جمع آوری به تماشای? نگاه هیچ بیشتر از Patek Philippe

مایدزرت | No comments

اگر یک نام تجاری در ساعت است که غرفه بالاتر از بقیه است Patek Philippe.

این اولین سازمان دیده بان هر کس می خواهد برای دیدن زمانی که آنها می آیند به گالری ما. با اینحال بسیاری از مردم تصور غلط از Patek Philippe به عنوان یک دمدمی کمی شرکت که cranks یک تعداد انگشت شماری از غیرممکن گران قیمت ساعت در هر سال است.

در واقع Patek Philippe با آن 1600 کارمند یک کرگدن — بزرگترین ساعت ساز هنوز هم به طور مستقل و متعلق به اداره در ژنو است. آن را در حال حاضر ارائه می دهد بیش از 170 مدل های مختلف 50 حرکات مختلف (از جمله برخی از کوارتز) ساعت جیبی طلا و جواهر و بیشتر. همه چیز ساخته شده است در سوئیس.

در آنها به مراتب از یک بیت بازیکن در جهان از horology.

تاسیس در سال 1839 توسط دو از لحاظ فنی فکر علاقه مندان به شرکت که می تواند تبدیل به Patek Philippe برای اولین بار به منظور توسعه یک بدون پیچ در پیچ و دست-تنظیم سیستم به صورت جیبی. این نوآورانه گاه شمار معرفی شد پنج سال بعد هنگامی که آن را برنده یک مدال برنز در نمایشگاه صنعتی در پاریس برای اولین بار از بسیاری از جوایز. ثبت اختراع به سرعت دنبال کرد و در سال 1851 دیده بان بود که به نمایش گذاشته و تحسین در سراسر اروپا است.

در سال 1868 اولین سوئیس به دنبال ساعت مچی ساخته شده برای یک عضو از مجارستان خانواده سلطنتی است. در این Patek Philippe پیش بینی حرکت به سمت ساعت مچی بیش از جیبی که نمی خواهد رخ می دهد برای یکی دیگر از 50 سال است.

بقیه از قرن 19 گرفته شد تا با بیشتر نوآوری. دقت تنظیم کننده (1881) در تقویم دائمی ساز و جیبی (1889) و دو الت سنجش فواصل زمانی (سال 1902) بودند همه پیشرفت های عمده ای که از خراشیده ساعت سازی جهان است.

توسط dawn of the 20th century, Patek Philippe شد منادی آن ویژگی های جادوگری فقط به عنوان جدید عوارض پور ادامه داد: به جلو. Chiming جیبی (1910) را تکرار بانوان ساعت مچی (1916) این تقسیم ثانیه الت سنجش فواصل زمانی (1923) در تقویم دائمی (1925) و فصل های جیبی (1927) همه پس از تبدیل شدن به horological touchstones.

فقط به عنوان رکود بزرگ شد اقامت بیش از جهان اقتصاد تغییرات جریان در Patek Philippe که شکل این شرکت به عنوان آن امروز است. در سال 1932 این شرکت خریداری شده بود توسط برادران و ژان چارلز استرن شناخته شده نیویورک زرگران. مدل های جدید نیز معرفی شد در طول این دهه برخی (مانند کالاتراوا) داشتن باقی مانده در تولید بوده است. در سال های پس از آن بیشتر عوارض توسعه داده شد و جوایز بیشتر به دست آورد.

اگر رولکس بهترین و شناخته شده برای استحکام و امگا برای دقت Patek Philippe به تنهایی می ایستد در آن توانایی قابل توجه به مسائل همیشه ویژگی های بیشتری را در یک اینچ مربع از فضا. آن کالیبر 89 ساعت جیبی منتشر شد و در سال 1989 به نحوی شامل 33 مکانیکی عوارض در یک مسکن بزرگتر از یک دور قوطی کبریت.

بنابراین اگر طعم و مزه خود را در ساعت مچی اجرا می شود به تنها بهترین, Patek Philippe است یک جای خوب برای شروع است. این شرکت 73 مجاز مکان در ایالات متحده از جمله لیدز و پسر در ال گردش در اینجا در بیابان. برخی از 19 مدل های جدید معرفی شدند در سال 2019 به تنهایی هیچ یک از آن ها برای ضعف کیف پول.

همه همان چند ساعت نگه داشتن ارزش خود را بهتر از Patek Philippe. اگر شما ترجیح می دهند, پیر, جای, جدید, قدیمی, مدل های اغلب می توان در یافت می شود و مستغلات فروشگاه طلا و جواهر high-end watch مزایده و عتیقه گالری مانند ما عتیقه گالری پالم اسپرینگز. تعمیرات گران می شود, اما و اما ساده ترین شستشو و lubrications نیاز به قطعات موجود تنها از سوئیس.

در نهایت و منحصر به فرد در میان دیرین ساعت ساز, Patek Philippe نگهداری دقیق سوابق در طول سال از هر سازمان دیده بان به ترک آن محل. شما می توانید درخواست (و پرداخت) یک آرشیوی تاریخچه نرخ ساعتی خود را.

که به علاوه همه این استراحت باعث می شود داشتن یک Patek Phillipe واقعا یک تجربه خاص.

مایک Rivkin و همسرش, لیندا در حال دیرین ساکنان رانچو مایراج. برای سال های بسیاری از او برنده جایزه کاتالوگ ناشر و نویسنده هفت کتاب همراه با مقالات بی شماری. در حال حاضر او صاحب عتیقه گالری پالم اسپرینگز. می خواهید برای ارسال مایک یک سوال در مورد عتیقه ؟ او را رها یک خط در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>