کمیسیون صندلی Lober به تمدید فشار برای countywide ماسک سیاست به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

فلوریدا تودی | No comments

با COVID-19 اعداد ضربه زدن رکورد و تعداد فزاینده ای از فضای ساحل شهرداری در حال حاضر نیاز شهروندان به پوشیدن ماسک صورت Brevard County رئیس کمیسیون Bryan Lober برنامه به ارمغان می آورد تا یک ماسک سیاست یک بار دیگر برای بحث و گفتگو در روز سه شنبه شهرستان جلسه کمیسیون.

Lober پیشنهاد یک ماسک اندازه گیری سه هفته پیش برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 اما موفق به پیروزی در حمایت از همکار خود در کمیسیون.

وجود دارد هیچ نشانه ای از نتایج متفاوت خواهد بود شنبه ، دیگر کمیسیون گفت فلوریدا امروز که نظرات خود را بدون تغییر در countywide ماسک قیمومیت که درخواست برای کسب و کارهای محلی.

عدم اقدام توسط بخش سمت چپ محلی برای مقابله با این مسئله است. مواجه با افزایش مورد اعداد و سیاست رهبری خلاء توسط هر دو تالاهاسی و county, یک به یک از شهرستانها در سراسر فضا ساحل شروع به داشتن خود ماسک بحث.

شروع با ماهواره, ساحل, مختلف, ماسک مقرر شد به تصویب رسید بیش از دو هفته گذشته در کاکائو ساحل, Indialantic, هندی, بندر, ساحل, ملبورن, ساحل, نخل سواحل و غرب ملبورن.

برخی از شهرستانها خواستار مردم ماسک زمانی که آنها هستند و در مورد اما dodged سوال از اجرای. دیگران حمایت خود را از احکام با تهدید جریمه. آنها مدل خود را به روش های مختلف تصمیم گیری ساخته شده توسط دیگر شهرها و حتی برخی از استان ها در سراسر کشور.

“من ستایش شهرستانها که انجام داده اند درست” Lober گفت فلوریدا امروز. “این یک سوال از بهداشت عمومی و امنیت عمومی.”

بیشتر: غرب ملبورن نیاز به ماسک داخل 10 خرده فروشان عمده به افزایش سفارشات در سراسر بروارد

بیشتر: Lober می گوید او درست فشار برای شهرستان ماسک تنظیم است که نمی توانید پشتیبانی

در پنج شنبه شب جلسه ویژه غرب ملبورن شورای شهر — که در آن یک اورژانس ماسک فرمان پوشش 10 عمده غرب ملبورن خرده فروشان به اتفاق آرا مورد تایید — معاون شهردار جان Dittmore با انتقاد از کسانی که county کمیسیون مخالف به فرمان اضطراری نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک صورت برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

“عدم خود را از رهبری می آید از یک باور غلط از قانون اساسی مسائل مربوط به حریم خصوصی. این مسائل که مطرح شده به اعتقاد من ساخته شد و تقریبا بدون شایستگی” Dittmore گفت: در جلسه شورای شهر.

پس از آن Dittmore گفت فلوریدا امروز که Brevard County نیاز به یک یونیفرم, countywide سیاست.

او گفت: اگر شهرستان کمیسیون گوش بیشتر به کارشناسان بهداشت و درمان و کارشناسان حقوقی آنها را پیدا کنید که یک ماسک سیاست یک حرکت هوشمند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus است و قانون اساسی قانونی است.

یک درهم آمیخته از قوانین

در علاوه بر این به موجی از محلی, ماسک, احکام برخی از فروشندگان عمده مانند CVS, Publix, هدف و خارج در حال سازماندهی ماسک سیاست های خود را برای فروشگاه ایجاد یک درهم آمیخته از قوانین از جامعه به جامعه و حتی فروشگاه به فروشگاه.

“این امر می تواند مولد اگر کمیسیون شهرستان در زمان عمل” Dittmore گفت.

