به صحبت با کسی e-mail آنها را در [email protected]

“ما امیدواریم که برای ارتباط با کسانی که در خارج از کلیسا ما جامعه” Durkee گفت. “آوردن داروهای آوردن مواد غذایی و البته انجام همه چیز را در راه که در آن ما می تواند به آنها کمک کند اما هنوز هم به دنبال دستورالعمل های ترک مواد غذایی در درب چیزهایی مانند آن. چرا که در پایان روز, ما فقط می خواهید آنها را سالم و امن است.”

بتنکورت حال شاعرانه راه برای توصیف احساس او تا به حال پس از هر یک از صحبت های او تا کنون.

“من احساس بسیار, تمام,” او گفت:. “من می خواهم به آن نور برای آنها و به خاطر آنها است که نور برای من است.”

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. شما می توانید او را در رسیدن به [email protected] آیا می دانید های جالب یک انسان علاقه به داستان و یا داستان کسی كردن مثبت در طول این زمان دشوار است? ارسال Shad یک ایمیل با جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>