کاکائو مشکوک متهم در ماهواره, ساحل, اتومبیل, سرقت, سرقت در مارس

فلوریدا تودی | No comments

یک جوان 19 ساله کاکائو شده به اتهام سرقت قفل 2015 هیوندای سوناتا از ماهواره, ساحل, صفحه اصلی, مارس.

جیمز گوردون دستگیر شد مارس 15 توسط ماهواره, ساحل, اداره پلیس تحقیقات جنایی را بدست آورد. او چهره به اتهام سرقت از یک خودرو و سرقت.

“این مورد درگیر بسیاری از ساعت کار پلیس است. نظارت تصویری نقد و بررسی; در نظر گرفتن اظهارات شاهد; صحبت کردن با دیگر سازمان های اجرای قانون در شهرستان ما و کشورهای همسایه به جمع آوری اطلاعات و شواهد انجام مصاحبه و ارائه حکم” ماهواره ساحل پلیس گفت: در یک جمعه Facebook post.

گوردون همچنان زندانی در 10 ، 000 دلار اوراق قرضه در Brevard County Jail پیچیده است. او در ژوئن 2 تفهیم اتهام در مور دادگستری مرکز در Viera لغو شد و تاریخ جدید بوده است نه تنظیم.

پلیس گفت: ماهواره, ساحل, زن رفت و خرید مواد غذایی در ماه مارس 3 — و او به طور تصادفی در سمت چپ او کلید داخل قفل سوناتا. صبح روز بعد او کشف وسیله نقلیه او رفته بود.

محققان بعد از آن واقع او سرقت خودرو در اورنج کانتی.

“به عنوان یک مقیم ماهواره, ساحل, لطفا برای محافظت از خود و اموال خود را. تنها موثر ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای محافظت از وسیله نقلیه خود را به مطمئن شوید که شما را ترک نمی کند وسیله نقلیه خود را قفل و آیا ترک هر گونه اشیاء با ارزش خود را ، ” پلیس نوشت: در جمعه Facebook post.

بیشتر: ماهواره ساحل پلیس را بازداشت و پس از اخیر منازل به قصد سرقت خودرو

بیشتر: ماشین سارق اعتصاب ماهواره ای ساحل در اواخر شب; هشدار پلیس به ساکنان قفل درب

شنبه شب پلیس از ماهواره, ساحل, Indialantic و ملبورن تعقیب کردن یک سرقت کامیون فورد F-150 است که تا به حال خال خال شده در طول چند beachside منازل به قصد سرقت شب گذشته بود.

سرقت کامیون گریخت با سرعت بالا بیش از ملبورن جاده و پلیس مستقر توقف چوب. کامیون را به توقف آمد و سرنشینان فرار کرد ، یک نوجوان دستگیر شد و ماهواره ساحل پلیس اعلام کرد که دیگر سرنشینان شناسایی شده اند و به زودی به اتهام.

در یک حادثه جداگانه, ماهواره, ساحل پلیس متوقف و به یک خودرو مشکوک آن را به عنوان تبدیل شده بر روی یک بن بست جاده حدود 3:10 صبح جمعه.

خودرو شده بود به سرقت رفته از یک unincorporated منطقه Brevard County نزدیکی Indialantic — صاحب حال هنوز به کشف ماشین گم شده بود از جلوی خانه.

چهار نوجوانان در خودرو — همه Indialantic ساکنان در زیر سن 15 — تبدیل شد به Brevard County Sheriff ،

در هفته گذشته, ماهواره, ساحل پلیس شب-تغییر افسران گشت بازدید بیش از 100 خانه با درب های گاراژ سمت چپ باز بعد از 10 p. m.

بیشتر: ماهواره ساحل پلیس را بازداشت و پس از اخیر منازل به قصد سرقت خودرو

بیشتر: ماشین سارق اعتصاب ماهواره ای ساحل در اواخر شب; هشدار پلیس به ساکنان قفل درب

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>