دانشکده کویر کال پلی پومونا طرح مشترک معماری برنامه در پالم اسپرینگز پردیس

مایدزرت | No comments

پالم اسپرینگز شده است یک قسمت را محبوب برای تحسین از midcentury معماری آمده جذب دانش, اما برنامه های در حال حرکت رو به جلو برای ایجاد یک فضای اختصاص داده شده به رسمی معماری مطالعه است.

دانشکده کویر و کال پلی پومونا در ارتباط با پالم اسپرینگز, معماری, داد, در حال برنامه ریزی برای راه اندازی پنج سال معتبر معماری برنامه در COD آینده پالم اسپرینگز دانشگاه میله میله برای باز کردن در سال 2023 در سایت به تازگی تخریب بازار در Tahquitz دره عمیق و باریک در راه است.

پالم اسپرینگز دانشکده معماری را از عناصر دو در حال حاضر برنامه های موجود. COD در حال حاضر ارائه می دهد دو سال معماری درجه و کال پلی پومونا ارائه می دهد یک لیسانس معماری درجه طول می کشد که پنج سال برای تکمیل.

مدارس هنوز در مراحل اولیه رسمی همکاری خود را, اما آن را در نهایت اجازه می دهد دانش آموزانی که COD دو سال برنامه برای به دست آوردن پنج سال درجه در پالم اسپرینگز پردیس بدون نیاز به ترک دره.

طراحی اولیه برنامه ریزی برای پردیس که همچنین خانه COD در برنامه های مراقبت های بهداشتی و مهمان نوازی و هنر آشپزی, رسانه های دیجیتال, و, پایداری, پرده برداری شد در طول یک مدرنیسم هفته رویداد صبح روز جمعه در آننبرگ تئاتر در پالم اسپرینگز موزه هنر.

برنامه های پیش بینی چند ساختار مرکز که با الهام از midcentury معماری منطقه با تکیه به شدت در ترکیب فضا و برجسته کوه است.

ماریو Violech از مور روبل و Yudell یک شرکت معماری است که در سایت توسعه برنامه ریز برای جدید پردیس گفت: امروز معماران در مواجهه با پرسش از پاسداشت محیط زیست و توسعه پایدار در هر پروژه آنها را بر روی.

در بیابان دانش آموزان خواهد شد در معرض “یک شیرینی از معماری قابل توجه ساختمان” ایجاد شده توسط معماران که به بررسی سوالات مشابه.

“تصور کنید که قادر به راه رفتن در عرض 15 یا 20 دقیقه, و یا دوچرخه سواری به برخی از این منی شاهکارهای معماری در اینجا در پالم اسپرینگز” Violech گفت. “چه یک فرصت باور نکردنی ما در مقابل از ما.”

این ایده برای یک معماری جدید در صحرا بوده است و سال ها در مارک ناشی در بخشی از مکالمات میان خوشه محلی preservationists و کارشناسان معماری که می خواهید برای دیدن پالم اسپرینگز ” میراث به عنوان یک طراحی مرکز گسترش به آینده است.

این گروه گرد هم آمدند به شکل پالم اسپرینگز معماری اتحاد سست وابستگی موجود حفظ گروه با 10-عضو نیروی کار به رهبری توسط کارشناسان محلی در معماری و طراحی.

وظیفه نیروی عضو استن Boles گفت: این گروه کمک در برنامه ریزی برای این برنامه به عنوان به خوبی به عنوان پردیس طراحی و انتخاب معماری شرکت. برنامه ریزان دانشگاه به اتهام “ایجاد یک محل است که نشان دهنده زیبایی و زمینه که در آن زندگی می کنیم” daily mirror گفت.

پردیس شامل یک هتل بوتیک

این 330,000 فوت مربع پردیس خواهد بود واقع شده در 29 هکتار خاموش Tahquitz دره راه و فارل درایو. در علاوه بر این به آموزش فضای دانشگاه را خانه به طور کامل عامل بوتیک هتل و رستوران که در آن دانش آموزان به عنوان بخشی از آموزش و پرورش خود را.

امکانات دیگر شامل یک فضای رویداد, دانشجو, زمینه های مشترک و فناوری متمرکز شتاب دهنده فضا است.

Scott Adkins, جهت مراکز آموزش از غرب دره برای COD گفت: این دانشگاه خواهد بود “یک آزمایشگاه که در آن دانش آموزان می توانند با دریافت آموزش در زمینه انتخاب خود را و تعامل با جامعه.

در حالی که ساختمان مفاهیم نهایی نیست و وجود ندارد یک شرکت معماری متصل به این پروژه رسیدگی به طراحی ساختمان ها در عین حال روز جمعه رویداد نشان داد طراحی مفهومی طرح نشان داد که یک سیستم از ساختمان به منظور تکمیل چشم انداز است.

امکانات عبارتند از تخت بام کف به سقف پنجره های شیشه ای انتقالی فضاهای که ترکیب سرپوشیده و در فضای باز مناطق سایهدار با فلز و شیشه ای یا چادر و برجسته ديد کوه — مقدماتی طرح نشان می دهد فضای باز و پایین پرتاب شده در ساختمان است که نمی رود هیچ بالاتر از سه داستان در بلندترین نقطه است.

