مربی کال لوول ترک ‘زیبا’ میراث در لا کوئینتا

مایدزرت | No comments

زمانی که کال لوول به نظر می رسد در 43 سال مربیگری — آخرین 26 به عنوان تنها مربی واترپلو La Quinta دبیرستان تا به حال — وجود دارد یک لحظه او اعتبار با شکل دادن به زندگی حرفه ای او.

این بود سفر به تماشای واترپلو قهرمانی ملی بازی به عنوان یک نوجوان که معرفی او به این ورزش است. آن نبود که پدرش جان یک مربی افسانه ای در سمت راست خود را به حال او مربی Indio تیم دبیرستان در سن 16 سالگی. آن نیست که در مسابقات برنده یا همه-CIF بازیکنان تولید شده است.

آن را یک مکالمه او با جوانترین دختر خود را زمانی که او فقط یک سال و نیم است که تغییر راه او در مربیگری به طور خاص و زندگی به طور کلی.

لاول در حال حاضر 59, بازنشسته است. او به پایان خواهد رسید و او 26 سال از روی لئامت دادن به لا کوئینتا دبیرستان شنا و واترپلو مربی در اواخر این ماه در پایان girls’ water polo فصل است. او به عنوان مدرسه شنا مربی پس از 25 سال در فصل گذشته.

او قبل از پیاده کردن به غروب آفتاب, ریخته گری سایه بزرگ که بدون شک شامل امضای خود را گسترده حصيري كلاه بیایید تأمل در آنچه او را خاص شروع با که سرنوشت ساز مکالمه با دخترش جسیکا.

“او مرا نجات داد’

مانند بسیاری از پسران جوان, لاول تحسین پدر و میخواستم مثل او. پدرش جان مربیگری دانشمند. او مربی راگبی, شنا بود و در ستاد المپیک ایالات متحده والیبال مردان تیم در سال 1968 در شهر مکزیک. او مربیگری فراست به انتخاب یک ورزش او حتی نمی دانند و به نوبه خود یک دسته از تازه واردان به قهرمانان.

که چه جان را در Indio دبیرستان تبدیل به یک گروه از پسران جوان از جمله کال به CIF و قهرمانان ملی در اواخر 1970s و اوایل 80s. این Rajahs برنده CIF واترپلو عنوان در سال 1977.

بیشتر: La Quinta دختران ضبط سوم متوالی لیگ واترپلو قهرمانی

بیشتر: به مقصد به قهرمانان: La Quinta قطاری اولین مدرسه دختران, واترپولو, عنوان

“من به یاد داشته باشید اولین بازی ما تا به حال بازی را از دست دادیم به Chaffey 48-0,” کال گفت. “اما پدر من بود فقط سحر و جادو به عنوان یک مربی و استاد من میخواستم مثل او. فلسفه او بود و او می تواند همه را متقاعد کنند از این که چرا فکر می کنم DVL و یا در حال حاضر دلم? به همین دلیل فکر می کنم در کالیفرنیا? چرا فکر می کنم ایالات متحده است ؟ بیایید ضرب و شتم جهان است.”

و کسانی که Indio تیم انجام داد. آنها برنده اتباع در آلبوکرک N. M., و با تشکر روابط از سفر به جهان و مربیگری در بازی های المپیک, جان لوول راه اندازی سفر. کال گفت: او به خاطر بازی در نیوزیلند و استرالیا و نوجوانان از Indio دبیرستان آنها ضرب و شتم استرالیا تیم ملی. یک سال بعد این تیم استرالیا بود در تور ایالات متحده و آنها به نام جان لوول درخواست برای یک مسابقه برگشت.

“او به آنها گفت اگر آنها می توانید شکل و خارج چگونه برای رسیدن به Indio دبیرستان, ما می خواهم آنها بازی” کال گفت. “و مطمئن شوید که به اندازه کافی آنها را و ما آنها را دوباره و ما آنها را ضرب و شتم دوباره.”

