کلاس 2020: SpaceX, NASA می خواهید عکس های خود را. آنها پرواز آنها را به ایستگاه فضایی بین المللی

فلوریدا تودی | No comments

فارغ التحصیلی در سراسر کشور ممکن است لغو و یا به تعویق افتاد اما یکی وجود دارد واقعا از ویژگی های خاص برای کلاس 2020.

SpaceX و ناسا دعوت از فارغ التحصیلان در سراسر جهان از مهد کودک تا دانشگاه به ارسال عکس خود را به پرواز در امریکا, اولین انسان, spaceflight در نزدیک به یک دهه.

چگونه این کار می کند ؟ هنگامی که فارغ التحصیلان (یا افتخار پدر و مادر از یک سال 2020 گراد) آپلود عکس به SpaceX تعاملی وب سایت, از آن می شود بخشی از SpaceX موزاییک. همانطور که از یکشنبه, مارس 15 هزار نفر از عکس ها دیده می شود می تواند نارسایی زمین است. هنگامی که یک کاربر زوم در عکس ها نشان می دهد مردم در تمام سنین — selfies, عکس های حرفه ای, برخی از برگزاری 2020 ثبت نام با پوشیدن کلاه و لباس و چند نمایش چهره خود را با ماسک.

سایت کاربران را تشویق می کند برای به اشتراک گذاشتن عکس خود را از SpaceX موزاییک در Facebook یا Twitter: “برای جشن فارغ التحصیلی من من تصویر را به پرواز در SpaceX خدمه اژدها فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی – ها مال شما!”

عکس آمیزه ای از زمین به چاپ خواهد شد و پرواز روی SpaceX خدمه اژدها سفینه فضایی در طول ماموریت خود برای برنامه ریزی مه 27, به ایستگاه فضایی بین المللی با فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در هیئت مدیره.

که پرواز در SpaceX خدمه اژدها?: دیدار با فضانوردان باب Behnken & Doug Hurley

3 … 2 … 1 … پرتاب! هر کسی می تواند خدمه پرواز اژدها در این مقام SpaceX شبیه ساز

SpaceX خدمه اژدها است که برنامه ریزی برای راه اندازی یک موشک فالکون 9 از مرکز فضایی کندی پد 39A در 4:32 بعد از ظهر, مارس 27. آن را علامت گذاری اولین بار فضانوردان آمریکایی راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از پایان برنامه شاتل فضایی در سال 2011. بررسی را با فلوریدا امروز فضای تیم (Emre کلی Antonia Jaramillo, Rachael شادی و کریگ بیلی) برای پوشش این تاریخی راه اندازی.

آخرین مهلت برای فارغ التحصیل عکس ارسالی دوشنبه, مارس 20. برای آپلود عکس مراجعه کنید spacex.com/classof2020.

پشتیبانی محلی نگاری: عضویت در فلوریدا امروز در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>