کاکائو ایجاد اسکله بازگشایی با روز اسکله یک تفرجگاه و آب چشم پوشی سیستم عامل

فلوریدا تودی | No comments

سبز نرده ها از بین رفته اند و این دیدگاه به عقب و بهتر از همیشه.

رودخانه هند اسکله در کاکائو روستا بازگشایی در این هفته نزدیک به سه سال پس از طوفان ایرما نابود boardwalks غرفه و اسکله.

سپتامبر 2017 طوفان باعث $1.7 میلیون خسارت در لی Wenner پارک و Riverfront Park با توجه به شهر کاکائو.

در لی Wenner پارک جدید 250-پا t-حوض نصب شده بود به جای Intracoastal آبراه موبایل و 14 روز جدید ورقه ساخته شد به جای قایق و dinghies برای کوتاه باقی می ماند.

Riverfront Park در حال حاضر دارای یک اسکله تفرجگاه با یک زانو-دیوار بالا دو آب چشم پوشی سیستم عامل جدید و محوطه سازی.

هر دو پروژه که با هزینه ای تقریبا 3 میلیون دلار ساخته شده بود به مقاومت در برابر آینده طوفان با توجه به شهر.

“ما هیجان زده در مورد بازگشایی اسکله ما برای ساکنان و بازدید کنندگان ماهیگیران و boaters برای لذت بردن از این تعطیلات آخر هفته” کاکائو شهردار جیک Williams Jr در انتشار اخبار گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است کسانی که بازدید از بررسی بقیه ایجاد مغازه ها و رستوران ها.

اما حقیقت جمهور از تاریخی کاکائو ایجاد کرد خیابان اصلی انجمن و مدیر کل محبوب Ossorio Bakery & Cafe در این روستا گفت: اسکله جدید در حال رفتن به یک دارایی بزرگ برای این شهر است.

“من فکر می کنم که آن را واقعا رفتن به کراوات اسکله به پارک” او گفت:.

با مرور نرده های چوبی جدا شده در این پارک از رودخانه مانع از مشاهده.

Riverfront Park است که نقش مهمی در تبدیل کاکائو ایجاد کرد به پر جنب و جوش hub در مرکز فضایی ساحل. با نرده و جدید زانو دیوار در محل رودخانه احساس می کند بیشتر در دسترس است.

“آن را به ارائه یک حس انسجام با آب” حقیقت گفت.

براد Whitmore rowed به اسکله پنج شنبه صبح فقط به عنوان C&D ساخت و ساز از بین بردن نهایی موانع.

“من به اولین کسی که زمین بر روی t-بارانداز” او گفت:. “من و دو سگ.”

به عنوان یک مادام العمر boater, Whitmore تحت فشار قرار دادند و شهر کاکائو برای سال بهبود اسکله در لی Wenner پارک.

هنگامی که او و همسرش بابی نقل مکان به منطقه در سال 2008 او را دیدم riverfront به عنوان یک تقلید مسخره امیز.

چند قایق متروک شد نیمه مستغرق در رودخانه است. ثابت اسکله نیست کاربر پسند.

“به نظر می رسید وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود,” او گفت:. اما نیاز به بهبود گران بودند.

“ما خاراندن سر ما تلاش برای کشف کردن چگونه ما را به اسکله چوبی قدیمی تر کاربر پسند او گفت:” به خصوص برای افراد مسن و افرادی که با کودکان است. وجود دارد صحبت از نصب نردبان به آن را آسان تر به در و خارج شدن از قایق.

“سپس همراه با طوفان ایرما که آیا یک عدد” Whitmore گفت. “من رفتم به یک شورای شهر نشست و گفت: این لزوما چیز بدی نیست. ما می تواند به بازسازی و بازسازی درست است.”

در ماه نوامبر سال 2017 یک ماه پس از طوفان کاکائو به دست آورد 11.5 هکتار لی Wenner پارک از Brevard County است. که به شهر راه گریز بیشتر در طراحی اسکله جدید.

نتیجه ؟

“ما به پایان رسید تا با یک کاملا دیدنی و جذاب اسکله متصل کردن سیستم” Whitmore گفت: state-of-the-art, high-end شناور متصل کردن سیستم.

14 روز اسکله در دسترس خواهد بود برای هشت ساعت طول کشیده. Whitmore انتظار دارد آنها را به wildly محبوب. Boaters مانند در اختیار داشتن یک مقصد و در صورتی که مقصد ارائه می دهد مواد غذایی و خرید حتی بهتر است.

T-حوض که می تواند برای یک شبه متصل شد و گسترش یافت و از 150 به 250 فوت Whitmore گفت و آن را در حال حاضر در آب های عمیق تر.

جایی وجود دارد در کاکائو برای قایق برای دریافت بنزین, اما این شهر ارائه می کند رایگان شبانه docking برای 48 ساعت برای Intracoastal آبراه موبایل.

Whitmore بود و کلام در ساخت کاکائو یک بادبان به خورشید Intracoastal آبراه موبایل رالی. این رویداد که شامل حدود 15 قایق شروع می شود در اوایل پاییز در ویرجینیا به پایان می رسد و دو ماه بعد در میامی.

تاریخی کاکائو ایجاد کرد خیابان اصلی انجمن میزبان شام برای شرکت کنندگان و سازماندهی تورهای و تأمین اجرا شود. تی شرت های دست.

“آنچه ما امیدواریم که البته این است که آنها را به آنها را می پوشند در حالی که آنها در حال گشت زنی و مردم می گویند: که در آن است کاکائو روستا؟,'” Whitmore گفت.

که به نوبه خود می تواند کاکائو به یک Intracoastal آبراه مقصد او گفت:. که بزرگ خواهد بود برای کسب و کار منطقه از جمله همسر خود را از لباس و طلا و جواهر بوتیک بابی را در Parkside.

“من فراتر از وحشی ترین تصورات مبارک,” او گفت:. “من خوشحال با آنچه که آنها انجام داده ایم.”

این پروژه با بودجه دولتی توسط کمک های مالی از فلوریدا داخلی ناوبری منطقه از کاکائو جامعه کلنگی آژانس و سازمان مدیریت اضطراری فدرال کمک.

ایمیل [email protected]

Facebook: @SuzyFlemingLeonard

Instagram: @SuzyLeonard

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>