ستون: چگونه خورشید صحرا انجام شده است و روزنامه نگاری در عصر coronavirus

مایدزرت | No comments

نظر

بیش از 25 سال در روزنامه نگاری من درگیر شده است در پوشش بسیاری از عمده اخبار حوادث از جمله سپتامبر. 11, 2001, حملات تروریستی, سونامی اقیانوس هند در سال 2004 و 2011 سونامی و بحران هسته ای در ژاپن است. Coronavirus همه گیر رقبا همه از این نظر هر دو حجم از اخبار و چالش ها برای روزنامه نگاران است.

خورشید صحرا newsroom شده است بیرون کشیدن تمام متوقف می شود شما را به جامع ترین و به روزترین اخبار در مورد بیماری همه گیر و تاثیر آن در اینجا در Coachella Valley. در هفته گذشته ما منتشر شده بیش از 250 محلی, داستان, فیلم ها و گالری های عکس آنلاین و برداشته دیجیتال ما paywall در coronavirus داستان های مربوط به خدمات عمومی. در چاپ ما اضافه شده جدید شش-صفحه بخش از دوشنبه تا جمعه به نام سلامت کشور با به روز رسانی از سراسر کشور است. و ما راه اندازی کرده ایم ویژه Coronavirus در Coachella Valley Facebook ، ثبت نام در https://bit.ly/CoronaVirusinCV

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن کمی در مورد چگونه ما کار کرده ام و به همین دلیل — و درخواست خود را به کمک و ایده برای آنچه شما می خواهم برای دیدن از ما در روزهای آینده و هفته.

بر خلاف بسیاری از دیگر اخبار حوادث داستان همه گیر است غیر معمول که در آن نه از لحاظ جغرافیایی متمرکز و یا محدود به زمان مانند یک طوفان زلزله و یا حمله تروریستی است. در حالی که بسیار وجود دارد پس به همه این وقایع coronavirus وضعیت در حال حاضر کشیده برای ماه ها ادامه خواهد داد و برای بسیاری از.

در بسیاری از اخبار مواقع روزنامه نگاران ممکن است پیدا کردن خود را در راه آسیب است و نیاز به اقدامات احتیاطی. من فرسوده جلیقه های ضد گلوله در عراق و ماسک و عینک ایمنی در هنگ کنگ به پوشش اخبار. اما من هرگز در یک وضعیت که در آن تمام اخبار سازمان مجبور شده است از آن عادی کاری در هفته و در جایی که رفتن مصاحبه کسی را بالا می برد اخلاقی سوال در مورد افشای دیگران به یک ویروس که ممکن است زندگی در سکوت در درون ما.

همه ما شده اند در مواجهه با یک یورش از دستورات و سفارشات — اغلب متناقض — از فدرال به سطح شهرستان است. ساخت حس از آن و هل دادن اطلاعات به شما به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است نگه داشته است ما روزنامه نگاران کار مانند دیوانه. و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار: تحت رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پناهگاه در محل سفارش کارگران “که از رادیو و تلویزیون, تلویزیون و رسانه, خدمات, از جمله, اما نه محدود به خط مقدم خبرنگاران, استودیو, و تکنسین های برای گردآوری, و گزارش” در نظر گرفته شده ضروری است.

بیش از یک هفته پیش ما پدر و مادر شرکت گانت کارگردانی روزنامه نگاران در همه آن بیش از 260 روزنامه ها در سراسر کشور به کار از راه دور. خورشید صحرا به سرعت نقل مکان کرد و به صفحه اصلی بر اساس کار از راه دور عملیات با مبهوت شیفت از خبرنگاران و سردبیران و عکاسان دیجیتال و تولید کنندگان. ما اطاق ماشین چاپ کارکنان باقی مانده در سایت در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی و ما حامل معطوف شده برای اجرای اقدامات اضافی مانند پوشیدن دستکش.

اخبار تیم جلسه ویدئو کنفرانس, تماس, نظارت بر جلسات عمومی از طریق رسانه و انجام بسیاری از ما مصاحبه از طریق تلفن. بصری ما روزنامه نگاران هستند و در مورد در جامعه به سند چه می گذرد, اما آنها به دنبال اجتماعی فاصله شیوه ها و محدود کردن تماس نزدیک به عنوان آنجا که ممکن است. ما گفته ایم این داستان از افرادی که متاسفانه درگذشت. ما همچنین گزارش بازماندگان و کمک به دست تاثیر بر روی کسب و کار کارگران و بودجه شهرستان به اشتراک گذاشته شده و اطلاعات در مورد نحوه آزمایش چه رستوران ها باز هستند و چه پارک ها بسته شده است.

