Coachella دلیجان موسیقی جشنواره به تعویق افتاد و در میان coronavirus نگرانی

مایدزرت | No comments

Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل اعلام کرد که به تعویق افتادن هر دو جشنواره با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

Coachella است که موکول به صورت Oct. و 9-11 16-18. دلیجان برگزار خواهد شد Oct. 23-25. این تصمیم به تاخیر در حوادث پس از لغو BNP Paribas Open مسابقات تنیس در Indian Wells و اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در شهرستان ریورساید بالا بهداشت عمومی افسر در روز یکشنبه 8 مارس.

“در جهت شهرستان ریورساید و محلی مقامات بهداشتی ما باید متاسفانه تایید تغییر زمان از Coachella و دلیجان با توجه به COVID-19 نگرانی” Goldenvoice گفت: در یک ایمیل سه شنبه. “در حالی که این تصمیم در یک زمان می آید جهانی عدم اطمینان ما را به امنیت و سلامت مهمانان ما کارکنان و جامعه بسیار جدی است. ما می خواهیم همه به دنبال دستورالعمل و پروتکل های مطرح شده توسط مقامات بهداشت عمومی.”

Coachella به تعویق افتاد: شش دلیل برای هیجان زده برای یک ماه اکتبر جشنواره

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور داد لغو هر دو مارس جشنواره با استناد به “نگرانی در مورد ممکن است خطرات بهداشتی به دلیل انجام حرکت coronavirus” با توجه به یک ایمیل از سخنگوی بروک Frederico.

“این تصمیم گرفته نشده بود به آرامی و یا بدون در نظر گرفتن بسیاری از عوامل” قیصر گفت: در یک بیانیه آماده. “بدون شک از آن تاثیر بسیاری از مردم, اما اولویت من این است برای محافظت از سلامت کل جامعه است.”

قیصر گفت: این تصمیم برای لغو شد “ساخته شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که بیمار صدها هزار نفر در سراسر جهان و هزاران نفر را کشت.”

در مجموع از شش شهرستان ریورساید ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان coronavirus از دوشنبه بعد از ظهر. دو نفر در حال درمان در خارج از شهرستان دو نفر در حال درمان در بیمارستان در Coachella Valley و دو قرنطینه در خانه در Coachella Valley.

دیگر کنفرانس ها و حوادث در مقیاس بزرگ از جمله جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی و جنوب غربی, موسیقی, فیلم و فن آوری در کنفرانس Austin لغو شده است.

بیشتر: آیا BNP Paribas Open بود موکول? در اینجا چگونه آن را می تواند رخ دهد

Coachella شد و زنجان برگزار می شود بیش از دو تعطیلات آخر هفته — 10-12 آوریل و مارس 17-19. دلیجان خرما بودند مارس 24-26.

Travis Scott Frank Ocean و خشم علیه ماشین شد و به تیتر Coachella. این دلیجان صف شامل Thomas Rhett, کری آندروود, Eric Church, Lil Nas X, Billy Ray Cyrus, ZZ Top و Alan Jackson. Goldenvoice نیست تغییر آدرس به صف در آن ایمیل.

Goldenvoice در حال حاضر منتشر شده در این سال را تنظیم دلیجان.

آلیس واکر کالیفرنیا مبتنی بر خواننده و ترانه سرا برنامه ریزی شده بود به انجام در Nikki Lane مرحله در دلیجان. او همچنین دارای یک ساحل غربی تور برنامه ریزی شده در مارس و تور تابستان است که در حال حاضر در هوا.

“من صرف آخرین روز تلاش برای کشف کردن آنچه من تابستان در حال رفتن به مانند نگاه کنید اگر این اتفاق می افتد و دلیجان است که احتمالا بزرگترین لنگر تاریخ من در خارج وجود دارد” واکر گفت: تلفن صبح روز سه شنبه. “… من ممکن است به طور کامل برنامه ریزی مجدد من سال اگر هر کس دیگری به شرح زیر کت و شلوار از جشنواره های بزرگ.”

