ستون: من روی شاهزاده خانم ستاره کشتی کروز. Coronavirus نگرانی باعث تغییرات

مایدزرت | No comments

من فکر نمی کنم زیاد در مورد کوروناویروس وقتی که من سوار شاهزاده خانم ستاره در لس آنجلس در فوریه. 27 برای 15 روز “فهرست سطل” کروز به جزایر هاوایی. این شاهزاده خانم کروز را متوقف می شود در هونولولو, Kauai, مائوئی و هیلو قبل از بازگشت به سرزمین اصلی و docking در بندر سن پدرو در روز جمعه, مارس 13.

من می خواستم به این سفر از آنجایی که من برای اولین بار شروع به نوشتن در مورد محلی جانبازان جنگ جهانی دوم برای خورشید صحرا. ما راه اندازی شد 13 ماه سری در نوامبر 2009 به مناسبت گرامیداشت روز آینده سالگرد 65 از پایان جنگ.

به ما شوک و شگفتی بزرگ این سری شد wildly محبوب و در پایان اجرا من می خواهم مصاحبه با بیش از 400 محلی از جنگ جهانی دوم دامپزشکان. در طول این زمان من تا به حال فرصت بسیار خوبی برای مصاحبه حدود یک دوجین پرل هاربر بازماندگان. من شنیده ام داستان در مورد سفر خود را در سراسر اقیانوس آرام و آموخته از وحشت آنها تجربه بعد ژاپنی ها راه اندازی شد حمله غافلگیرانه Dec. 7, 1941.

من می خواستم ببینم برای خودم آنچه در آن می خواهم به سفر با کشتی به جزایر — البته بسیار تحت شرایط بهتر و به پرداخت من احترام به کسانی که در جریان این حمله است. بازماندگان من مصاحبه از دست بسیاری از دوستان در آن روز. هنگامی که من در نهایت خودم به دنبال پایین از پرل هاربر یادبود به خرابه های جنگی USS آریزونا در زیر آب — محل استراحت نهایی بسیاری از خدمه آن احساس کردم روح من پرل هاربر بازماندگان و دوستان و بسیاری از آنها در حال حاضر گذشت.

تجربه تاریخ و تجلیل از جانبازان ما بود و تمرکز اصلی من. در دریا coronavirus تهدید شد در پشت ذهن من, اما من واقعا نگران از آنجا که آن را مانند به نظر می رسید شانس بسیار کم است که کسی در کشتی می تواند قرارداد ویروس. همان روز که من سوار ستاره, Princess Cruises الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود متحرك آخرین آن مهمان است.

سپس گزارش شروع در آینده است که مردم در یک کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم تا به حال آزمایش مثبت و کشتی بود و نه مجاز به حوض در سان فرانسیسکو. یک کارناوال کروز کشتی نیز برگزار شد در سواحل کالیفرنیا.

ناگهان مردم به نظر می رسید برای تبدیل شدن به بیشتر هماهنگ به همکار خود مسافران است. واکنش ها به کسی که سرفه — تا آن زمان این اتفاق خواهد تقریبا خسته شده اید — به ارمغان آورد یک نگاه نگرانی به چهره مردم. آنها را دور حرکت. برخی از خواهد زمزمه در میان خود.

سپس من شروع به تبدیل شدن به یک کمی با احتیاط. روی شلوغ اتوبوس تور در یکی از جزایر یک زن در مقابل من نگه داشته سرفه و سرفه است. نشستن در بالکن, من می توانم بشنوم کسی سرفه در یک اتاق در بالا سمت راست من. سپس کسی که در اتاق ناهار خوری بود و سرفه است. خیلی زود آن را به نظر می رسد مانند هر کس سرفه. آن را احتمالا هیچ چیز نیست. اما ذهن شما شروع به سرگردان و تعجب می کنم.

یک روز زن و شوهر پس از کشتی شروع به بازگشت آن سفر من شروع به توجه به چیزهای کوچک. جدول با تمام قهوه چاشنی — شیر و خامه و شکر و دیگر شیرین کننده های کاغذ, دستمال, همزن, et cetera — رفته بود. در ابتدا من فرض آن بود که دریا شده بود و شاید کارکنان نگران کرده بود همه چیز را لغزش کردن جدول و شکستن. این موارد در حال حاضر با خیال راحت پشت نوار قهوه در عرشه 5.

