Coachella Valley تحت گرما هشدار از طریق پنج شنبه, درجه حرارت ممکن است به 105 درجه

مایدزرت | No comments

سه رقمی و درجه حرارت نشان داد که تا هفته گذشته انتظار می رود به چوب در اطراف برای چند روز بیشتر قرار دادن Coachella Valley تحت حرارت بیش از حد هشدار است.

این هشدار را پوشش می دهد تمام دره را از طریق 9 p. m. روز شنبه با توجه به درجه حرارت بالا که ممکن است به 105 درجه در هر روز با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

شرایط باید کمی خنک شروع جمعه هنگامی که درجه حرارت بالا باقی می ماند در 90s.

ساکنان محلی را تحمل یک آخر هفته سه رقمی که درجه حرارت به اوج خود رسید و شنبه در 103 درجه با درجه حرارت پایین در اواسط 70s. بالاترین درجه حرارت ثبت شده برای مارس 25 104 درجه در سال 1926.

روش های سنتی رفع گرما هنوز هم توصیه می شود حتی اگر اکثر مردم به اقامت در داخل خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus: پالم اسپرینگز اعلام مالی اضطراری با توجه به همه گیر

Coronavirus: کلانتر انتشار طرح برای مبارزه با COVID-19 در زندان های محلی

مراحل شامل نوشیدن مقدار زیادی آب از پوشیدن نور و سست لباس اجتناب از فعالیت شدید و مطمئن شوید که کودکان و حیوانات خانگی نیست که چپ در اتومبیل های پارک شده.

ساکنان زندگی در جوامع دردار و مجتمع های آپارتمانی را محدود کرده اند دسترسی به استخرهای شنا خود را پس از کنار رودخانه شهرستان برداشته بان کی مون بود که در جای خود به تشویق اجتماعی فاصله.

از جمعه شهرستان اجازه می دهد تا یک فرد در یک استخر در یک زمان. صاحبان باید حذف و یا پشته مبلمان فضای باز برای جلوگیری از تجمعات و اغلب پاکسازی “لمس بالا مناطق” از جمله دست ریل سوئیچ نور و دستشویی.

عمومی, استخر بسته باقی می ماند و سفارشات تاثیر نمی گذارد حیاط خلوت استخر شنا.

خنک کننده مراکز به طور معمول باز ژوئن 1 و هیچ انتظار می رود که در این هفته در دسترس. سالمندان می تواند تماس با دفتر پیری برای کمک به پرداخت بالاتر قبوض آب و برق برای خنک کردن خانه های خود. سالمندان با هیچ تهویه مطبوع می توانید تماس بگیرید 211 برای کسب اطلاعات در مورد گزینه های دیگر.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>