Coachella Valley شهرستانها هستند و مصرف اقتصادی بازدید با توجه به کوروناویروس. در اینجا این است که چگونه رهبران شهر برنامه ریزی برای جبران

مایدزرت | No comments

غیر ضروری کسب و کار بسته و گردشگری رویداد شده اند به تعویق افتاد, ترک Coachella Valley شهرستانها به صورت عمده درآمد ضرر و زیان این سال است.

مقامات در سراسر صحرا هشدار شهرستانها می تواند در صورت کمبود از 20 میلیون دلار در هر. شماره شهرستانها هستند با استناد به حال اولیه بینی و می تواند بسیار بالاتر با توجه به برآورد های اقتصادی تاثیر لغو وقایع است. برخی از شهرستانها در حال طرح ریزی تقویم سال ضرر و زیان; دیگران با استناد به برآورد سال مالی به پایان می رسد که در ماه ژوئن.

به آدرس پیش بینی کمبود برخی از شهرستانها در حال فرو بردن به قوی ایجاد ذخایر برای شرایط اضطراری مانند; دیگران در حال انجماد مواضع reprioritizing سرمایه پروژه های بهبود و furloughs – و یا ترکیبی از همه این اقدامات ،

دیگر مسئولان شهرستان هنوز به پروژه ضرر و زیان بالقوه و یا می گویند که چگونه آنها رسیدگی خواهد شد هر گونه کمبود.

یک آبشار از لغو در ماه مارس

محلی تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار صنعت گردشگری در ماه مارس با لغو این سال BNP Paribas Open in Indian Wells خدمت تا حدود 400 میلیون دلار ضرر در درآمد valleywide.

همه چیز از بد به بدتر به سرعت زمانی که Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی – نیز با پیش بینی 400 میلیون دلار تاثیر به دره شد به تعویق افتاد. – اکتبر. لغو هفته مد ال گردش و چاه جشنواره هنر دنبال کرد و پس از آن ANA الهام LPGA قهرمانی به تعویق افتاد از آوریل تا سپتامبر. لیست در می رود.

هتل ها و استراحتگاه به زودی شروع به احساس اثر به عنوان اشغال کاهش یافت. در میان اولین به طور موقت نزدیک شد هایت در Indian Wells و پارکر در پالم اسپرینگز.

در 19 مارس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد تمام غیر ضروری برای کسب و کارهای نزدیک و کالیفرنیا به پناهگاه در خانه جسارت را تنها برای نیازهای ضروری و شغل.

شهرستان ریورساید در مارس 27 دستور داده هتل ها و تعطیلات کوتاه مدت اجاره برای بستن با معافیت برای مراقبت های بهداشتی و دیگر خط مقدم پاسخ دهندگان که نیاز به مسکن موقت در طول بیماری همه گیر.

مدارس نیز بسته شده اند پس مارس 13.

در سطح ایالت 2.3 میلیون کالیفرنیا را برای اعمال نرخ بیکاری از اواسط ماه مارس. تازه ترین آمار و ارقام برای Riverside County اولیه برای فوریه و نمی منعکس کننده تاثیر بیماری همه گیر.

کلی پیش بینی تاثیر coronavirus را در اقتصاد محلی دشوار است برای پیش بینی. بسیاری از فروش درآمدهای مالیاتی از Coachella و دلیجان و رویدادهای دیگر به تعویق افتاد سقوط نمی توان شناخته شده است و تا دوم و سوم سال مالی 2020-21.

در اینجا نگاهی که در آن هر دره شهر می ایستد:

پالم اسپرینگز ضربه سخت

2019-2020 عامل بودجه: $273.6 میلیون که شامل صندوق به طور کلی, فرودگاه پایتخت و برنامه های دیگر دسته بندی ها

پیش بینی درآمد ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس: احتمالا 20 میلیون دلار از طریق دسامبر

صندوق به طور کلی ذخایر: $22 میلیون

پالم اسپرینگز شورای شهر در 19 مارس دریافت گزارش از شهرستان کارکنان طرح ریزی آن گذرا اشغال و فروش مالیات بر درآمد از مارس سال 2020 به ماه دسامبر سال 2020 خواهد شاقول بیش از 20 میلیون دلار است.

