Coachella Valley مدارس باز باقی می ماند دوشنبه پس از coronavirus اضطراری برای بهداشت عمومی در اعلامیه

مایدزرت | No comments

Coachella Valley بازگشت دانش آموزان به کلاس های روز شنبه یک روز پس از کنار رودخانه شهرستان را بالا سلامت رسمی اعلام محلی بهداشت عمومی اورژانس پس از گزارش از شهرستان اولین مورد از محلی به دست آورد coronavirus.

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر نه توصیه به تغییر و یا لغو هر گونه رویدادهای مدرسه در طول پنج شنبه در کنفرانس خبری با توجه به پیام ارسال شده یکشنبه در پالم اسپرینگز Unified School District سایت. قیصر گفت: این بیمار را ندارد هر گونه اتصال به هر گونه مدارس در شهرستان, منطقه, گفت:.

در پالم اسپرینگز school district, هیچ, مدارس تعطیل هستند و هیچ برنامه فوری برای بستن مدارس در این زمان سخنگوی جوآن Boiko گفت: در یک ایمیل به خورشید صحرا.

منطقه اورژانس مرکز عملیات تیم زنجان به دیدار صبح روز دوشنبه برای ادامه برنامه ریزی برای این ویروس با توجه به پیام ارسال شده در این منطقه ، در این منطقه گفت: این امر “ارائه کارکنان و جامعه به روز رسانی هر زمان که وجود دارد می تواند تغییرات در روش ما یا عملیات است.”

“سلامت و ایمنی PSUDS کارکنان و دانش آموزان است که اولویت شماره یک و نگه داشته می شود در خط مقدم هر گونه تصمیم گیری ساخته شده به عنوان مسائل اطراف coronavirus خطاب هستند” این منطقه گفت:.

شنهای صحرا Unified School District باز است و “همچنان به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط Riverside County, سلامت” سخنگوی مریم پری گفت: در یک ایمیل. یک پیام در گردش است که می گوید: شنهای صحرا خواهد بود و بسته شدن مدارس از 10 اسفند تا 10 فروردین است “ساختگی” او گفت:.

“ما همچنان به کار با county مدرسه و مقامات بهداشت برای ایجاد پروتکل های مدارس در صورتی که coronavirus می کند گسترش به Coachella Valley,” منطقه گفت: در Feb. 27 پیام های ارسال شده بر روی وب سایت خود را.

این Coachella Valley Unified School District است که از نزدیک نظارت بر coronavirus وضعیت و همکاری با مسئولان شهرستان با توجه به یک Feb. 28 پیام های ارسال شده بر روی وب سایت خود را. یک سخنگوی منطقه است و نه در پاسخ به درخواست برای نظر.

روز جمعه موریتا دره Unified School District مقامات اعلام کرد بسته شدن یکی از آن مدارس خارج از فراوانی از احتیاط در پاسخ به این خبر که یک کارمند بیمار بود و در حال آزمایش برای COVID-19.

موریتا دره دبیرستان بسته شد جمعه و انتظار می رود که بسته باقی می ماند تا زمانی که آزمایش تحت تاثیر فردی کامل است, شهرستان, مقامات بهداشت و مدرسه منطقه در بیانیه ای گفت. پردیس بود و انتظار می رود به ضد عفونی در طول بسته شدن.

مدارس یادآوری به خانواده ها برای حفظ بهداشت مناسب برای جلوگیری از گسترش ویروس های تنفسی و نگه داشتن بیمار بچه ها از مدرسه به خانه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>