بعد از کال فارغ التحصیل از Indio او رفت و بر او مورمون ماموریت در هوستون تگزاس. اما این ماموریت کوتاه قطع شد و توسط یک بیماری تا او با حضور در دانشگاه در دانشگاه کالیفرنیا و واترپولو.

اما رویای او بازی در بازی های المپیک هرگز محقق و کال در بر داشت خود را در هاوایی گشت و گذار خود را روز دور تا زمانی که او به ملاقات همسرش میشل.

به عنوان آنها شروع زندگی خود را با هم آنها به کالیفرنیا نقل مکان کرد و کال خود را آغاز مربیگری حرفه ای در حالی که تبدیل شدن به یک معلم است. او مربی در Cal State سن برناردینو JW شمالی, San Luis Obispo دبیرستان پالم اسپرینگز دبیرستان به مدت سه سال و پس از آن هنگامی که لا کوئینتا دبیرستان در سال 1994 افتتاح شد, او کار کردم او هنوز هم دارد.

چه نوع مربی بود ؟ دقیقا مانند پدرش … برای اولین بار در.

“من مربی همان راه به عنوان پدر و مربی دانشگاه من (پیتر Cutino) که من هم تحسین که ‘ما می توانید ضرب و شتم جهان “ذهنیت” لوول گفت. “من در زمان من تیم به مسابقات هر آخر هفته تمرین تا آنجا که آنها اجازه می دهد. اختصاص داده شده به توسعه یک برنده برنامه است.”

سپس یک یکشنبه شب در اوایل در حرفه مربیگری او به خانه آمد در 9:30 p. m. پس از دیگری واترپلو سفر و 18 ماه دختر جسیکا زد به او.

“او را برداشت و من در اطراف زانو و او گفت:” پدر کجا بودی؟’ “لوول گفت. “من به او نگاه کردم و شروع به او بگویید در مورد من چگونه بود انجام کاری مهم و کلمه گیر کرده در گلو من.

“در واقع او مرا نجات داد در آن لحظه است که او چه بود,” او گفت:. “من متوجه شدم که هیچ چیزی مهم تر از او. و اگر من نگه داشته در تلاش برای تسخیر جهان, من نمی خواهد می دانم که او و من نمی دانم همسر من, راه من می خواستم به, بنابراین من تغییر کرده است.

“من متوقف مربیگری در شب دوشنبه به طوری که خانواده ما می تواند انجام دهد همه چیز با هم. من متوقف مربیگری در تعطیلات آخر هفته و من نمی مردم را به مسابقات. من تا به حال اعتقاد به خدا من به کلیسا رفت و با خانواده من. من کوچک راه من نزدیک همه چیز. من به شدت مربی تیم سه ساعت در روز در تمرین, اما که در آن بود.”

در حال حاضر مسلح با صلح و هماهنگی در زندگی واقعی خود و مربیگری زندگی او حل و فصل در لا کوئینتا.

اما ساختمان قهرمانی تیم ثابت دشوار است. در بسیاری از راه های ورود لیگ عناوین و رقابتی تیم همزمان با لحظه بزرگ در کال زندگی — کودکان خود را تبدیل شدن به بالا سن مدرسه و بازی در این تیم است.

مربیگری فرزندان خود

تمام شش لوول کودکان — جسیکا, هانا, جولیا هارون اسپنسر و ویرجینیا — بازی واترپلو در لا کوئینتا. آن را یک دایره-از-زندگی, لحظه ای برای کال که البته نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم بازی برای پدرش تمام آن سال ها.

اما به هر مربی که تا به حال فرزندان خود را به عنوان ورزشکاران می داند که وجود دارد یک روی حیله و تزویر tightwire شما مجبور به پیاده روی برای جلوگیری از ظاهر طرفداری و نه مختل تیم شیمی.