بیش از مدت مشابه در سال گذشته – مارس 2019 به دسامبر 2019 – شهرستان صورت گرفت در حدود 41 میلیون در گذرا اشغال و مالیات فروش. حدود نیمی از درآمد آمد و در این شهر به اوج ماه بین ماه های مارس و آوریل.

شهرستان, مدیر, David آماده بعد گفت: هتل و فروش مالیات بر درآمد می تواند بین $13 میلیون و 18 میلیون دلار در علاوه بر این به “قابل توجهی” از دست دادن درآمد در پالم اسپرینگز فرودگاه بین المللی.

این شهر خط پایین این است که تحت تاثیر بسیاری از کنوانسیون که لغو شده یا به تعویق افتاده است. پالم اسپرینگز مرکز کنوانسیون تا به حال ده ها میلیون دلار در تاثیر اقتصادی در آینده از چندین همایش و گردهمایی برنامه ریزی شده از طریق آوریل است.

برخی از رویدادهای لغو شد اما دیگران موکول به بعد از آن در سال: سفید, پارتی, پالم اسپرینگز, 2020 باشگاه دامن Dinah Shore آخر هفته و افزایش کنفرانس 2020 شد همه به تعویق افتاد تا سقوط بودند و هوا به همراه جمعی اقتصادی تاثیر $10.1 میلیون.

تسهیلات پارکینگ در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک سایت برای موبایل food pantry.

وقتی پرسیده شد که به مقایسه این بیماری همه گیر پتانسیل مالی اثرات با اثرات رکود بزرگ تا به حال در این شهر آماده گفت پالم اسپرینگز گذاشته شدن بیش از 100 نفر از کارکنان در طول رکود اقتصادی است.

“که تقریبا به نظر می رسد مانند یک پیک نیک یکشنبه در مقایسه با آنچه که ما در اینجا به دنبال” آماده گفت: در 19 مارس ،

آماده گفت دقیق مالی ارائه می تواند ساخته شده در شورای دوم جلسه در ماه آوریل است.

BNP هزینه Indian Wells میلیون

2019-2020 بودجه: $19.9 میلیون

پیش بینی درآمد ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس: $9.7 میلیون به علاوه حدود 1.3 میلیون نفر در هند چاه گلف رفت و آمد مکرر در مجموع 11 میلیون دلار از طریق ژوئن

صندوق به طور کلی ذخایر: 40 میلیون دلار

ایندیان ولز در 17 مارس پیش بینی شده این بیماری همه گیر را 5.5 میلیون دلار تاثیر بر درآمد – $3.3 میلیون از آن از دست داده است و پذیرش درآمد مالیاتی با توجه به 8 مارس لغو BNP Paribas است که در Indian Wells.

در مارس 30, که طرح ریزی کرده بود ballooned به بیش از $9.7 میلیون دلار درآمد صندوق به طور کلی انتظار می رود از دست رفته در سه ماهه پایانی از 2019-20 سال مالی.

گنجانده شده است که حدود 1.3 میلیون از دست دادن انتظار می رود در این شهرستان متعلق به گلف رفت و آمد مکرر که در آن هر دو دوره 18 سوراخ بسته شده اند. Vue کوره و نوار باز است و تنها برای بایگانی اطلاعات با منظقه خدمات.

در تمام این شهرستان است که به دنبال در حدود 11 میلیون دلار در درآمد از دست رفته از طریق ژوئن 30, شهرستان, مدیر امور مالی کوین مک کارتی گفت.

این شهر نزدیک به 40 میلیون دلار در حساب های بانک های مختلف از جمله $2.25 میلیون دلار در یک صندوق اضطراری این شورا در سال 2016.

تا کنون ذخایر استفاده می شود برای پوشش ضرر و زیان است.

“طرح ما این است که به استفاده از مازاد درآمد (حدود 2.8 میلیون) تاخیر ما برنامه ریزی شده کمک مالی (1 میلیون دلار) به آیزنهاور سلامت و حرکت سرمایه در پروژه های بعد از آن تاریخ به این ضرر و زیان” شهردار Ty Peabody گفت: در نامه اخیر ایمیل فرستاده شده به ساکنان.

