سی ان ان تیتر اخبار به قسمت در می سی سی پی را Avis بانک ها پرونده قتل

لدگر | No comments

سی ان ان تیتر اخبار هوا خواهد یک قسمت در روز شنبه که به بررسی مورد Avis بانک و فرزند متولد نشده خود را که کشته شدند در ریجلند در تابستان 2006.

مورد تولید ملی تبلیغ و برجسته شده است در ملی واقعی جرم و جنایت نشان می دهد از جمله “پزشکی قانونی فایل”, “جامعی” و “Fatal Attraction.” دادگاه نیز تحت پوشش CourtTV.

این HLN قسمت “قتل در خانه” را حفر کردن به شرایطی که در پشت مثلث عشق است که منجر به بانک ها مرگ است.

نشان می دهد خواهد شد قسمت یکشنبه شب در 9 p. m. به عنوان بخشی از خود را “قاتل حقیقت” سری. هر قسمت داستان یک قتل از طریق پنج نفر بیشتر تنگاتنگی متصل به مورد با توجه به HLN سایت.

بر اساس قبلی شیپور لجر گزارش بانک’ نامزد در زمان Keyon Pittman تا به حال یک رابطه عاشقانه با یک همکار, معلم, Carla هیوز در Chastain مدرسه در جکسون.

بانک ها بود به ضرب گلوله و چاقو به مرگ در گاراژ از ریجلند خانه او با پیتمن پس از آمدن به خانه از محل کار. هیوز متهم شد و به اتهام قتل از بانک ها و نوزاد متولد نشده است. پیتمن نبود متهم در این مورد.

هیوز نگهداری او بی گناه است از جرم و جنایت. خانواده او استدلال می کند او قاب و می گوید که قادر به پرداخت هزینه یک دفاع مناسب زمانی که پرونده به دادگاه رفت.

پس از آن — Madison County District وکیل مایکل مهمان در آن زمان گفت: شواهد نشان داد نشان داد هیوز بود که در اختیار داشتن اسلحه مورد استفاده قرار گیرد به ساقه بانک ها و برج همراه دیتا قرار داده شده در مجاورت تیراندازی شب آن رخ داده است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>