“آن بوده است به چالش کشیدن و با ارزش ترین چیزی که تا کنون و من با همه آنها و به نوعی ما را از طریق تمام تجربه و ما هنوز هم عاشق یکدیگر” لوول گفت: با خنده. “من به یاد داشته باشید پدر من استفاده می شود به داد من و مثال من در شیوه و من آنقدر دیوانه, اما او به من توضیح داد که چرا او آن را انجام داد.

“شما راه رفتن بسیار مشکل خط به منظور سعی کنید برای حفظ صلح در این تیم دلیل این که شما به راحتی می توانست مردم فکر می کنم شما بیش از حد به کودکان خود را به طوری که نتیجه نهایی این است که آنها در واقع ممکن است کمتر” او گفت:.

هارون لوول تا به حال بسیاری از موفقیت بلند کردن پسران تیم به یک واترپلو قهرمانی در سال 2012 و کسب درآمد CIF بازیکن سال و همه آمریکایی وضعیت.

ویرجینیا کال جوانترین فرزند ارشد در دختران تیم در حال حاضر نیز بخشی از یک تیم قهرمانی هنگامی که این دختران موفق به کسب CIF-SS عنوان در سال 2019.

او گفت: او می تواند آن را سخت بر پدر او به اعتصاب تعادل است.

“او واقعا شگفت انگیز شخص و او تلاش می کند بهترین خود را به تمرکز در بچه ها خود را حتی اگر شما می توانید بگویید که او واقعا می خواهد به گاهی” گفت: ویرجینیا اضافه کرد که به عنوان یک خانواده آنها انجام یک کار خوب از صحبت کردن در مورد واترپلو بیش از حد در خانه. “او واقعا خوب از جمله هر کس و مطمئن شوید که هر کس احساس می کند دوست داشتم و احساس می کند مورد نیاز در این تیم هستند زیرا. من همیشه احساس می کنم خیلی با الهام از او و من همیشه می خواهم او را به افتخار من است.”

نکته مهم دیگر برای تیم لوول-همراه با سفر به سینما — خانواده شام. ویرجینیا گفت: حتی امروز هم هدف این است که برای یک شام خانواده هر شب.

“پدر من یک فیلم بزرگ geek بنابراین او را دوست دارد به را ما به سینما اما حتی اگر آن را همیشه کار نمی کند, بدیهی است, اما ما هنوز هم سعی کنید به یک شام خانواده هر شب,” او گفت:. “هنوز بسیاری از مردم به اندازه کافی خوش شانس را داشته که پس از آن برای ما یک نعمت است.”

او مربیگری سبک

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد مربیان بزرگ در طول تاریخ ورزش, کلمات “گذاشته پشت” یا “soft-گفتاری” و یا “تشکیل شده” به ندرت استفاده می شود اما کسانی که دقیق راه برای توصیف لوول در روز بازی.

دیگر مربیان در حال فریاد و فریاد راهنما و یا سوال رسمی تماس اما لوول اغلب نشسته بی سر و صدا به تماشای عمل است. مطمئن شوید که او به ایستادن و فریاد های گاه به گاه جهت اما این موارد نادر است.

“این عالی برای تماشای او در حاشیه. او یک بسیارخوب و یا یک yeller و این باعث می شود شما آرزو می کنم همه مربیان خود را خواهد همان خواهد بود” گفت: La Quinta مدیر ورزشی خوان رویز با خنده. “که سبک او و برای او کار می کند. او فقط یک جامد است که به خوبی مورد احترام است. این یک لذت داشتن او را در اطراف.”

لوول گفت: در بازی مربیگری رفتار می آید تقریبا به طور کامل از — که در آن دیگری — پدر خود را.