اما آقایان توزیع Americanos و lattes بود در حال حاضر با پوشیدن لباس آبی فولاد-سبک دستکش — و با اضافه کردن خامه و شکر را به ما قهوه خود را.

بعد در یکی از آسانسور های مسافر مشترک خبری که همه از ظروف — از قبل پیچیده شده در دستمال پارچه ای و مجموعه ای از جدول برای مصرف در بوفه منطقه رفته بودند. و کارکنان در حال حاضر در خدمت مسافران در بوفه منطقه است. مردم دیگر اجازه به خود خدمت می کنند. البته من تا به حال به سر تا عرشه 14 به اتمام بوفه وضعیت برای خودم.

درست شد و برخی از مسافران شروع به سوال بپرسید. از یک سرور پاسخ این بود که اساسا همان: این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از مسافران است. منطقه که در آن شما می تواند در خدمت خودتان قهوه و چای و آب فعال محاصره شده بود. این نوشیدنی در حال حاضر در خدمت توسط کارکنان.

در ناهار آن روز در یکی از اتاق ناهار خوری, اتاق بیشتر از حد معمول جدول مظاهر از دست رفته بودند. رفته بودند نمک و فلفل شیکر, ظروف, کره, ظروف و سبد نان. سرور در حال حاضر دست از رول و شور خود را در سالاد پوره سیب زمینی و دیگر مواد غذایی.

بیشتر: چرا coronavirus واکسن بیش از یک سال دور با وجود محققان پزشکی پیشرفت

بیشتر: Coronavirus تاثیر: Riverside County ناظران اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی

بیشتر خواهد coronavirus تعویق انداختن Coachella? Goldenvoice شناور امکان اکتبر, منابع می گویند

که در آن نقطه coronavirus بود و تمام بحث در کشتی. یک زن و شوهر نشسته در کنار من در نزدیکی نوار قهوه یک صبح تا به حال بحث در مورد اینکه چرا قهوه چاشنی بودند پشت نوار. مرد گفت که او فکر آن بود که از آبهای آشفته. زن نوع خار او و گفت: “اگر این چیزی است که شما می خواهم به این باور است.”

مردم همه در اطراف کشتی داشتند حرف زدند در مورد شانس کسی با داشتن coronavirus. آنها این باورند در خط در تخفیف تی شرت, فروش, جدول, در, سوغات فروشگاه ها و پیاده روی عرشه. برخی فکر زمانی که و یا اگر کاپیتان می توانید هر نوع از اطلاعیه — یک راه یا دیگری. شد کشتی coronavirus-رایگان? وجود افراد بیمار سرنشین که در حال درمان در کشتی مرکز پزشکی? آیا ما قادر به حوض در انسنادا آخرین توقف قبل از رفتن به L. A.? خواهد به مسافران اجازه پیاده در L. A.?

من هنوز در این کشتی است. ما با توجه به عقب در روز جمعه. در حال حاضر وجود دارد زمانی که من تعجب می کنم که: اگر چه ما باید قرنطینه? برخی از مسافران گفت که آنها می خواهم و نه می دانم که در حال حاضر بعد از آن به طوری که آنها می توانید برنامه. من یک دوست است که مراقبت از سگ و گربه. چه می شود اگر من می توانم دوباره به خانه برای یکی دیگر از 14 روز ؟

در حالی که کار بر روی این این داستان Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بود مصاحبه در تلویزیون.

به عنوان من نگاه کردن در روی صفحه نمایش در کابین من دکتر Fauci هشدار داد “و بالاتر از همه نمی توانید بر روی یک کشتی کروز.”

که توصیه این است که کمی دیر برای کسانی از ما روی ستاره شاهزاده خانم. اما از آنچه که من از دیدن بسیاری از مردم فقط از آن روز به بعد و امید برای بهترین.

چه چیز دیگری می تواند شما را بکنید هنگامی که شما در وسط اقیانوس ؟

دنیس Goolsby نویسندگان به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>