شیپور لجر هتیزبرگ آمریکا ویرایشگر خواستار جامعه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی

لدگر | No comments

نظر

کسب و کارهای محلی به کمک ما نیاز دارند بیشتر از همیشه.

به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش در می سی سی پی, بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور مجبور به تعطیل, کاهش ساعت اخراج کارگران و حتی تغییر آنها چگونه کار می کند به نگه داشتن مشتریان و کارکنان و امن است.

آن ایجاد چالش برای هر جنبه از کسب و کار محلی برای بارها و رستورانها و سالن و چشمه های معدنی و صدها نفر از دیگر کسب و کارهای کوچک در کشور ما.

بسیاری از این کسب و کار را بدست خلاق برای شناور ماندن در تلاش برای نگه داشتن مردمی که برای آنها کار می کنند در حقوق و دستمزد. یک مثال کامل است دو جکسون رستوران ما مورد نوشت: به تازگی تبدیل شده اند که منظقه فروشگاه های مواد غذایی.

کسب و کارهای کوچک قلب جامعه ما است و ما باید همچنان به حمایت از آنها برای کمک به اطمینان از بقای خود است.

کروناویروس در جکسون: دو رستوران بازگشایی به عنوان درایو از طریق فروشگاه های مواد غذایی در طول شیوع کروناویروس

شیپور لجر و هتیزبرگ آمریکایی نوشته اند در مورد متعدد محلی و رستوران ها و سالن و میله که باید تغییر منوهای خود را برای ایجاد وعده های غذایی خانواده و بایگانی اطلاعات سفارشات.

ما newsroom مشغول به کار مجدانه برای پوشش این فلج کننده همه گیر با ارائه تا به روز اطلاعات در مورد موارد و مرگ و میر در می سی سی پی. این روزنامه نگاری مسئولیت است که ما را به آرامی.

کروناویروس در هتیزبرگ: چه رستوران باز است ؟ آنهایی که بسته است ؟

ما باید یکی دیگر واقعا مهم مسئولیت بیش از حد است که ما باید چشم پوشی نیست. ما باید از ما حمایت کسب و کارهای محلی. ما باید روابط قوی با کسب و کار کوچک و جوامع از طریق همکاری با ما تبلیغات بخش. که همکاری این اجازه می دهد تا کسب و کار برای گسترش ظرفیت خود را برای رسیدن و خدمت به مشتریان محلی است.

Coronavirus:برخی از جکسون رستوران ها ارائه منظقه وانت و یا تحویل به دیگران

روزنامه ما پدر و مادر شرکت گانت به رسمیت می شناسد که نیاز به گام تا که پشتیبانی می کند.

مشترک op-ed از گانت مدیران Maribel پرز Wadsworth, رئيس جمهور از اخبار و ناشر ایالات متحده آمریکا امروز و کوین Gentzel ارشد درآمد افسر منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز و در سراسر همه از گانت را در سایت های خبری محلی در مارس 18, تشویق جوامع به نمایش پشتیبانی قوی برای کسب و کارهای محلی در راه های خلاق مانند خرید کارت های هدیه و رستوران تحویل و اعلام کرد این شرکت خواهد بود راه اندازی ابزار برای حمایت از کسب و کارهای کوچک.

هفته گذشته این شرکت اعلام کرد راه اندازی محلی حمایت می کند یک پلت فرم برای کمک به جوامع پشتیبانی و دسترسی کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور که رو قابل توجهی چالش های اقتصادی با توجه به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

پشتیبانی محلی را به خوانندگان ما و جوامع محلی این فرصت را برای اطمینان از پایداری برای مورد علاقه خود را به عنوان کسب و کار ما تمام تلاش به آن را از طریق COVID-19 همه گیر با هم.

پشتیبانی محلی اجازه می دهد تا کسب و کار و یا ساکنان برای اضافه کردن لیست فایل های جدید که تایید شده با استفاده از گوگل فن آوری است. پشتیبانی محلی راه اندازی کرده است با رستوران است اما به سرعت در حال گسترش به چشمه های معدنی سالن و فروشگاه های خرده فروشی.

کروناویروس در می سی سی پی: Gannett راه اندازی وب سایت برای کمک به کسب و کارهای کوچک محلی ضربه سخت coronavirus بحران

برای پیدا کردن و یا اضافه کردن یک کسب و کار محلی خود را در جامعه به پشتیبانی از محلی سایت مراجعه کنید supportlocal.usatoday.com.

من امیدوارم که شما به من در ما حمایت از کسب و کارهای محلی.

مریم Irby-جونز سردبیر شیپور لجر و هتیزبرگ ، او را می توان در رسید [email protected] دنبال او onTwitter @mirbyj.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>