“پدر من نشسته بود وجود دارد که کل بازی مثل این بازی (خم به عقب در صندلی آرام با دست های خود را پشت سر),” کال گفت. “او به من آموخت که مربیگری رخ می دهد در عمل و در صورتی که نمی توانید آن را بازی و شما می توانید آن را حل نمی کند در طول بازی. شما می توانید تنظیمات جزئی اگر بازیکنان باید مهارت و درک. او می خواهم به نظاره نشست و خنده مربیان بودند که به قدم زدن به بالا و پایین و جیغ مانند دیوانه.”

کال گفت: حتی اگر او سهام که تفکر او معمولا نمی توانید آن را به کل یک بازی بدون چند کوچک طغیان.

“تنها زمانی که من صحبت می کنند تا فقط شخصی خود من ضعف و اضطراب اگر من چیزی است که من می دانم که من به آنها آموخت و آنها آن را انجام نمی,” او گفت: با غضب. “گاهی اوقات من شروع به فریاد زدن اما پس از آن من مانند کنترل خود مربی است.’ و من را توجه داشته باشید از آن و کار بر روی آن در عمل است.”

آن را همراه با خود واقعی مربیگری تکنیک است که به ارائه بازیکنان خود را با ابزار خود فکر می کنم پاسخ به موقعیت و حرکت با هم به عنوان یک تیم.

در اینجا احتمالا تکان دهنده ترین چیز در مورد کال: او گفت که او هرگز کشیده شده تا یک بازی تهاجمی در سنتی X و O را حس. او باور ندارد که. مطمئن شوید که او تا به یک برنامه بازی اما بیشتر از آن اختصاص داده شده است به آنچه که تیم های دیگر در حال رفتن به سعی کنید به انجام. سپس او با این نسخهها کار در مورد چگونگی واکنش به آن چیزهایی که هر دو هجومی و دفاعی در استخر. یک بار بازی می آید در اطراف او امیدوار است برای دیدن آنچه که او آموزش داده و آنها را در عمل بازی.

“این چیزی است که من در نظر گرفتن بالاترین سطح و تیم های که تا به حال موفقیت های بسیاری مانند سال گذشته دختران, تیم می تواند انجام دهد که” لوول گفت. “من آنها را به خود فکر می کنم پس من هرگز از ایجاد هر نوع جرم. این همه در مورد گرفتن آنها را به بازی یک راه خاص است.”

برنده شدن در راه

لوول تا به حال بسیاری از موفقیت ها در سال های اخیر پس از آن به نظر می رسد برای بسیاری که او همیشه برنده مسابقات قهرمانی اما که واقعا مورد نیست. آن زمان در حالی که برای دریافت برنامه های بازی در بالاترین سطح است. او شروع به مربیگری در سال 1994 کردم و او برای اولین بار دختران’ لیگ قهرمانان اروپا در سال 1999 اما اول پسران لیگ عنوان نمی آمد تا سال 2012.

لوول بازنشسته خواهد شد با برنده 13 دختران واترپلو لیگ عناوین — 1999-2004, 2008-2011, 2018, 2019 و یک دست او روز شنبه هنگامی که Blackhawks ضرب و شتم نخل کویر 9-5 برای سال 2020 لیگ تاج.

او همچنین برنده چهار پسر’ واترپلو لیگ عنوان (2012, 2015, 2016, 2017) و در مجموع از هشت لیگ شنا عناوین.

او برنده CIF-SS پسران واترپلو عنوان در سال 2012 و شما می توانید بگویید که آن را به معنای زیادی به نهایت اضافه کردن دختران’ CIF-SS واترپلو به عنوان دفتر خود در 2019. که آخرین پر در کلاه خود او می خواستم برای اضافه کردن قبل از بازنشستگی.

امداد در چهره اش آشکار بود که او به عنوان پرتاب در استخر پس از آن 2019 عنوان توسط خود بازیکنان خود را زیر 11-8 برنده بیش از دانا تپه.