“این اقدامات باید اجازه می دهد تا ما را به حرکت از طریق این دوره بدون استفاده از شهر ذخایر,” او گفت:.

او هشدار داد که برآورد مالی اثرات این بیماری همه گیر اولیه هستند و وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد COVID-19 و خود را در دراز مدت تاثیر اما افزود که آتش و پلیس باقی می ماند به طور کامل با هیچ برنامه ای برای کاهش.

La Quinta از دست دادن جمع فروش درآمد مالیاتی

2019-2020 بودجه: $58 میلیون

پیش بینی درآمد ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس: $7.05 میلیون طریق ژوئن

صندوق به طور کلی ذخایر: $42.5 میلیون

La Quinta مدیر امور مالی Karla رومرو در 17 مارس پیش بینی 6 میلیون دلار ضرر در درآمد صندوق به طور کلی بیش از سه ماه بعد از جمع و مالیات بر فروش کاهش alone – شهر دو منبع اصلی درآمد.

این تعداد افزایش یافته است و به حدود 7.05 میلیون ضرر برای این سال مالی رومرو گفت.

“کاهش درآمد افزایش یافته است با توجه به بسته شدن هتل ها و تعطیلات کوتاه مدت اجاره تا اطلاع ثانوی” رومرو گفت.

کارکنان صرف دو هفته گذشته به دنبال بودجه و کجا و چگونه به پل پیش بینی کسری, او گفت:. این شهرستان در ارزیابی ترکیبی از کاهش و استفاده از یک بار بودجه ای که ممکن است شامل:

 • کاهش زمان عملیاتی هزینه های
 • بررسی سرمایه پروژه های بهبود برای کاهش بودجه و/یا تمدید مهلت
 • حقوق و دستمزد و پس انداز از سراسر سال مالی – جای خالی برای خالی باقی می ماند تا اطلاع ثانوی
 • استفاده از ذخایر از جمله: فاجعه اقتصادی ذخایر (11 میلیون دلار تعادل) و/یا خودتان به صندوق تعادل ($10.9 میلیون تعادل)
 • بازپرداخت فدرال برای وضعیت اضطراری اعلام کرد

“هر قلم دوم از اقلام خط و گزینه ای است که مورد بررسی قرار گرفت. این شهر در یک موقعیت مالی قوی با گزینه” رومرو گفت. “ما می خواهیم برای حمایت از اقتصاد محلی, حفظ, حیاتی شهرستان عملیات و خدمات, در حالی که همچنین با داشتن یک چشم انداز بلند مدت در هنگام تصمیم گیری.”

این شهرستان دارای حدود 42.5 میلیون دلار مجموع ذخایر از جمله 11 میلیون دلار در یک فاجعه اقتصادی صندوق و $2.9 میلیون در توسعه اقتصادی صندوق.

شورا اختصاص 1.5 میلیون دلار از این شهر اضطراری فاجعه صندوق برای کمک به کسب و کار نهفته COVID-19. کارکنان در حال توسعه یک برنامه طرح را به شورا برای تصویب احتمالا در آوریل 21, هر چند شهردار لیندا ایوانز گفت: جلسه اضطراری را می توان نام برای دریافت توپ نورد دیر.

نخل کویر است و وزن گزینه های

2019-2020 عامل بودجه: $60.6 میلیون

پیش بینی درآمد ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس: 5 میلیون دلار از طریق ژوئن

صندوق به طور کلی ذخایر: حدود 61.2 میلیون

نخل کویر نیروبخش است برای حدود 5 میلیون دلار ضرر در درآمد این سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد. شهرستان مدیر Lauri Aylaian گفت: این شورا در 26 مارس انتظار می رود این تعداد به صعود است و او به دنبال یک تنوع از گزینه های برای ملاقات از دست دادن.