هنرمند محلی Alf آلفا که انجام شده است در کوچلا از سال 2010 گفت: احترام به تصمیم Goldenvoice برای به تعویق انداختن این جشنواره به ماه اکتبر است.

“پدر من 70 سال تمام وقت ساکن Coachella Valley و سلامت خود و بقیه از سلامت جامعه ما هر دو پیر و جوان, همیشه اولویت همراه با همه مهمانان ما که حضور در جشنواره ها,” او گفت:. “به عنوان یک هنرمند من افتخار و احترام به این تصمیم و آن را باور ترین تصمیم گیری به عهده دارد. ما نگاه رو به جلو برای قرار دادن در یک عملکرد عالی و استقبال دوستداران موسیقی از سراسر جهان به جامعه ما و در Coachella Valley.”

چه معنی آن را به کویر را از دیگر حوادث ؟

Federico گفت: در حال حاضر هیچ پتو سیاست هایی که دیکته هنگام حوادث باید لغو شود.

Federico گفت: Coachella و دلیجان لغو شد به دلیل وجود یک جامعه گسترش مورد در Coachella Valley که نیاز به مناسب اجتماعی فاصله. موسیقی جشنواره ها قادر به ارائه فاصله لازم بین دو نفر برای جلوگیری از گسترش.

علاوه بر این شرکت کنندگان که از سراسر کشور و جهان است. Federico گفت: این یکی از نگرانی های عمده ای که منجر به این دستور به برنامه ریزی مجدد.

گاهشمار رویدادهای نیز نگرانی به عنوان جشنواره موسیقی شد و به سرعت گسترش ویروس به نظر نمی رسد که کاهش پایین. در حالی که سفید, پارتی, پالم اسپرینگز نیز در همان زمان به عنوان جشنواره موسیقی Federico گفت: این شهرستان هنوز به تعیین اگر آن رویداد در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین گی مدار حزب در ایالات متحده — باید به تعویق افتاده و یا لغو شود.

سفید, پارتی, مقامات روز دوشنبه گفت: آنها از نزدیک نظارت بر گسترش ویروس و اقدامات زیر را که وزارت بهداشت مشخص شده است برای محافظت از partygoers اما تا به حال هیچ برنامه ای برای لغو این حوادث است.

Federico گفت: وزارت بهداشت در حال حاضر در دستورالعمل های اضافی برای دیگر رویدادهای آینده برای کمک به تعیین آنچه که ممکن است یا نه ممکن است لغو شده در آینده نزدیک.

Coachella بازگشت به ریشه اکتبر

Goldenvoice هیچ غریبه ای به میزبانی جشنواره در امپراتوری باشگاه چوگان در ماه اکتبر. این شرکت یک قرارداد پنج جشنواره هر سال با شهر Indio. آن صحنه کویر سفر و Phish متحرک در ماه اکتبر است که مهم ماه به دلیل آب و هوا — علاوه بر آن در تضاد نیست با polo فصل اجرا می شود که از ژانویه تا مارس.

علاوه بر این, Coachella مراسم تحلیف رویداد در محل Oct. 9 و 10 سال 1999 و برجسته خشم علیه ماشین به عنوان یک headliner.

اکتبر به طور کلی یک کمی داغتر ماه در Coachella Valley از مارس. در مارس متوسط بالا است 87 درجه و دمای پایین 60 با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. در ماه اکتبر به طور متوسط بالا است 92 و میانگین کم است 63.

سازمان دهندگان گفت: ticketholders اطلاع داده خواهد شد توسط جمعه, مارس 15 در چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت اگر آنها قادر به شرکت در تاریخ بعد. همه خرید برای مارس تاریخ مفتخر خواهد بود در ماه اکتبر با توجه به Goldenvoice.

Coachella دلیجان به تعویق افتاد: چگونه می توانم بازپرداخت و یا اعتباری ؟

جشنواره های موسیقی تاثیر دره اقتصاد

موسیقی جشنواره آورده اند و ده ها هزار نفر از مردم به صحرا کالیفرنیا هر بهار پر کردن هتل ها و تقویت اقتصاد محلی. ترکیب آن وقایع هستند که به تولید حداقل 400 میلیون دلار در محلی تاثیر اقتصادی.

