سیندرلا قلعه در دیزنی جهان در اورلاندو را دریافت کنید قبل به افتخار ‘سیندرلا’ فیلم

فلوریدا تودی | No comments

Bibbidi-Bobbidi-بو!

دیزنی روز دوشنبه اعلام کرد که سیندرلا قلعه در والت دیزنی جهانی در اورلاندو را دریافت کنید قبل فقط در زمان برای متحرک کلاسیک سالگرد 70.

یاد قلعه 189-پا ساختار با یک لایه پشم شیشه به عنوان هاب-slash-top نقطه عطفی برای بقیه پارک. ساختار نیز تصویر نمادین که باز می شود هر فیلم دیزنی.

نیروی است که با ما: Star Wars هتل در دیزنی جهان برای باز کردن در سال 2021

که یک بار: پس از آن سرد در فلوریدا که دیزنی جهان پارک آبی بسته

“سیندرلا برای اولین بار تبدیل به یک شاهزاده خانم 70 سال پیش در این هفته زمانی که انیمیشن های کلاسیک منتشر شد و تا کنون از او شجاعت و مهربانی بوده است الهام بخش مهمانان و بازیگران اعضا به طور یکسان. ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با الهام از یک, جسورانه, سوسو زننده و سلطنتی قبل از اسم قلعه در قلب والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر” Jason کرک, معاون رئیس جمهور از سحر و جادو پادشاهی اعلام کرد در دیزنی وبلاگ.

چه “جسورانه سوسو زننده و سلطنتی قبل” شبیه به سیندرلا قلعه ؟ یک هنرمند رندر منتشر شده توسط دیزنی را نشان می دهد بخش هایی از این قلعه در یک نور صورتی رنگ آبی رویال و مقدار زیادی از طلا و تر و تمیز.

قبل به زودی آغاز خواهد شد و در ادامه از طریق تابستان اما دیزنی مشخص نیست یک تاریخ شروع. “میکی سلطنتی دوستی Faire” و “خوش و خرم” ادامه خواهد داد اما.

در طول سال سیندرلا قلعه تا به حال بسیاری از makeovers مهمترین 25th anniversary — که در آن قلعه ساخته شده شبیه به یک کیک تولد. در اکتبر سال 2021 دیزنی جهانی خود را جشن می گیرند سالگرد 50th.

با کلیک بر روی گالری زیر برای دیدن عکس های قلعه سیندرلا از طریق سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>