Coachella Valley, هنرمندان سمت چپ بالا و خشک توسط coronavirus

مایدزرت | No comments

محلی کمدین Dacoda معجزه برنامه ریزی شده بود به میزبان هفتگی نمایش کمدی در هود نوار و پیتزا در نخل کویر در شب یکشنبه. اما او شنیده در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اضطراری اعلام پیش از آن روز برای درخواست بسته شدن میله wineries کاباره ها و کسب و کارهای مشابه در سراسر دولت است.

معجزه که همچنین تولید کمدی را نشان می دهد در Dringk رستوران و بار, در رانچو مایراج گفت: او تعجب نیست زمانی که او شنیده ام در مورد لغو از نایجل Dettelbach به ترویج هود نوار پیتزا و بعد از آن در روز.

“انتظار نداشتم (به آنجا),” اعجاز گفت:. “من در واقع شوکه شده بود به شنیدن برخی از کافه ها و رستوران ها واقع شد هنوز هم باز است.”

Coronavirus: پالم اسپرینگز تعطیل تمام میله با توجه به coronavirus نگرانی

Coronavirus: شهرستان پالم اسپرینگز مدیر اعلام اورژانس محلی; کسب و کار خواسته شده برای کاهش اشغال

Coronavirus: San Manuel, Pechanga آگوستین قمار بسته شدن با توجه به coronavirus نگرانی

پالم اسپرینگز شهر مدیر David آماده بود فقط اعلام اورژانس محلی برای شهر پالم اسپرینگز درخواست رستوران ها برای کاهش اشغال خود در نیم و دستور داد تمام کافه کاباره ها و کارخانه های لبنی بسته

بیست دقیقه قبل از نوازندگان محلی خوانده شده را علامت گرگ و کلارک Souter بودند شروع به انجام در سامی G در پالم اسپرینگز, پالم اسپرینگز, پلیس وارد, با اجرای کد. مدیریت گفته شد قوانین برای رستوران ها با میله برای کاهش اشغال در نیمه و که هیچ کس می تواند ایستادن در نوار. گرگ و Souter هنوز مجاز به انجام است.

“شب آغاز کند اما ما مشغول بودند بعد” Souter گفت. “بسیاری از مکان های بسته و مردم در شهر که در حال بازدید و یا فقط می خواستم به بیرون رفتن به شام و هر آنچه که در دسترس بود سامی گرم پر شده بود امشب تا زمانی که ما به پایان رسید نشان می دهد ما در 10 p. m. اما به ما گفته شد که پس از آن به احتمال زیاد آنها در حال رفتن به توقف موسیقی به طور نامحدود تا اطلاع ثانوی.”

Souter که رفت به پالم اسپرینگز با دوست دختر خود والری Kattz پس از زندگی در میسیسیپی, Miss., برای چهار سال و reentering صحنه موسیقی محلی نیز به دانشجویان می آموزد که چگونه به استفاده از ضبط نرم افزار Pro-Tools را از طریق اسکایپ و دسته مهندسی برای نمایش رادیویی “در این لحظه” به مکمل درآمد خود را در iHub رادیو.

اما وجود خواهد داشت نه هر گونه اجرای زنده برای هر کدام از آنها در آینده نزدیک است.

“پس از والری و من دوگانه درآمد که نگه داشتن چیزهای معقول است. اما ما هنوز دست به دهان و روشن نیست هنوز” Souter گفت.

به گفته بسیاری از هنرمندان محلی لغو از آینده را نشان می دهد و وقایع خصوصی هستند نامعلوم و یا نامشخص است. بسیاری از آنها بستگی دارد زنده خود را رزرو برای نیم یا تمامیت درآمد خود را.

سمت چپ بالا و خشک با کروناویروس

داگ ون سانت از گروه های محلی Flusters و این دو داگ و مگ موسیقی با دوست دختر خود Meagan ون دایک گفت: کل درآمد تولید شده توسط اجرای زنده موسیقی است. داگ و مگ موسیقی انجام به طور منظم در وست پالم دزرت هر شنبه در Wildest در پالم دزرت و خصوصی و حوادث شرکت های بزرگ. او گفت: اول لغو آنها دریافت شده بود را برای یک رویداد خصوصی در پارکر پالم اسپرینگز دو هفته پیش.

“ما زبانم بند آمده زمانی که آنها لغو شود. در حال حاضر عادی است و ما فقط در حال انتظار برای همه تماس ها به در آمده” ون سنت گفت. “در پایان ما از دست داده ایم در پنج یا شش شرکت بزرگ قرارداد.

