ستون: یک تصویر جعلی تظاهر به صحرا خورشید داستان در مورد کوروناویروس و مدارس به اشتراک گذاشته آنلاین. اطلاعات خود را بررسی کنید

مایدزرت | No comments

نظر

یک دستکاری عکس مسئله به صحرا خورشید داستان گردش بود در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه; تصویر انجام یک تیتر و گفت که شنهای صحرا Unified School District بود لغو کلاس های میان coronavirus نگرانی. این تصویر جعلی است.

خورشید صحرا هرگز منتشر شده یک داستان با یک تیتر و گفت شنهای صحرا تا به حال لغو کلاس. در واقع ما منتشر شده یک داستان گفت: دقیقا مخالف روز دوشنبه با یک تیتر است که به عنوان خوانده شده: “Coachella Valley مدارس باز باقی می ماند دوشنبه پس از coronavirus بهداشتی اضطراری اعلام شده است.”

داستان ما به نقل از شنهای صحرا Unified School District سخنگوی مریم پری پالم اسپرینگز Unified School District سرپرست ساندرا لیون و Coachella Valley Unified School District سرپرست ماریا Gandera عنوان کرد و گفت که هیچ منطقه ای در دره تا به حال برنامه ای برای انصراف از کلاس.

حتی قبل از این دستکاری تصویر مسئله به صحرا خورشید مقاله ظاهر متعدد مناطق گزارش شده است که اطلاعات غلط بود گردش در سیستم عامل از جمله اسنپ چت.

این مایه تاسف است که برخی از افراد عمدا سعی کنید به گسترش اطلاعات غلط در میان یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی. حتی بیشتر تعجب آور است که کسی که ظاهرا اعتراف علنی به انجام این کار است.

در حالی که ما شده اند قادر به شناسایی که ایجاد این دستکاری عکس با یک جستجوی ساده در گوگل, من قادر به نوبه خود تا یک صدای جیر جیر از @leilaniishere گفت که برادر او ایجاد کرده بود این مقاله.

من شده اند در تماس با @leillaniishere اما اگر در واقع مردم وجود دارد خارج وجود دارد که می دانند که ایجاد شده و منتشر شده این تصویر من صمیمانه امیدواریم که که آنها و شاید مدرسه مقامات اقدام مناسب را برای تضعیف چنین اقداماتی در آینده است. احترام به سلامت و بهداشت جامعه, امنیت عمومی و یکپارچگی معتبر رسانه های محلی مهم است.

چگونه شما می توانید بگویید که شما به دنبال در یک معتبر کویر و خورشید, داستان, در رسانه های اجتماعی است ؟ برخی از نکات:

  1. با کلیک بر روی تصویر و یا لینک. آن را به شما به www.desertsun.com? اگر وجود دارد هیچ داستان در واقع همسو با لینک, این ممکن است نشان می دهد یک موضوع است.
  2.  Google-جستجوی تصویر. و اگر شما نمی توانید این تصویر را در desertsun.com که یکی دیگر از نشانه بد. اگر شما پیدا کردن تصویر در رسانه های اجتماعی — در کنار یک پست با کسی که اعتراف به آن را جعلی — سپس آن را احتمالا جعلی است.
  3. خواندن این تیتر دقت کنید. آن را اشتباه و یا آن را دستور زبان ، در این مورد وجود دارد مشکلات دستور زبان. این نشانه ای است که ممکن است چیزی amiss.

یکی دیگر از راه های خوب برای جلوگیری از اخبار جعلی در رسانه های اجتماعی است به آمده به طور مستقیم به سایت ما desertsun.com – یا از طریق وب سایت ما و یا برنامه ما.

سوال ؟ نظرات ؟ لطفا احساس رایگان برای تماس با من در [email protected] و یا از طریق تلفن در 760-778-4511.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>