کاکائو زن قفسه تا سوم چاقو به جرائم مربوط به بازداشت و پس از ماه جولای پس از اقدام به حمله

فلوریدا تودی | No comments

کاکائو زن بازداشت شده است برای سومین چاقو به جرائم مربوط به پس از ماه جولای.

حدود 10:40 p. m. روز شنبه, مارس دیویس کشیده چاقو از او پول, کیف پول اشاره کرد و آن را در یک زن و تلاش برای حمله به او را چندین بار در شمال Fiske بلوار صفحه اصلی دستگیری استشهاد گفت.

چندین تماشاگران مداخله نگه داشته و آنها را از هم جدا تا Davis انداخت پایین و چاقو و استشهاد گفت.

دیویس 49 متهم شد با تشدید حمله خشونت خانگی. او همچنان زندانی بدون پیوند در Brevard County Jail پیچیده خواهد بود و با arraigned ژوئن 2 در مور دادگستری مرکز در Viera.

در طول یک ماه جولای 29 کلامی درگیری Davis, سقوط یک چاقو تاشو تمام راه را از طریق یک مرد چپ دست در Lynell لین خانه کاکائو گزارش پلیس گفت:.

قربانی درمان در رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای برای یک شديد زخم خنجر زد. دیویس شد متهم با تشدید باتری با یک سلاح مرگبار و تشدید باتری خشونت اما دولت وکلای بعد کاهش یافته و هر دو به اتهام.

سپس در فوریه. 7 دیویس سوار یک دوچرخه به شمال Fiske بلوار آپارتمان غیرقانونی barged داخل و شروع به مشت زدن به یک زن در مقابل کاکائو پلیس گزارش شده است.

بیشتر: تنسی پرستار به اتهام قتل زن تیتوسویل

بیشتر: ملبورن زن به اتهام مشت زدن سیلی دو پالم بای مهد کودک کارگران در صورت

دیویس رخ داد سه نفر و brandished تاشو چاقو در متعاقب آن غوغا که به شکست یک قاب عکس و طلا عتیقه رنگ صلیب گزارش پلیس گفت:.

پلیس دستگیر دیویس برای تشدید حمله با سلاح مرگبار سرقت از یک خانه با حمله یا باتری و سه فقره از باتری.

زمانی که او قرار داده شده در یک رزمناو پلیس او ضرب دیده چهره خود را در برابر یک تقسیم مبتلا به پارگی این گزارش گفت:. او گرفته شده بود به رککلدگ مرکز پزشکی منطقه ای برای درمان و سپس او رزرو شده و زندانی شده است.

دیویس’ باند لغو شد در تمام پنج اتهامات پس از روز شنبه را بازداشت و یک دفتر ثبت دعاوی حقوقی صدایی در آن صورت است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 7.

ریک نیل است جنوب بروارد Watchdog خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با نیل در 321-242-3638 یا [email protected] توییتر: @RickNeale1. برای عضویت: https://cm.floridatoday.com/specialoffer/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>