“ما قرارداد که می گویند اگر شما انصراف از بر ما ظرف 30 روز شما قرارداد موظف به پرداخت ما 50 درصد است اما این آبشار در ‘قانون خدا,'” ون سنت گفت. “ما نمی هر یک از آن. اما این تصمیم از مسئولیت آنها در حال ساخت است. که قراردادی شرط ساخته شده است برای آنچه که غیر مسئولانه ما را ترک بالا و خشک است. همه که سمت چپ بالا و خشک توسط coronavirus.”

Avenida موسیقی Coachella Valley گروه از برادران ساموئل وینسنت و Josiah گونزالس و درامر شان پو, انجام در بسیاری از شرکت های بزرگ خصوصی و رویدادها و همچنین به عنوان نشان می دهد در انظار 29 کازینو در کوچلا. کیبورد Andrea Gonzalez ازدواج کردم بیش از آخر هفته. گروه برنامه ریزی برای ادامه انجام به عنوان یک سه قطعه در حالی که او در زمان ماه عسل خود را که نیز لغو شده است با توجه به محدودیت های مسافرتی.

پو برآورد گروه نقش هشت تا 12 را نشان می دهد در هر ماه فراهم می کند که درآمد قابل توجهی. همه اعضای شغل روز را داشته باشد. وینسنت و ساموئل Gonzalez کار برای مدرسه محلی ولسوالی که در حال حاضر بسته شده و پو است barista در پالم دزرت استارباکس.

“مانند هر کس دیگری به ما نشان می دهد در حال انداختن مانند مگس” پو گفت. “ما از دست داده ایم چهار را نشان می دهد در این ماه در حال حاضر و یک زن و شوهر در حال حرکت رو به جلو در چند ماه آینده. ما در حال انتظار انتظار کمتر یا بیشتر از همان.”

DJ Alex Harrington La Quinta انجام در وقایع خصوصی در هتل ها و باشگاه های کشور و همچنین استخر احزاب در ماه های بهار و تابستان در وارد پالم اسپرینگز و ساگوارو پالم اسپرینگز. او گفت: اخیر لغو خصوصی خود حوادث را او هزینه $2,000.

“در این نقطه در طول فصل بیش از نیمی از درآمد من است تکمیل شده توسط شرکت های بزرگ خصوصی و رویدادها” Harrington گفت. “من خصوصی وقایع برای مشتریان که سفر و بازدید از شهر و همچنین شرکت های بزرگ ، که من نان و کره, من یک روز اما در طول فصل نیمی از درآمد من است از DJing.”

Harrington همچنین گفت: بسیاری از خود نشان می دهد نبوده و موکول و یا وضعیت است تا در هوا.

“این حوادث من از دست دادن من نمی خواهید برای دیدن که پول دوباره” Harrington گفت.

در شب دوشنبه در آس هتل و شنا باشگاه در پالم اسپرینگز محلی کشیدن ملکه بلا دا توپ.k.یک. برایان Wanzek میزبان یکنوع بازی شبیه لوتو در کینگ بزرگراه, به دنبال چیزهای بی اهمیت در آمیگو اتاق. مردم خواسته اند Wanzek به قبول وجوه برای کارکنان و هنرمندان و گفت: می خواهد برای کمک به.

“من دیده ام برخی از چیزهایی که در Facebook مانند برخی از سازمان ها و یا بالقوه برای حمایت از هنرمندان” Wanzek گفت. “بسیاری از این افراد نمی توانند فایل بیکاری و ندارد و خانواده, همسران یا شرکای که می تواند اضافه کردن به تصویر کلی.”

پنجشنبه گذشته Wanzek گفت coronavirus یکی از نگرانی برای نوازندگان و کاربران حضور کشیدن نشان می دهد در کوپا کلوپ شبانه در و تا به حال به ایجاد تغییرات.

“ما به طور معمول بسیار huggy-kissy, محبت در چهره خود را گروهی از نوازندگان” Wanzek گفت. “من گفت:, در حال حاضر, ما باید درک کنند ما باید به یکدیگر احترام, احترام, فاصله, احترام به حریم هوایی.’ من ایجاد یک سطل شامپاین برای هر یک از هنرمندان بر روی صحنه و گفت: “ما در حال رفتن به بالا و پایین راهرو اگر می خواهید به شما کمک می کند شما می توانید با قرار دادن چیزی در سطل شامپاین.'”

قدرت اینترنت

محلی کشیدن مجری مارینا مک یک.k.یک. تیموتی مک اینتاش که سرپرست خانوار است و آمار مصرف نه تنها به عنوان یک بازیگر بلکه به عنوان یک هنرمند آرایش. وجود یک خروجی است که مک اینتاش امید را تولید درآمد بیش از چند ماه آینده از طریق سیستم پرداخت آنلاین از Venmo و پی پال.

