Coachella 2020: این سرآشپزها پخت و پز جشنواره بیشتر استادانه درست شده وعده های غذایی

مایدزرت | No comments

برجسته لس آنجلس سرآشپزها طبخ خواهد شد بیش از دو تعطیلات آخر هفته در Coachella Valley, موسیقی و هنرهای, جشنواره, در کنار یک pop-up از رستوران کره ای-مکزیک fusion آشپز Roy نشود.

2020 برگزار می شود 10-12 آوریل و مارس 17-19 در امپراتوری باشگاه چوگان در Indio.

برای اضافی $210, festivalgoers می تواند در شام خدمات برجسته در این زمینه یک سرویس کامل, چهار-دوره آموزشی خانواده و سبک غذا خدمت در باغ گل رز VIP منطقه است.

Seatings شروع در 6 p. m. و بلیط شامل کوکتل خوش آمدید, به علاوه آبجو و شراب.

Coachella 2020: Travis Scott Frank Ocean و خشم علیه ماشین تیتر

در اینجا سرآشپزها خواهد شد که در برجسته در این زمینه:

آخر هفته 1

  • جمعه, آوریل 10: Jon یائو صاحب تایوانی رستوران کاتو در سانتا مونیکا بلوار و mind fukk Braganza از غرب هالیوود رستوران E. P. & L. P.
  • چهار شنبه, مارس 11: Daniele Uditi از ناپل-الهام رستوران Pizzana و تلویزیون آشپز گربه کورا که شرکت میزبان شبکه غذایی “دیگ ذوب”
  • یکشنبه, آوریل 12: Burt Bakman تگزاس مرکزی کباب مشترک دال و آشپز اریک گرینسپن که میزبان جغرافیای ملی “اریک گرینسپن گرسنه است”

آخر هفته 2

  • سهشنبه, مارس 17: لینکلن کارسون از L. A. هنر منطقه رستوران Bon Temps و تونی مسینا ماساچوست izakaya ضیافت دانشگاه بوستون
  • روز شنبه, آوریل 18: Steven Fretz کالیفرنیا-محور رستوران Nic را در بورلی و گیاهی سرآشپز و نویسنده متی کنی
  • پنج شنبه, مارس 19: “سرآشپز بالا” مسابقه ملیسا پادشاه و “سرآشپز بالا” برنده بروک ویلیامسون از جمعی beachside “mart” دق مقررات

علاوه بر این, Choi را یک pop-up نسخه از رستوران خود را بهترین دوست به قسمت VIP — آن را در حال حاضر ارائه می دهد “Koreatown در یک کپسول” در پارک MGM هتل و کازینو در لاس وگاس. چوی رز به شهرت با تشکر از لوس آنجلس taqueria و کامیون مواد غذایی Kogi BBQ و رستوران Chego.

چوی میزبانی یک پذیرش عمومی دادگاه مواد غذایی به نام KogiTown سال گذشته در جشنواره موسیقی که در خدمت آسیایی, تلفیقی, غذاهای که برای او شناخته شده است.

Coachella 2019: Roy چوی ارائه می دهد کیمچی سیب زمینی سرخ کرده, توفو, tacos

جشنواره pop-up نسخه از بهترین دوستان باز خواهد شد 4 تا 10 بعد از ظهر روز جمعه و شنبه و 4 تا 9 بعد از ظهر روز یکشنبه با توجه به باز کردن جدول. VIP pass-دارندگان می توانید رزرو در opentable.com.

بلیط به صورت برجسته در زمینه های آخر هفته 1 هفته و 2 در حال فروش در coachella.com.

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>