در این شهر به عنوان “خرده فروشی سرمایه Coachella Valley” coronavirus همه گیر است توقیف این مرکز خرید وستفیلد با همه کسب و کار بسته به جز dick’s Sporting Goods و چند رستوران ارائه takeout و منظقه خدمات به طور موقت بسته شده است. پارکینگ که در آن آن است که اغلب سخت برای پیدا کردن یک نقطه باز است خالی است.

این همان داستان در نزدیکی نوار مراکز و ال گردش خرده فروشی منطقه.

این شهر در ابتدا پیش بینی شده $60.6 میلیون دلار درآمد برای سال مالی جاری که 30 ژوئن به پایان می رسد و این است که انداختن به حدود 55.6 میلیون Aylaian گفت.

این شهرستان دارای حدود 12.5 میلیون دلار در یک حساب ذخیره ایجاد شده برای شرایط اضطراری اما Aylaian نیز به دنبال اصلاح هزینه های.

گام های او مشخص شده به شورا شامل reprioritizing سرمایه های بهبود و پروژه های دیگر ترک نه city hall کارکنان خالی باز کنید و اگر لازم furloughing کارکنان یک روز در هفته با بسته شدن تالار شهر در روزهای جمعه.

“این تا به حال تأثیر عمیقی در زندگی ما و وضعیت مالی در کمتر از دو هفته” Aylaian گفت.

کارکنان تا به حال تقریبا به اتمام 2020-21 بودجه و در حال حاضر به رفتن را از طریق و بازسازی آن را به منعکس کننده 20 درصد کاهش قبلا پیش بینی درآمد Aylaian گفت.

رانچو مایراج کمک به رستوران

2019-2020 بودجه عملیاتی: حدود 27.2 میلیون

پیش بینی درآمد ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس: $4 میلیون به 6 میلیون دلار از طریق ژوئن

صندوق به طور کلی ذخایر: 72 میلیون دلار مجموع

رانچو مایراج پیش بینی شده است به از دست دادن بین 4 میلیون دلار و 6 میلیون دلار درآمد از مارس تا ژوئن با توجه به COVID-19 pandemic, شهرستان, مدیر اشعیا Hagerman گفت.

فروش و گذرا اشغال مالیات حساب برای بسیاری از از دست دادن.

این کمبود درآمد خواهد بود حاصله با استفاده از ذخایر که شهر انباشته شده در طول سال Hagerman گفت.

“شورای شهر همواره متعهد به حصول اطمینان از ثبات مالی به طوری که هسته اصلی شهر خدمات قابل توجهی نهفته در شرایطی مانند ما در حال حاضر چهره,” او گفت:.

اگر چه پیش بینی از دست دادن درآمد قابل توجهی است این شهر در مجموع ذخایر از حدود 72 میلیون دلار در حال اختصاص داده شده به آب و رکود اقتصادی افزایش هزینه ها و یا شرایطی مانند زمان بیماری همه گیر.

این شهر ذخایر متشکل از موارد زیر است:

 • اختصاص داده نشده صندوق تعادل: 10 میلیون دلار
 • محتاطانه ذخیره: $25 میلیون
 • سرمایه بهبود ذخایر: $6 میلیون
 • بازیابی ذخیره: $5 میلیون
 • توسعه اقتصادی ذخیره: $6 میلیون
 • عمومی ایمنی رزرو: 10 میلیون دلار
 • کتابخانه ذخیره: $10 میلیون

فعلی ضرر و زیان وارده خواهد بود با پوشش وجوه حاصل از بازیابی رزرو اختصاص داده نشده صندوق تعادل و اگر نیاز محتاطانه رزرو.

این شهر نیز خواهد شد به بررسی همه غیر ضروری هزینه در بودجه برای 2020-21 و تنظیم در صورت نیاز, او گفت:.

به کمک آن صاحبان رستوران آب و هوا گیر این شورا در ماه مارس تایید شده تا $400,000 مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک زمان تنها کمک های مالی تا 8 ، 000 $برای هر اگر صاحبان متعهد به باقی مانده باز از طریق پایان ماه مه برای بایگانی اطلاعات و منظقه خدمات.

