کلارکسدیل دبیرستان کلاس حلقه بخشی از مسئله قتل در ایندیانا

لدگر | No comments

ایندیانا FBI است که به دنبال کمک از مردم برای شناسایی مالک/خریدار یک سی پی متوسطه از سال 1996 کلاس حلقه.

حلقه بازیافت شد به عنوان بخشی از یک تحقیق به چهار حل نشده قتل متعهد در گری ایندیانا در ماه فوریه سال 2002. محققان می خواهم به صحبت می کنند به مالک/خریدار از حلقه. محققان بر این باور نیست مالک/خریدار از حلقه است که یک مظنون در قتل اما مهم این است که پلیس به صحبت می کنند به آنها.

حلقه اتحاد کتیبه Oakhurst دبیرستان در کلارکسدیل می سی سی پی. حلقه خریداری شده از طریق Josten و ویژگی های آتش آبی اسپينل سنگ. حروف “JKM” در حال محاط در داخل گروه.

گروهبان. نیکلاس Waldrip ایندیانا FBI کارگروه بررسی حل نشده قتل گفت: از طریق تلفن و جمعه وجود دارد یک سه گانه قتل در گری ایندیانا که در آن دو مرد و یک زن کشته شدند در مارس 2002. او گفت که روز بعد یک نفر دیگر کشته شد. این دو حادثه معتقد هستند متصل شود.

Waldrip گفت: حلقه پیدا شد در صحنه یکی از قتل است.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن هر گونه ربط از حلقه. آن را نمی ممکن است چیزی برای انجام با قتل” Waldrip گفت. “ما امیدواریم که این مکان می تواند کمک به برخی از وضوح.”

هر کسی با اطلاعات در مورد حلقه می توانید تماس Waldrip در [email protected] یا 219-942-4485.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>