گام بعدی برای این پروژه در حال توسعه معماری دستورالعمل و همچنین تعیین نیازهای زیرساخت برای سایت.

هدایت مدیران برای طراحی شامل حفظ ديد کوه ایجاد یک یادگیری-محور محیط زیست و احترام به پالم اسپرینگز’ تاریخ مدرن گفت: ژان ماری Gath از فایفر و شرکای یک شرکت معماری در خدمت به عنوان برنامه کارشناسی ارشد برنامه ریز این پروژه است.

طراحی کلی نمی خواهد به طور انحصاری پایبند به midcenutry سبک مدرن اما به جای الهام گرفتن از آن عناصر بی انتها, او گفت:.

“ما اتهام چیست, نوآوری های زمان ما, که در حال رفتن به نگاهی که معماری گام بعدی به جلو؟” Gath گفت.

پردیس نیز می تواند آینده سایت Aluminaire خانه یک نمایشگاه خانه طراحی شده توسط معمار اشاره کرد آلبرت فری در اوایل دهه 1930 برای نشان دادن پتانسیل کارآمد مواد مدرن در ساخت و ساز و طراحی می باشد.

ساختار آورده بود به پالم اسپرینگز در سال 2017 از نیویورک شده است و در ذخیره سازی. بحث ادامه دارد که آیا آن خواهد شد در واقع در COD پردیس یا پالم اسپرینگز موزه هنر.

کل هزینه COD پردیس پروژه نمی تواند تعیین شود تا برنامه های طراحی نهایی است اما به احتمال زیاد به هزینه چند صد میلیون دلار یک COD نماینده گان رسانه ها گفت. بودجه خواهد شد تحت پوشش میلیارد و 578 میلیون دلار اوراق قرضه اندازه گیری است که رای دهندگان تایید شده در سال 2018 زمانی که آنها گذشت اندازه گیری CC.

کالج خریداری زمین برای $22 میلیون در سال 2018 و تخریب آغاز شد در بهار گذشته.

فرمت برنامه هنوز در مراحل اولیه

پنج سال برنامه به معنی دانش آموزانی که ثبت نام در دو سال معماری برنامه همکاران در COD و می خواهید برای رفتن بیشتر در آموزش و پرورش خود را می تواند یک مسیر به دریافت لیسانس معماری درجه از کال پلی پومونا.

در حالی که این برنامه با فرمت است که در مراحل اولیه جورج Proctor, صندلی معماری در کال پلی پومونا گفت: توافق بین مدارس را فراهم خواهد کرد یک راه برای دانش آموزانی که تکمیل برنامه دو ساله در COD به مطالعه برای سه سال آینده در پردیس جدید.

Cal Poly دانش آموزان در حال حاضر به دره به مطالعه معماری Proctor گفت. تحت همکاری جدید آنها قادر خواهد بود به صرف یک ترم یا یک سال تحصیل در COD پردیس و کال پلی را ساکن مدیر که با این نسخهها کار در پالم اسپرینگز پردیس.

Cal Poly در حال حاضر 600 دانشجو در آن پنج سال معماری برنامه.

Annebelle Nery, COD, معاون رئیس جمهور, آموزش گفت: معماری برنامه اجازه خواهد داد که دانش آموزان به سرمایه گذاری در یک ثروت از تجربه و تخصص در Coachella Valley معماري.

و آن را به بسیاری از دانش آموزان این فرصت را برای رسیدن به درجه بالاتر بدون نیاز به ترک خانه, او گفت:.

“ما فوق العاده برنامه های دو ساله در دانشکده کویر اما برخی از مناطق مورد مطالعه و نیاز به کارشناسی, مسیر,” او گفت:. “بسیاری از ما دانش آموزان و خانواده ها نمی توانیم به ترک دره و یا خانواده خود را.”

COD جمهور Joel Kinnamon گفت: پردیس جدید را به کار گیرند به عنوان “منطقه ای نیروی کار مرکز نوآوری” به معنای تجهیز دانش آموزان برای مشاغل که آنها می تواند به حفظ در دره.

COD در حال حاضر در میان سریعترین رشد کالج در کالیفرنیا و کشور به عنوان یک کل Kinnamon گفت: در سال گذشته فارغ التحصیل بزرگترین کلاس همیشه با 1,394 دانش آموزان است.

جدید پردیس را جایگزین ماهواره فعلی دانشگاه در پالم اسپرینگز. علاوه بر آن اصلی نخل و کویر دانشگاه, COD نیز به اجرا در ماهواره دانشگاه در Indio و دزرت هات اسپرینگز به علاوه یک در نزدیکی مکه و حرارتی.

“این [جدید] پردیس نشان دهنده فرصت بی سابقه ای برای دانش آموزان ما شرکای کسب و کار و جامعه ساکنان و ما بسیار هیجان زده در مورد امکان بی پایان است که آن را به ارمغان می آورد” Kinnamon گفت.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>