“ما می خواهم به استرس است که هسته اصلی شهر خدمات مانند امنیت عمومی اورژانس خدمات ، نمی خواهد نهفته به عنوان ایمنی و رفاه ساکنان ما این است که اولویت شماره یک” Hagerman گفت.

“ما همه امیدواریم که ما در حال پیشرفت در مبارزه با گسترش COVID-19 ویروس. آن را نیز تشویق می کنند که برخی از دره خیمه حوادث آزمایشی شده است موکول به سقوط” Hagerman گفت.

“این شهر نیست پیش بینی recouping بخش قابل توجهی از این درآمد کمبود حتی اگر جشنواره های موسیقی را در اکتبر سال 2020 است. موسیقی جشنواره تنها نشان دادن برخی از حوادث کمک به از دست دادن درآمد” Hagerman اضافه شده است.

Indio قادر به پیش بینی ضرر و زیان به تاریخ

2019-2020 بودجه: $81 میلیون

پیش بینی درآمد ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس: مقامات گفته است که بیش از حد به زودی به دانستن

صندوق به طور کلی ذخایر: $10.3 میلیون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این بیماری همه گیر به علاوه تا 7 میلیون دلار بیشتر در بهبود سرمایه پروژه بودجه

“این خیلی زود برای Indio به پروژه چه مالی اثرات ممکن است رخ دهد با توجه به COVID-19” گفت: Rob Rockwell, دستیار به شهر مدیر و مدیر امور مالی. “تا زمانی که این ویروس قله های ما نمی تواند شروع به پیش بینی چه مدت رکود اقتصادی خواهد داشت.”

شهر ندارد اطلاعات در مورد که در آن از دست دادن درآمد ممکن راکول گفت: اما انتظار دارد که بیشترین تاثیر را در گذرا اشغال مالیات پس از مالیات بر فروش.

این شهرستان آماده شده است به استفاده از ذخایر برای جلوگیری از کاهش قابل توجهی به خدمات اصلی اگر لازم و به مصلحت توسط شورای شهر گفت.

شهرستان Manager علامت اسکات گفت: این شهرستان دارای حدود $10.3 میلیون دلار در ذخایر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای این بیماری همه گیر به علاوه شاید 6 میلیون دلار به 7 میلیون دلار را کنار بگذارند سرمایه برای پروژه های بهبود است که می تواند مجددا اخذ اضطراری صرف.

“ما امیدواریم که برای دریافت برخی از بودجه فدرال را از طریق وزارت امور خارجه قبل از اینکه طولانی,” اسکات گفت.

اسکات این است که محدود کردن هزینه های که در آن مناسب, اما شده است وجود دارد بدون هیچ هزینه ای-برش دستورات صادر شده توسط شورای شهر به تاریخ راکول گفت.

وجود دارد اندازه گیری و بی اندازه درآمد اثرات وابسته به مارس Coachella و دلیجان سری کنسرت, او گفت:.

در شهرستان دریافت درآمد به تعداد بلیط فروخته شده و تخمین زده شده است که به مجموع $2.2 میلیون. که درآمد در حال حاضر انتظار می رود در ماه اکتبر.

شهرستان وارده و بازپرداخت حدود 4 میلیون دلار برای کنسرت های مختلف مربوط به خدمات ایمنی و همچنین راکول گفت.

“چقدر سایر درآمدها مانند مالیات بر فروش و گذرا اشغال مالیات ممکن است تحت تاثیر تعویق مارس جشنواره های موسیقی چیزی است که این شهرستان می تواند محاسبه قبول برای $825,000 در جمع است که به طور مستقیم در ارتباط با گردشگران در این جشنواره زمینه” راکول گفت.

دزرت هات اسپرینگز سبك هزینه های

2019-20 بودجه: $19.2 میلیون

پیش بینی بودجه ضرر و زیان ناشی از coronavirus: کاهش از حدود $650,000 در مالیات

صندوق به طور کلی ذخایر: 1.4 میلیون دلار در ذخایر اضطراری

در پی گیر دزرت هات اسپرینگز “قابل توجهی” کاهش آن به درآمد پیش بینی شده به صورت گذرا اشغال مالیات بر فروش و مالیات و سایر دسته ها.

