Coachella متحرک در ماه اکتبر ؟ یک کارشناس ملی می گوید: “در واقع ما در حال صحبت کردن در سقوط 2021′ با توجه به کروناویروس

مایدزرت | No comments

این Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره همراه با آن کشور پسر عموی دلیجان در حال حاضر شده است به تعویق افتاد از آوریل تا اکتبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و مرتبط با بهداشت عمومی و نگرانی است. اما تحولات اخیر در حال استفراغ کردن, شک و تردید در زنده بودن پاییز را نشان می دهد.

اعلام به تعویق افتادن این کنسرت را که در نزدیک به 100,000 موسیقی و دوستداران هر سال ساخته شده توسط تولید کننده Goldenvoice در مارس 10. پس از نگرانی های بهداشت عمومی را افزایش با بسیاری از ملت آهسته به تقریبا یک توقف در زیر پناهگاه در محل سفارشات در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس مرگبار است. و کارشناسان شروع به احتیاط آن است که بازگشت از کنسرت مانند یک Coachella یا دلیجان بعید است که اتفاق می افتد در سال 2020 است.

اولین شاخص در هفته گذشته و هنگام سوختن مرد بزرگ همگرایی طرفداران هنری خود بیان در یک بیابان در ایالت نوادا اعلام کرد که آن را لغو آن سال 2020 نسخه (هر چند یک نسخه آنلاین را هنوز هم اتفاق می افتد). این رویداد برنامه ریزی شده بود برای Aug. 30 سپتامبر. 7. جدید Coachella تاریخ تعیین شده برای فقط یک ماه بعد Oct. 9-11 و اکتبر. 16-18.

آیا این واقع بینانه به فکر Coachella اتفاق خواهد افتاد در ماه اکتبر ؟ یک کارشناس ملی چگونه ایالات متحده به بازسازی پس از coronavirus کاهش ترس گفت: نه شانس.

“بزرگتر مجالس — همایش, کنسرت, رویدادهای ورزشی — هنگامی که مردم می گویند که آنها در حال رفتن به برنامه ریزی مجدد این کنفرانس و یا فارغ التحصیلی رویداد برای اکتبر 2020, من هیچ نظری ندارم که چگونه آنها فکر می کنند که قابل قبول امکان” گفت: bioethicist Zeke Emanuel معاون شهردار جهانی طرح و مدیر بهداشت و درمان تحول موسسه در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: New York Magazine. “من فکر می کنم کسانی که همه چیز خواهد بود به بازگشت. در واقع ما در حال صحبت کردن در سقوط 2021 در اولین.”

بنابراین اگر Emanuel پیش بینی درست است, Coachella و دلیجان نه تنها نمی خواهد اتفاق می افتد در ماه اکتبر اما حتی در مارس سال 2021.

امانوئل توضیح داد که وجود دارد خواهد بود در سطوح مختلف به دوباره باز کردن اقتصاد است که مکان های که در آن 6 پا راه دور می تواند نگه داشته و به احتمال زیاد خواهد شد در عمل اول است.

“بله مجدد اقتصاد است که باید انجام شود در مرحله و آن را برای شروع فیزیکی بیشتر فاصله در یک کار سایت است که اجازه می دهد تا افرادی که در کاهش خطر ابتلا به بازگشت” او گفت:. “انواع خاصی از ساخت و ساز و یا ساخت و یا دفاتر که در آن شما می توانید حفظ شش پا فواصل بیشتر مناسب برای شروع دیر.”

طرفداران موسیقی به دنبال یک روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای بازگشت سریعتر به زندگی رویدادهای موسیقی می تواند نگاه به Milwaukee. سازمان Summerfest — در اصل مجموعه ای به صورت 24 ژوئن-ژوئیه 5 و در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 3 تا 5, 10 تا 12 و 17 تا 19 اعلام کرد که سرمقاله روزنامه سام شکار موکول شده است برای سپتامبر. 4 تاریخ.

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>