در 2019 در شهر Indio دریافت حدود 3 میلیون دلار از این جشنواره حدود دو سوم آن از بلیط اضافه بهایی و یکی دیگر از $1 میلیون از همراه فروش درآمدهای مالیاتی و گذرا اشغال مالیات از اعضای کمپ.

در سال 2017 جشنواره Coachella به خود جلب کرد در مورد 250,000 بازدید کنندگان به هر دو تعطیلات آخر هفته به همراه یکی دیگر از 75,000 مردم برای هفته بعد را دلیجان موسیقی کشور جشنواره است. ترکیب 2017 منطقه ای تاثیر اقتصادی بیش از $403 میلیون, با توجه به 2017 گزارش از بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

اسکات سفید مدیر عامل شرکت بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر گفت که او هیجان زده برای دیدن این تاریخ به تعویق افتاد و به جای لغو شد آشکار. در حالی که گردشگری دلار است که به طور معمول جریان به شدت به دره در طول ماه های مارس و آوریل — بالاترین-تولید درآمد ماه از سال را در آمار بیشتر خواهد شد و جریان در ماه اکتبر.

“است که یک المپیک feat به یک کنسرت که بسیاری از متغیر دینامیک به آن و کشیدن آن را geotherm و می گویند: “ما قصد داریم به نگه داشتن این در ماه اکتبر’,” او گفت:. “این رفتن به یک تاثیر مثبت است.”

وی با اشاره به Goldenvoice کویر سفر جشنواره در سال 2016 و گفت: نرخ هتل ها به طور متوسط $188 یک شب که در آن سال در مقایسه با $134 سال قبل.

در ضمن سفید سازمان در حال برنامه ریزی برای فشار مورد $225,000 به بازاریابی اضافی برای ترویج پالم اسپرینگز به عنوان یک driveable مقصد تعطیلات برای کسانی که در جنوب کالیفرنیا و آریزونا و نوادا. با تعطیلات عید پاک و بهار آینده مردم ممکن است به دنبال سفر به خانه نزدیک تر اگر آنها لغو پرواز.

که آیا به تعویق افتادن می تواند در دراز مدت پیامدهای برای جشنواره محبوبیت سفید گفت: در همه جا از coronavirus مربوط به لغو است به احتمال زیاد یدکی صحرا و آن خیمه حوادث از هر ننگ.

“Austin آن را به حال میامی تا به حال آن را” سفید گفت. “این تصمیم گیری ساخته شده در سراسر کشور و در سراسر جهان برای مهار این ویروس و محدود کردن آن گسترش یافته است.”

در پالم اسپرینگز شهر است که باعث می شود بیشتر پول از هتل مالیات یا گذرا اشغال مالیات مارس است که به طور معمول بالاترین ماه برای مجموعه. شهر ساخته شده و حدود 5.4 میلیون از مالیات هتل در آوریل 2019 که به مبلغ حدود 15 درصد از سال مالی در کل مجموعه است.

شهردار جف Kors نمی توانستم بگویم چقدر ضربه به آن مجموعه ممکن است از فقدان این جشنواره مارس. اما او گفت: این شهرستان نیست و به احتمال زیاد به هر گونه جریان نقدی مسائل; آخرین, جامع, گزارش مالی سالانه از این شهر نشان داد که این شهر نزدیک به 40 میلیون دلار اختصاص داده نشده در ذخایر.

اما Kors نگران به تعویق افتادن موثر بر چندین هزار کارگر در اطراف دره که کار جشنواره و به طور معمول تکیه موقت شغل به عنوان بخشی از درآمد خود را جریان.

و او را تشویق ساکنان محلی برای حمایت از کسب و کارهای محلی مانند رستوران ها که تکیه بر جشنواره های نجومی درآمد برای دریافت آنها از طریق آنهم در ماه های تابستان.

“این مهم است برای کسانی از ما که در معرض خطر دسته به ادامه برای رفتن به رستوران ها و خرده فروشی و حمایت از کسب و کارهای محلی” Kors گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>