شهر جکسون به زودی صدور استناد به افرادی که با پوشیدن ماسک صورت در

لدگر | No comments

شهر جکسون به زودی آغاز خواهد شد صدور تقدیر نامه برای ساکنان نه با پوشیدن ماسک در شهرستان سخنگوی تایید کرد.

شهردار چکو A. لومومبا است که انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر در مورد سفارش در یک کنفرانس خبری در 1 p. m. روز شنبه, سخنگوی Candice کول گفت.

“آن شده است و هدف ما این نیست که به جرم این ماده و ما در اداره پلیس انجام خواهد شد این در انسانی ترین و موثر راه” لومومبا گفت WLBT. “اما در همان زمان آن مهم است که ما از خودمان محافظت کنیم. این مهم است که ما برای محافظت ساکنان.”

Coronavirus می سی سی پی: 20 جدید مرگ 675 موارد گزارش روز دوشنبه

‘وحشت’: به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی, پزشکان ارائه وخیم دیدگاه

این شهر پاسخ می آید پس اخیر سنبله در coronavirus موارد در می سی سی پی.

در روز پنج شنبه, می سی سی پی, وزارت بهداشت, گزارش جدید 20 coronavirus مرگ و میر و 675 موارد جدید دوشنبه آوردن این دولت در مجموع به 26,567 موارد و 1,059 مرگ و میر.

Hinds شهرستان با بیشترین جمعیت در کشور تحت الشعاع در حال حاضر 2,048 coronavirus موارد کمترین تعداد در دولت است. این شهرستان همچنین از ثبت دو اضافی COVID-19 مرگ و میر در روز دوشنبه.

Hinds شهرستان و Madison County هر کدام چهارم-فعال ترین شیوع بیماری در خانه های سالمندان با 124 از دوشنبه.

در ژوئن 26, دولت, تجربه کرده, افزایش coronavirus موارد با 1,092 گزارش روز پنج شنبه به بالاترین یک روز در مجموع در طول این بیماری همه گیر.

تماس با ویلتون جکسون در 601-961-7241 یا [email protected] او در توییتر دنبال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>