“من اعتراف کنم آن است که بسیار مهم بود به من” لوول گفت. “تا آنجا که من آموخته بود که دخترم برای همیشه قرار دادن خانواده برای اولین بار در قلب من وجود دارد رقابتی آتش در من. من نمی تواند ایستاده به از دست دادن. نمی توانید آن را شما می دانید ؟ و با آن تیم خاص من تا به حال مرتب کردن بر اساس یک برنامه سه ساله با آنها. من می توانم آن را ببینید که دور است که این گروه خاص خاص بود. من می دانستم که آنها می تواند در رقابت با کسی. آن را به معنای زیادی آن را واقعا انجام داد.”

چه بعدی

هر چند در این سال تیم را برنده لیگ عنوان آنها نمی رود به رقابت برای CIF-SS عنوان. بنابراین لوول مربیگری حرفه ای به احتمال زیاد به پایان خواهد رسید برخی از زمان در دو هفته آینده.

لوول و خانواده اش را شروع یک ماجراجویی جدید هنگامی که آنها حرکت می کند به Williamsburg, Va,., در پایان سال تحصیلی نزدیک به کال همسر و خانواده است. آن خواهد بود عجیب و غریب تصور کنید یک لا کوئینتا آب بازی چوگان در سال آینده بدون لوول گشت استخر عرشه. اما به عنوان جوانترین دختر خود را فارغ التحصیلان این زمان به نظر می رسید به سمت راست.

لوول را ترک خواهد کرد با میراث موفقیت-17 واترپلو لیگ عناوین از جمله پسران CIF-اس اس قهرمانی در سال 2012 و دختران CIF-اس اس قهرمانی در سال 2019 و همچنین هشت شنا لیگ عناوین, 13 All-CIF ورزشکاران و سه CIF مربی جوایز سال. اما حتی مهم تر به او یک میراث از آنچه که او خواستار موفقیت و ساختمان با کیفیت بالا و جوان و زن و مرد و ایجاد فرهنگ رقابت همراه با ورزشکاری.

چرا او ماندن در لا کوئینتا ،

“من فقط می خواستم به مربی و ساخت یک برنامه و امیدوارم تحت تاثیر قرار زندگی می کند در راه مثبت” لوول گفت. “و من تشخیص می دهم که این امر می تواند یک چیز با ارزش برای کودکان و امیدوار است که آنها می خواهم برای درگیر می شود و این که معلوم بود در این مورد. ثبات واقعا خوب بود برای خانواده من و من فکر می کنم آن را خوب برای مدرسه و جامعه بیش از حد.”

این تیم با استفاده از یک انگیزه هاوایی کلمه “Imua” که به معنی “به حرکت به جلو با قدرت است.” این یک سنت است که پدر خود را با آن دسته از Indio تیم است.

بنابراین به عنوان مربی لوول و خانواده اش حرکت رو به جلو با قدرت به مرحله بعدی زندگی خود Cal استفاده از یک حکایت در مورد مادرش مارتا به کراوات تعظیم بر او 26 سال در La Quinta, نمایشگاه هر دو شفقت و رقابت است.

“من یاد گرفتم درس از مادر من در راه برگشت در طول روز بازی” او به یاد می آورد. “من می خواهم که یک بازی وحشتناک بود و من می خواهم گله مند بود و همه ناراحت و او خواهد آمد تا به من بعد از بازی, و او تنها 5 فوت-3 و او با شتاب از من دور کمر و او می خواهم می گویند:” من فکر کردم شما زیبا بودند.’ من می خواهم می گویند: “مادر ما فقط از دست داد!’ و او می خواهم می گویند: “اما من فکر کردم شما زیبا بودند.’

“در اینجا او به یک متعصب مربی نمی دانم هر چیزی در مورد ورزش, آیا می خواهید به دانستن هر چیزی در مورد آن اهمیتی نمی,” او گفت:. “او می دانست که آنچه مهم است در زندگی فقط دوست داشتن من است. و او به من آموزش ساخته شده است که تمام تفاوت در جهان را برای من از طریق این تجربه با فرزندان من و خانواده من و پایان دادن به آن همه مبارک.

