کاکائو ایجاد کرد صاحب رستوران: ماندن در خانه در حال حاضر, بنابراین ما می تواند لذت بردن از بقیه 2020

فلوریدا تودی | No comments

یادداشت سردبیر: Frank Mazella است آشپز/صاحب ویلا در پالما در روستا در کاکائو. او سهام افکار خود را در زندگی در زمان بیماری همه گیر. “ما تصمیم گرفته اند برای باز باقی می ماند در یک ظرفیت محدود تا زمانی که در غیر این صورت گفته” او گفت:. “ما به این تصمیم به عنوان یک خانواده است.”

آن را چهار شنبه, مارس 18 که من اینجا نشسته در روز 2 از ایالات متحده Covid 19 Pandemic, من نمی تواند کمک کند اما احساس سپاسگزار برای جایی که من هستم.

من یک همسر, یک خانواده حمایت و ristorante من همیشه با کارکنان.

آن نیست همیشه در این راه بوده است.

در دسامبر 2016, بدن من متوقف همکاری در حالی که من مشغول به کار بود در ویلا پالما در Indialantic پدرم رستوران در شب کریسمس ما شلوغ ترین روز سال است. استرس و حجم کار بدست کرده بود به من. داشتن یک “روز کار” رفع عرشه استخر در خورشید و در حال اجرا پدرم رستوران در شب تحت فشار قرار دادند من بدن بیش از حد است.

من تا به حال هرگز تجربه هر چیزی شبیه به این. اعصاب من از گردن به شانه من از طریق آغوش من تعطیل و آغوش من کار متوقف شد.

ماه بعد من مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس. من یاد گرفتم که بیماری من بود و, محیط زیست, بنابراین من در زمان خودم از محیط زیست است.

بیشتر: این فضا ساحل رستوران منظقه وانت تحویل و یا به طور موقت بسته

آنچه را بسته و یا تغییر: Coronavirus Space Coast: در اینجا چیزی است که بسته است یا تغییر کرده است در میان COVID-19 نگرانی

آخرین: Coronavirus Brevard County, به روز رسانی, مارس 20: موارد تایید شده به 3; کاکائو در ساحل, ممنوعیت الکل در سواحل, در پارک

من هفتگی جدید شیوه های تزریق Rebiff 44mcg و چرت طولانی به جای پخت و پز برای 100 نفر در شب و متداول استخرها به روز.

من همیشه فکر می کردم من شکست ناپذیر بود. من حدس می زنم هر کسی در اواخر 20s و 30s اولیه خواهد بود. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که به تکیه بر خانواده را برای کمک به من پرداخت صورتحساب من. من نفس بیش از حد بزرگ بود و این بیماری تا به حال با فروتنی من.

من رفتم به اداره تامین اجتماعی امید به کاهش بار بر روی خانواده من اما دولت نبود برنامه ریزی در کمک به. این زمانی است که مردم در پا.

در سال 2016 ماری جوانا پزشکی شد قانون در فلوریدا و یکی از بسیاری از بیماری ها کمک می کند تا معدن شد.

2017 به پایان رسید تا یک سال بهبود و عدم اطمینان تا زمانی که فرصت ارائه خود را در کاکائو ایجاد کرد. در نهایت زندگی شروع شد و به اوج برگشت.

در ژانویه 2018 ما شروع به کار به سمت یک مه 1 افتتاح ویلا پالما در روستا.

باز کردن یک رستوران طول می کشد بسیاری از زمان و تلاش و این گذشته 20 ماه شده اند یک سوار وحشی. من نمی تجارت راه من برای هر کسی است. آن شده است یک تجربه شگفت انگیز کسب درآمد, مشتریان, نشست همسایگان و دوستان جدید.

اما در حال حاضر ما در اینجا.

به عنوان یک جامعه جهانی ما به صورت یک ویروس با هم.

من می دانم که هیچ یک از ما مصرف آن را به آرامی. من از ترس برای من همسر و بستگان و خانواده من در ایتالیا و همه مشتریان ما است.

بهترین ما می توانیم برای یک دیگر است در خانه بمانند.

من می دانم که برای تلفن های موبایل ضد تولیدی به کسب و کار اما عواقب ارزش آن را ندارد. بنابراین شاید به جای یک تعطیلات این سال هنگامی که این است که بیش از همه ما می تواند لذت بردن از فضای ساحل برای بقیه سال 2020 است.

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>