کاکائو در ساحل نیاز به ماسک در داخل مکان های عمومی به سرعت coronavirus گسترش

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو در ساحل اتحاد پیوست ماهواره ساحل به عنوان فضای ساحل اولین جوامع اتخاذ ماسک مقرر در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در طول یک شنبه شب جلسه ویژه کاکائو در ساحل شهرستان کمیسیون رای دادند 3-2 به تصویب اضطراری جهت نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در داخل مکان های عمومی است.

“مردم نیاز به گرفتن مسئولیت برای آلوده کردن افراد دیگر — و ممکن است آنها حتی نمی دانند که آنها آن را” معاون شهردار مایک میلر گفت.

نسخه اورژانس منظور باید بر درب ورودی تمام کاکائو در ساحل, در محیط داخلی کسب و کار. ماسک استثنا شامل کودکان کمتر از سن 2 افراد با شرایط پزشکی که می تواند اختلال ماسک و مردم از خوردن و نوشیدن در رستوران.

“ما می رویم به گرفتن همه که نمی پوشیدن ماسک? ما نمی گرفتن همه که می رود بیش از 35 مایل در ساعت یا” میلر گفت.

“اما واقعیت این است که ما نیاز به تنظیم یک مثال میلر گفت:” که اشاره به ایمنی از کاکائو در ساحل, کسب و کار و کارکنان.

بیشتر: ماهواره ساحل نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در ‘ضروری’ کسب و کار با استناد به COVID-19

بیشتر: کاکائو ساحل محدودیت ساحل گروه به 10 یا کمتر جلوتر از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته در پاسخ به COVID-19

میلر شهردار بن مالک و کمیسر جست و خیز ویلیامز رای دادند بله. کمیسیون اد مارتینز و Karalyn Woulas رای دادند هیچ.

دوشنبه, ماهواره, ساحل, شورای شهر به تصویب فرمان اضطراری کارگردانی مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک در داخل “ضروری” کسب و کار: فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به راحتی فروشگاه ها و ایستگاه های گاز. متخلفان ممکن است به صورت هشدار و افزایش جریمه تا $500.

کاکائو در ساحل شهرستان مدیر جیم McKnight گفت: ماهواره, ساحل, ماسک دستور اول تصویب در شهرستان Brevard. کاکائو در ساحل اضطراری سفارش را شامل نمی شود مجازات برای متخلفان.

دکتر جان McPherson, طب اورژانس پزشک در هلمز مرکز پزشکی منطقه ای تحویل یک ماسک ارائه به کمیسیون و تصویب کردن نمونه.

تماس با ماسک “یک شر لازم است,” McPherson گفت: بدون علامت coronavirus بیماران تعجب محققان پزشکی.

“با آنفولانزا شما می دانید که نمی شود به این دلیل که آنها در حال سرفه یا عطسه. اما با کروناویروس آن شیطانی است که تعداد زیادی از مردم هرگز علائم در عین حال آنها کاملا آلوده” McPherson گفت.

مارتینز گفت که او می پوشد یک ماسک در Publix و رستوران ها به دلیل آن است که کار درست را انجام دهید. اما او گفت که او تا به حال یک مشکل با یک دولت دستور ماسک.

او گفت: منظور این است که غیرقابل اجرا از آنجا که هر کسی بدون ماسک می تواند به سادگی به یک افسر پلیس “من یک موضوع سلامت” — و این بحث را پایان به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی.

“ما نمی توانیم اجرای یک قطب نمای اخلاقی. و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام” مارتینز گفت.

رابین Hattaway است کاکائو وکیل است که نشان دهنده Beachwave های زنجیره ای و, خواهر, فروشگاه برنامه نویسی فروشگاه گشت و گذار, همه چیز پوسته و امواج هیچ چیز بیش از $8.99.

Hattaway اعتراض به اورژانس دستور زبان بیان “همه کسب و کار را تشویق به منع ورود” از مردم بدون ماسک.

“کسب و کار نیاز به روشن شدن. آنچه را که قرار است انجام دهید به منع ورود ؟ آنچه که شما انتظار آنها است ؟ آنها به سازمان های اجرای قانون” Hattaway گفت: به کمیسیون.

“هستند بسیاری از فیلم ها ویروسی رفتن در اطراف در حال حاضر با کارکنان در سراسر کشور در مواجهه با خشونت واکنش از غیر سازگار مشتریان,” او گفت:.

در یک جداگانه COVID-19 ماده در هفته گذشته کاکائو ساحل کمیسیون رای به حد ساحل گروه به 10 یا کمتر مردم به عنوان شلوغ چهارم جولای آخر هفته. متخلفان می تواند socked با 500 دلار جریمه. این منظور نیز نیاز به اجتماعی فاصله حداقل 10 فوت بین ساحل گروه.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>