“واقعا این ورزش نیست مهم ترین چیز است. و این چیزی است که من سعی کردم به زندگی و به اشتراک گذاری با تیم من مربی … اما البته ما تعقیب عناوین و تلاش برای ضرب و شتم همه ما احتمالا می تواند بیش از حد.”

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

تمجید لوول

در اینجا چند واترپلو مقامات به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد مربی کال لوول:

میشل Valovic, مدت زمان نخل کویر مربی که با آن روبرو لوول 30 یا 40 بار: “او یک مربی عالی و ایجاد بسیاری از بازیکنان واقعا خوب و مقدار زیادی از قوام و من فقط چیزهای مثبت در مورد او می گویند. من هرگز مربی و یا مربی با او, اما آنچه من مشاهده است رفتار که من را تحسین و از او عبور می کند که به همراه بازیکنان خود را نگه داشتن آنها را آرام و متمرکز است.”

ساوانا, Hampton, ارشد در سال 2019 قهرمانی تیم و در حال حاضر در ایالت آریزونا: “زمانی که من فکر می کنم آقای لاول بلافاصله فکر می کنم که مایل به بهترین و به او افتخار می کنم. به عنوان دبیرستان من مربی او پذیرفته شده چیزی کمتر از بهترین من در هر روز است. تمام چهار سال است که من برای او تبدیل شده تیم ما به یک خانواده است. هنگامی که به طور مساوی همسان مربی کال تیم برنده خواهد بود چرا که او می آموزد بازیکنان خود را برای بازی به عنوان یک واحد. برخی از دیوانه ترین خاطرات مربی زمانی رخ داد که در ون خود را در راه به مسابقات. یکی سوار گفت ما جوک به تمام راه را به اورنج کانتی. من فکر می کنم او فقط عاشق گذراندن وقت با ما و داشتن مکالمه خوب. او بیش از یک مربی است. او یک دوست به من و یک مربی.”

باب jeff atwood, یک بازیکن در آن Indio تیم با کال و یکی از مربیان دستیار در حال حاضر: “او واقعا می داند که بازی در داخل و خارج شده از یک بازیکن و یک مربی از این همه سال و او گویا که به بچه ها. او به آنها می دهد ابزار به بازی به عنوان یک تیم. همه چیز این است که تیم به نقطه که در آن او ممکن است حتی چشم پوشی از بسیاری از جزئیات کوچک. من بیشتر از جزئیات ، من می خواهم به آموزش کودکان و نوجوانان به انجام اصول و کامل آنها, اما او می رود مستقیما به این تیم به خاطر این که خیلی با ارزش تر در دراز مدت است. و او واقعا در مورد مراقبت از بچه ها. او همیشه خود قرار می دهد رفاه اول و چه چیزی بهترین را برای آنها نیست چه چیزی بهترین را برای او. آن را هرگز در مورد او تمجید شده است. او همیشه می خواستم خوب بود برنامه قوی با بسیاری از نظم و انضباط و تعداد زیادی از عشق.”

ژوئن رویز, La Quinta ورزشی کارگردان: “من فکر می کنم از آن را مانند او یک معلم و استخر خود را در کلاس درس. او مجموعه انتظارات بالا درست مثل یک معلم با دانش آموزان خود را و پس از آن او می شود نتایج بزرگ. و فرزندان خود را بزرگ هستند, افراد, هم, و, که, انعکاس بر روی او و همسرش.”

آنابل شرمن زمان لا کوئینتا دروازه بان: “او مانند بهترین دوست من. او به من آموخت آب چوگان. من قصد دارم او را از دست بسیار است, اما من همیشه رفتن به افتخار همه چیز او برای ما. هیچ چیز وجود دارد اما عشق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>