دانشکده کویر برای رفتن دیجیتال برای تابستان و پاییز ترم

مایدزرت | No comments

دانشکده کویر در تابستان و پاییز جلسه دوره را به صورت آنلاین تکمیل و از طریق آموزش از راه دور, مدرسه جمعه اعلام کرد.

کالج ساخته شده در این اطلاعیه با توجه به در حال حاضر بهداشت و ایمنی محدودیت در شهرستان ریورساید. همه دانشکده کویر دانشگاه در Coachella Valley بسته باقی خواهد ماند و خدمات پشتیبانی را ادامه خواهد داد به انجام شبیه کنترل از راه دور سرویس محیط.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان ما اعضای هیات علمی و کارکنان و حفظ یکپارچگی ما در آموزش و یادگیری باقی می ماند اولویت دانشکده کویر هیئت امنا و اداری تیم” COD جمهور Joel L. Kinnamon نوشت: در نامه ای به دانش آموزان است.

در طول این زمان مدرسه در حال کار برای بهبود برنامه درسی برای دوره های که دشوار بوده است به آموزش از راه دور. دانشکده بحث و گفتگو با صدور مجوز دولت و سازمان های دیگر باید منجر به افزایش انعطاف پذیری برای آزمایشگاه بالینی و دیگر دست در دوره و برنامه های مورد نیاز برای آینده کلاس. ثبت نام برای تابستان و پاییز جلسات شروع خواهد شد دوشنبه, مه 4.

بیشتر: برای اقامت خود را در خانه زمان: COD ارائه می دهد برنامه های غنی سازی شخصی

بیشتر: Carson Daly فریاد دانشکده کویر در اواخر شب با Seth Meyers’

بیشتر: دوستان از دانشکده کویر کتابخانه جشن 50 سال

در طول چند هفته گذشته COD گسترش اقدامات پیشگیرانه به سرعت گسترش ویروس. همه دانشگاه ها بسته شده اند پس ممکن است 14 و کالج را آغاز کرده است محدود کردن تعدادی از کارکنان انجام توابع ضروری در سایت.

این COVID-19 تیم پاسخ در کالج را آغاز کرده است کار خود را به طرح “بهبود” برای COD هنگامی که وضعیت عادی اجازه می دهد تا آموزش را از سر گرفت. بهبود خواهد رخ می دهد در فاز بیش از چند هفته و ماه هدایت دولتی و عمومی بهداشت سفارشات و دستورالعمل ها در تست, اجتماعی, فاصله و جماعات با توجه به نامه ارسال شده توسط Kinnamon.

“دانشکده کویر بسیج است به سرعت به انجام بخشی از ما برای کاهش جامعه گسترش COVID-19” گفت: Kinnamon. “ما می دانیم که شما شغلی و آموزشی مسیر و همچنین به عنوان زندگی روزمره خود را مختل شده است.”

کالج دریافت بودجه فدرال از طریق تصویب مراقبت در عمل به صورت مستقیم معاونت دانشجویی و آماده برای توزیع بودجه در هنگامی که آنها در دسترس ساخته شده است.

دانش آموزان نیاز به پشتیبانی می توانید دسترسی به منابع از جمله کامپیوتر نقاط و کتاب های درسی با مراجعه به دانشکده کویر وب سایت.

پردیس نیز ارائه می دهد مشاوره و خدمات بهداشتی و درمانی در دسترس برای همه دانش آموزان است.

موجود در خطوط تماس ویژه عبارتند از:

  • سلامت رفتاری مراقبت خط (800)706-7500
  • استفاده از مواد مراقبت خط (800)499-3008
  • 24/7 بهداشت روان در مراقبت های فوری (442)268-7000

برای اطلاعات بیشتر collegeofthedesert.edu

Amaray Alavarez در یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>