کاکائو ساحل زن نقاهت پس از نیش از 6 پا گاو کوسه

فلوریدا تودی | No comments

استیسی Orosz و شوهر باید مانند بسیاری از این روزها مشغول به کار از خانه.

به صورت مادام العمر خوانندگان آن را تنها یک پیاده روی سریع از خود beachside محل سکونت به امواج زمانی که آنها نیاز به استراحت.

این شنبه که فقط آنچه که آنها انجام داد.

Orosz و شوهرش مایک دیویس ور رفته از گذشته به استراحت و نشسته بودند روی تابلوهای خود را در اطراف ساعت 10 صبح در نزدیکی شمال خیابان اول و دوم شمالی خیابان در کوکو بیچ.

“من تو را دیدم یک دلفین پاپ تا از آب بسیار نزدیک است, بنابراین من نمیفهمد وجود دارد ماهی در اطراف” استیسی Orosz گفت.

“ناگهان من آمار خیلی سخت است.”

بیشتر: کروناویروس در Brevard, آوریل 10: 115 موارد در سراسر Space Coast

بیشتر: Coronavirus ادعای غیر منتظره قربانی: فلوریدا سبزیجات

او احساس درد در پا و مچ پا قبل از لگد زدن به آنچه که او تخمین زده بود 6-پای گاو کوسه. آن را نقض آب و شنا دور به عنوان زن و شوهر, ور رفته, بازگشت به ساحل.

هنگامی که در ساحل, شوهرش استفاده می شود پیراهن خود را به اعمال فشار به زخم در حالی که یک رهگذر به نام 911. آمبولانس وجود دارد ظرف 10 دقیقه به او را به یک بیمارستان است.

“همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. گشت و گذار در شور است و من آن را خیلی دوست دارم و من قطعا می خواهید برای ادامه,” او گفت:. “من فقط فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک freak آسیب است.”

Orosz گفت: آسیب دیدگی شد و تحت درمان به سرعت و که او تا به حال به عمل جراحی در یک قطع شريان قبل از اینکه منتشر شد

او پزشکان به او گفت که او خواهد شد نیاز به فیزیوتراپی بعد از کوسه به یک, عصب, و همسرش در حال انجام است تمام پخت و پز به عنوان او هدایت او را از اتاق نشیمن.

برای همه مشکل او خرس هیچ بیمار را به سمت کوسه. “من نفرت را به سرزنش از آن در گاو کوسه,” او گفت:.

هاوایی بومی نیز زندگی در جنوب کالیفرنیا جایی که او و شوهرش ملاقات کرد. او برش زدن دندان های خود را گشت و گذار در همان آب به عنوان بزرگ ببر و کوسه سفید

“من همیشه به شوخی که فلوریدا فقط به حال مچ پا biters و که کاملا به معنای واقعی کلمه چه اتفاقی افتاده است,” او گفت: هر چند او اذعان می کند آن را خوب است اگر آن را تا به حال قطع عروق.

تماس با Vazquez در [email protected], 321-917-7491 و یا در توییتر @tyler_vazquez. حمایت از کار خود را با اشتراک FloridaToday.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>