“همیشه وجود دارد گزینه های” مک اینتاش گفت. “است که می تواند آنلاین انجام می دهند نشان می دهد که به نظر می رسد می شود بسیار محبوب در حال حاضر. این چیزی است که ما در حال انجام به عنوان یک جامعه است. ما در حال انجام Venmo راهنمایی و چیزهایی مانند آن است”

مک اینتاش اضافه شده است وجود دارد یک Facebook گروهی به نام زنده کشیدن نشان می دهد به عنوان یک پلت فرم برای کشیدن هنرمندان به جریان آموزش آرایش و زنده را نشان می دهد.

زمانی که بسیاری از جهان است که در انزوا و گیر در خانه های خود به این معنا نیست که آنها نمی تواند به موسیقی زنده تجارب و وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر برای اجرا برای رسیدن به این مخاطبان از طریق اتصال به اینترنت خود را.

Harrington گفت: او همیشه از ارتباط با مخاطبان از طریق رسانه های اجتماعی به طور منظم انتشار موسیقی در Spotify در و پیدا کردن شرکت ها برای ارتباط با پیشنهاد افزایش جریان. اما او گفت: وجود دارد یک حرکت نزولی برای دی جی ها.

“این نشان می دهد تکامل از ما چگونه دریافت, سرگرمی های ما به دلیل livestream شده است در اطراف برای مدتی اما واقعا پذیرفته شده است,” Harrington گفت. “در حال حاضر مردم ممکن است این شانس را به دلیل وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار.

“این یک گزینه عالی اما سخت ترین چیز برای مردم مثل خودم این است که اگر شما بازی افراد دیگر موسیقی شد,” او گفت:. “آنچه که من کار بر روی رسیدن به یک نقطه که در آن من می توانم یک livestream بدون خطر از آن گرفته شده پایین همین دلیل است که من کار با این شرکت به نام DJ جلسات در واشنگتن بنابراین من می تواند رسیدن به آن است.”

پو گفت که Avenida موسیقی است که نگاه کردن به آن به عنوان زمان به مولد و سعی کنید از راه های جدید برای ایجاد محتوا و خود را در بازار موسیقی آنلاین, اضافه کردن “آن را ساخته ما را هیجان زده است.”

“این نوع از چیزی که ما می خواهم به انجام. ما هم امشب و ما در حال رفتن به اشفتگی فکری موقتی گزینه های جایگزین برای انجام, مانند, مجازی, عملکرد و همچنین گرفتن با هم در استودیوی ما در چند هفته آینده زمانی که ما می خواهیم انجام شده است نشان می دهد و شروع به فیلمبرداری محتوای ضبط برخی از موسیقی و به دنبال در تمام این راههای مختلف ما می توانیم درآمد و مولد با زمان ما است.”

ون سانت گفت: “اگر آن را یک بیماری همه گیر از آن چیزی است که دیگری” به تعریف یو پی اس و فراز زندگی از یک نوازنده حرفه ای جدا از coronavirus. برای او این شکستن می آید در یک زمان مناسب به طوری که او می تواند به گرفتن بر روی چیزهایی که او نمی باید زمان به کار بر روی.

“شما می توانید تمرکز بر روی چیزهایی که واقعا به دور از شما در حالی که انجام زندگی می کنند نشان می دهد که تولید و ایجاد” ون سنت گفت. “ایجاد موسیقی های جدید و مواد جدید هنر بخشی است که سقوط توسط ایستگاه فرعی هنگامی که شما به عنوان مشغول به عنوان ما هستند. شما در حال فشار دادن برای آینده زندگی می کنند نشان می دهد در مقابل بازسازی یک محصول جدید برای خودتان. من هم تا به حال علاقه به صدور مجوز از طرف موسیقی و تا به حال برخی از پیشرفت های کوچک و موفقیت با آن, بنابراین من امیدوارم که به پایین که سوراخ خرگوش کمی.”

همانطور که برای تاثیر مالی مواجه نوازندگان Van Sant گفت که او نگران بیشتر در مورد آنچه که دولت این بیماری همه گیر را برای جهان و این که او استفاده می شود به هوازدگی طوفان کسب و کار موسیقی.

“هنگامی که شما یک موسیقیدان شما به طور مداوم آماده اصابت کرد. سرگرمی کسب و کار است که یک زن جنگره, و او را به نوبه خود پشت خود را بر روی شما در یک ثانیه. تنها چیز ثابت در کسب و کار ما است بنابراین ما همیشه آماده را به یک زن و شوهر بازدید چانه که آیا یک بیماری همه گیر تغییر در مدیریت و یا مناجات از دیگر مسائلی است که باعث می شود ما بازسازی reformulate و تمرکز.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>