Coachella دلیجان باز خواهد گشت پس از coronavirus اما آنها همیشه احساس همان است ؟ آن را بعید است

مایدزرت | No comments

نظر

ما تبدیل شده ایم به طوری هماهنگ به پتانسیل انشعابات از نزدیک تعامل بیش از ماه گذشته که من دریافت لرزاند, در حال حاضر زمانی که من دیدن کسی تکان دادن دست بر روی یک تلویزیون نشان می دهد.

با آن به عنوان پس زمینه آن در حال حاضر به نظر می رسد فقط کاملا دیوانه به فکر می کنم که این آخر هفته در شرایط عادی من شده است مربا بسته بندی شده با 90,000 دیگر غریبه, رقص و عرق کردن و فریاد و سرفه راه ما برای رسیدن به شادی در Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره. بحث در مورد نقاط داغ.

چیزهایی که قطعا رفته ویروسی وجود دارد اما نه در بستر رسانه های اجتماعی راه است.

آن را تنها یک ماه پیش, مارس 10 به توان دقیق است که دو جشنواره موسیقی Coachella تعطیلات آخر هفته و دلیجان که رسما به تعویق افتاد.

آنچه که ما آموخته ایم در 30 روز پس از تغییر کرده است راه ما فکر می کنم در مورد تقریبا همه چیز ما در زندگی است. اجتماعی فاصله است که در حال حاضر بخشی از این واژگان و این اشکال تقریبا در هر تصمیم گیری های ما.

اجازه دهید فقط می گویند وجود دارد نه بسیاری از اجتماعی فاصله در کوچلا. در واقع بسیاری از کنسرت را برانگیخت به نظر می رسد وجود دارد به طور خاص به کاهش فاصله اجتماعی از دیگران به صفر اگر شما گرفتن رانش من. من می گویم اگر هر کس تا به حال به ماندن 6-فوت دور از من, حداقل که من برخی از اتاق به از بند باز کردن کامل lankiness از جنبهی رقص حرکت می کند. حرکت شده اند که به عنوان “شاید شما نباید فراموش که در” من ،

اما بیایید جدی برای دوم و فکر می کنم در مورد مفهوم بزرگ و مجامع عمومی مانند موسیقی جشنواره ها و رویدادهای ورزشی است. هر گاه جزر و مد در نهایت تبدیل می شود و ما مطمئن هستیم که coronavirus یک چیزی از گذشته خواهد شد و ما فقط بازگشت به عادی است ؟ بعید است.

درست مثل ما احتمالا هرگز لرزش دست یا پنج بالا دوباره من تعجب می کنم اگر ما می خواهید به بسته چادر در کوچلا و یا نشستن lawnchair به lawnchair در دلیجان دوباره. متحد با هم در صحرا در روح شادی و موسیقی به نظر می رسید بسیار سرگرم کننده و بی گناه قبل و این امر بوده ام من 13th متوالی Coachella و من با حضور هر دلیجان — اما در حال حاضر آن را احساس متفاوت.

من نمی گویم من هرگز نمی خواهم برای رفتن به یک جشنواره در فضای باز, دوباره, اما این نوع از مراقبت رایگان trance شما می گیرند که در آن هیچ چیز دیگری در جهان به جز شما و این Frank Ocean آهنگ احتمالا نمی خواهد برای من وجود دارد دیگر. هیچ راه ساده و بی تکلف در مورد برخی چیزهای دیگر ما آموخته ام بیش از حد. همیشه وجود خواهد داشت که اندکی coronavirus ابر ریخته گری سایه در حال حاضر.

آیا آن شخص نزدیک من فقط سرفه? من در ردیف جلو من تعجب می کنم اگر که خواننده بزاق ذرات در حال گرفتن من ؟ وای که گروه فقط من اشک تا می توانم پاک کردن چشم من ؟ من تصویر خودم hustling به دست شویی ایستگاه در همان راهی که من استفاده می شود به فشار در خط برای یک تکه از تند پای پیتزا.

Coachella (با headliners Rage Against the Machine, Travis Scott and Frank Ocean) و دلیجان (با headliners Thomas Rhett, کری آندروود و Eric Church) رسما منتقل شده است و به سه تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر — Coachella Oct. و 9-11 16-18, دلیجان Oct. 23-25.

سوال بعدی این است که حتی اتفاق می افتد ؟ خواهد جهان آماده برای مسافرت های بین المللی این سقوط ؟ ما آماده تشکیل و در گروه های بزرگ? خواهد Rage Against the Machine هنوز هم خشم? به من مشکوک به نظر می رسد. من حدس بعدی Coachella و دلیجان را در مارس سال 2021.

هر زمان که از آن من بود وجود دارد. من قطعا پوشیدن یک ماسک — برای محافظت از مردم در اطراف من از نه فقط عفونت ممکن است بلکه my singing voice — اما من آنجا خواهم بود.

من می خواهم موسیقی زنده. من می خواهم یک پنج بالا از یک غریبه. من می خواهم تعامل انسان. مثل همه, من می خواهم زندگی به عقب بر گردیم به حالت عادی. اما تا آنجا که حوادث مانند Coachella و دلیجان, من فکر می کنم همه ما امیدواریم که می تواند چه خواهد بود طبیعی است. من فکر نمی کنم هر دو جشنواره را تا کنون واقعا راه آنها استفاده می شود.

بیشتر: قادر به شرکت در Coachella دلیجان در ماه اکتبر ؟ در اینجا نحوه دریافت هزینه

بیشتر: Coachella به تعویق افتاد: شش دلیل برای هیجان زده برای یک ماه اکتبر جشنواره

Shad قدرت نویس برای خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>