شهر هتیزبرگ کارمند تست مثبت برای coronavirus است در بیمارستان بستری است.

لدگر | No comments

یک شهر هتیزبرگ کارمند که تست مثبت برای COVID-19 بیمارستان بستری شده است, شهرستان سخنگو گفت: در انتشار اخبار.

رهبران شهر شد و گفت: در این پرونده بیش از آخر هفته. کارمند که مشغول به کار در بخش خدمات عمومی شده است در محل کار خود از مارس 23.

هر کس در کارکنان بخش ابلاغ شده است, انتشار گفت و تست خواهد شد برای کوروناویروس “در فراوانی از احتیاط.”

این شهر نیز در ادامه به اجرای روزانه نمایش برای درجه حرارت و نشانه های بخش کارکنان در آغاز و پایان هر شیفت.

“ما پرسنل ارائه خدمات ضروری — از آتش و پلیس برای جمع آوری زباله — ها در خط مقدم از این همه گیر و همه ما در حال تنظیم و تطبیق به عنوان ما همچنان به ارائه خدمات شهری از طریق این بهداشت عمومی بحران” شهردار توبی بارکر گفت.

“پس قبل از شهرستان ما اولین مورد مثبت ما تیم اداری قرار داده پارامتر های مختلف و پروتکل های در محل برای حفظ سلامت و ایمنی جامعه ما و نیروی کار ما یک اولویت است.”

کروناویروس در هتیزبرگ: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه

بر اساس دستورالعمل CDC و ورودی از هتیزبرگ جامعه پزشکی این شهرستان به اجرا در یک برنامه ریزی گردش کار برای هر کارمند که یا علامتی یا مستقیم و یا غیر مستقیم قرار گرفتن در معرض.

همانطور که از صبح روز دوشنبه دولت 847 موارد coronavirus و 16 و میر. نوزده موارد گزارش شده در فارست شهرستان و چهار در Lamar County است.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>