به عنوان وضعیت گستراند ما می خواهیم به شنیدن از شما!

  • یک خبر نوک ؟ به ما ایمیل در [email protected]
  • آیا شما یک کامنت یا نظر برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید [email protected]
  • می دانم کسی یا گروهی است که در انجام کاری مفید است ؟ رسیدن به انسان دوستی ویرایشگر وینستون Gieseke در [email protected]
  • خبرنگاران هنوز هم می توان در حالت عادی شماره تلفن و ایمیل. لطفا برای دیدن صفحه 2 از امروز چاپ مقاله و یا بررسی ما کارکنان دایرکتوری آنلاین در https://www.desertsun.com/contact/staff/
  • ما می خواهیم بدانیم چگونه زندگی خود را تغییر داده شده اند و چگونه شما در حال مقابله است. ما در حال پذیرش مقاله برای “Coronavirus Diaries.” به ما بگویید در 500-600 کلمات چگونه شما صرف یک روز در این غیر معمول زمان. ایمیل به [email protected]

در حالی که ما اضافه شده محتوای ما افت ارزش برخی چیزها به طور موقت. جامعه ما تقویم متوقف شده است به عنوان وجود دارد چند حوادث اتفاق می افتد. ما کویر صحنه بخش است که در وقفه یکشنبه آینده برای همین دلیل.

تیم تبلیغاتی ما آگاه است که تقریبا هر کسب و کار محلی است برای رفتن به منفی تحت تاثیر این بحران است. ما در حال نورد از تلاش برای حمایت از آنها. یک راه برای انجام این کار این است که برای خرید کارت های هدیه و بعد از استفاده از آنها. گانت ایجاد یک پورتال که در آن هر کسب و کار محلی می توانید ثبت نام یک لینک آنلاین برای خرید کارت های هدیه. آن را چک کنید در https://supportlocal.usatoday.com/cities/

البته ما کسب و کار را نیز تحت تاثیر قرار. با کمتر رستوران باز, املاک و مستغلات, خانه های باز متوقف و جمع آوری کمک گالاس به نام خاموش ما شاهد یک کاهش در تبلیغات است که پشتیبانی از کار ما. در سراسر کشور تعدادی از روزنامه ها — به خصوص هفته نامه که تکیه به شدت در رویداد تبلیغاتی — در حال حاضر تعطیل. این یک مشکل توسعه است.

ما خواسته ایم صحرا خورشید خوانندگان در نظر حمایت از ما با یک اشتراک و نزدیک به 200 نفر در هفته گذشته شنیده های ما تماس بگیرید. به این مشترکین جدید من می گویند با تشکر از شما و خوش آمدید!

وجود دارد راه های دیگر برای حمایت از ما. از طریق همکاری ما با سازمان های غیر انتفاعی روزنامه نگاری, گروه, گزارش, آمریکا, شما می توانید یک معافیت مالیاتی کمک مالی برای حمایت از آفتاب صحرا گزارش. هر پنی به طور مستقیم می رود به سمت پرداخت خبرنگاران در اتاق خبر. شما می توانید با اهدای یک بار از طریق این لینک https://bit.ly/2ZyPlAc و یا در محدوده زمانی معین ماهانه کمک مالی از طریق این لینک https://bit.ly/2ITMITH.

شما همچنین می توانید کمک مالی از طریق چک قابل پرداخت به “GroundTruth پروژه است.” ارسال آن به گزارش امریکا, خورشید کویر, کمپین c/o GroundTruth پروژه 10 مهمان خیابان بوستون 02135. لطفا برای قرار دادن خورشید صحرا/گزارش آمریکا در این یادداشت خط.

در این بی سابقه بار, من و من, کارکنان بیشتر احساس اجبار در کار ما بیش از همیشه به نگه داشتن جامعه ما آگاهانه و متصل است. ارواح ما بالا هستند. به هر کس که به نام و یا ایمیل با یک, اخبار, نکته, سوال, نظر و یا تعریف با تشکر از شما برای حمایت شما و نامزدی.

با هم, ما را از این طریق دریافت کنید.

جولی Makinen توسط سردبیر اجرایی خورشید صحرا. نوشتن برای او در [email protected] تماس بگیرید و یا او ta 760-778-4511.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>