گذرا اشغال و فروش مالیات در بودجه جاری انتظار می رود به سقوط از $4.22 میلیون دلار 3.57 میلیون, با توجه به اواسط سال بودجه گزارش از شهرستان.

اما این شهر پیدا کرده است راه را برای اصلاح بودجه است. آن را نیز در بر داشت درآمد اضافی.

این شهرستان دارای کمرنگ حدود $500,000 توسط انجماد پنج موقعیت های خالی لغو همه برنامه های سفر و از بین بردن برخی از خدمات قرارداد و هزینه های است که می تواند به تعویق افتاده.

هر چند این شهر است که انتظار برای گرفتن یک آمار در برخی از مناطق برآورد درآمد حاصل از مالیات بر املاک از افزایش حدود 3.8 میلیون دلار از 4.2 میلیون.

گفت: تمام شهر را در اواسط سال تنظیمات شامل حدود 293,000 افزایش در درآمد و $335,000 افزایش در هزینه های ایجاد یک جدید کسری حدود $43,000.

که به ارمغان خواهد آورد این شهرستان در مجموع سالانه کسری به حدود $265,000.

کلیسای جامع شهر انجماد, استخدام های جدید, سفر

2019-2020 بودجه: $113.6 میلیون

پیش بینی بودجه ضرر و زیان ناشی از coronavirus: ناشناخته

صندوق به طور کلی ذخایر: حداقل $16.7 میلیون

کلیسای جامع شهر با حدود 55000 ساکنان یکی از تعداد انگشت شماری از دره شهرستانها که با تصویب یک بودجه دوسالانه که دهانه دو سال است.

شورای شهر در سال گذشته به تصویب بودجه مالی سال پوشا از 1 ژوئیه 2019 تا 30 ژوئن 2021. این پیش بینی فروش سالانه درآمدهای مالیاتی حدود 10.5 میلیون نفر است.

سالانه گذرا اشغال درآمد مالیاتی و بهره وری منقسم زمانی واحد هزینه دلار تخمین زده شد 3.9 میلیون 2019-20 و $4.1 میلیون دلار برای 2020-21.

قبل از coronavirus همه گیر کلیسای جامع شهر پیش بینی شده آن 2019-20 صندوق به طور کلی درآمد به حدود 50.7 میلیون.

در یک ایمیل به شهرستان مدیر چارلی McClendon گفت: یک فرصت خوب وجود دارد همه گیر خواهد شد که تاثیر مالی در این شهرستان است.

“این بسیار محتمل است که بحران های اقتصادی پیش روی دولت و ملت در حال حاضر خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در درآمد ما,” او نوشت. “با توجه به راه که در آن ما درآمد تعلق ما هیچ سخت داده نشده است.”

10 درصد کاهش در درآمد صندوق به طور کلی عملکرد از دست دادن حدود 5 میلیون دلار McClendon گفت. 20% کاهش می تواند منجر به حدود 10 میلیون دلار از دست دادن.

در پاسخ به همه گیر McClendon گفت: او یخ زده است هیچ گونه جدید استخدام به جز برای آینده افغانستان در مرکز اعزام. سفر و غیر ضروری صرف نیز حذف شده است, او گفت:.

Coachella آمار در پمپ

2019-2020 بودجه: 26 میلیون دلار

پیش بینی بودجه ضرر و زیان ناشی از coronavirus: ناشناخته

صندوق به طور کلی ذخایر: ناشناخته

شهرستان مدیر لایحه Pattison گفت: این شهرستان خواهد شد نگاه کنید کاهش درآمد حاصل از فروش بنزین و افت قیمت ها در پمپ.

Pattison گفت: از طریق ایمیل است که او برآورد کاهش حدود $125,000 در مالیات بر فروش از طریق پایان 2019-20 سال مالی.

“ما در حال کار بر روی ما (2020-21) بودجه در حال حاضر خواهد شد و ارزیابی اقتصادی خرید اینترنتی از این ویروس بیش از ماه آینده,” او نوشت.

آفتاب صحرا خبرنگار ملیسا Daniels کمک به این گزارش.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>