Lober گفت که تماس های محلی و کارشناسان بهداشت و درمان پیش از نشست روز سه شنبه در نور از افزایش تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر برای تعیین آخرین نظرات ماسک سیاست. او انتظار دارد که برخی از آنها به صحبت می کنند قبل از این کمیسیون در روز سه شنبه.

در این ماه به تنهایی بروارد دیده است 33 مرگ و میر با 21 از آنها پس از سه شنبه. تعداد COVID-19 موارد در بروارد نیز بیش از دو برابر از ژوئیه 1 به 4,222 کرد.

Lober گفت: از دیدگاه کارشناسان بهداشت و درمان خواهد نقش خود را در تصمیم گیری در رویکرد خود را در روز سه شنبه: او هم می آورد و این موضوع به عنوان یک بحث در مورد و یا یک پیشنهاد رسمی به موسسه ماسک سیاست برای شهرستان.

Lober گفت: او همچنین ممکن است بخواهید برای اورژانس شهرستان جلسه کمیسیون بعد از این هفته به یک مقیاس کامل بحث از یک ماسک نیاز به کمیسیون چند روز بیشتر به فکر می کنم در مورد این موضوع.

کمیسیون’ انداز بدون تغییر

دیگر کمیسیون تماس با فلوریدا, امروز, اما, نمی, تغییر دیدگاه های خود را باقی می ماند و مخالف برای حمایت از یک countywide ماسک سیاست.

“همه ما توافق کردند که مردم باید به پوشیدن خود ماسک” شهرستان کمیسیون معاون صندلی ریتا Pritchett گفت. “تا آنجا که الزامی من آن را مبارزه با آن. … من فقط نمی دانم اگر دولت می باید که حق قیمومیت آن را به دلیل آن که در آن است رفتن به پایان؟”

“من فکر نمی کنم من باید دستور واکسن یا” Pritchett اضافه شده است. “اگر شما در حال رفتن به دستور شما در حال رفتن به پرتاب از مردم در زندان اگر آنها نمی پوشیدن خود ، من نمی خواهم به زندگی می کنند در یک کشور سوسیالیستی. من فقط نمی کنند.”

کمیسر جان Tobia گفت: مقامات شهرداری نباید شکایت در مورد شهرستان ترک آن را به شهرستانها و شهرهای کوچک به تصمیم گیری خود را پوشش سیاست

“شهرستانها گریه که آنها می خواهند خانه-قانون قدرت تا زمانی که وقت آن است که به تصمیم گیری و سپس آنها را سرزنش شهرستان برای ساخت آن برای آنها” Tobia گفت. “من به حمایت از بازار آزاد و کسب و کار مانند Publix که در حال بدست گرفتن مسئولیت برای مشتریان خود بدون دولت داد.”

کمیسر کورت اسمیت گفت: او هیچ موضوع را با شهرهای بزرگ و سازماندهی ماسک سیاست برای جوامع خود و یا کسب و کار خصوصی سازماندهی سیاست های خود را برای فروشگاه ها. اما او فکر نمی کند که این شهرستان باید به درگیر شدن با یک countywide اندازه گیری.

اسمیت گفت که او می پوشد یک ماسک صورت هنگامی که در مکان های عمومی و معتقد است که دیگر مردم باید بیش از حد.

اما اسمیت افزود: اگر مردم حاضر به پوشیدن ماسک: “شما نمی توانید ثابت احمقانه است.”

اسمیت گفت که او نگران است در مورد افزایش COVID-19 موارد اما اشاره کرد که تعداد موارد تایید شده در بروارد نمایندگی نسبتا کوچک درصد از جمعیت شهرستان — کمتر از 0.7%.

اسمیت گفت که او همچنین معتقد است که “تدارکات غیر ممکن است” با countywide ماسک سیاست.

“آیا شما تا به حال در اجرای آن؟”

تحت Lober قبلی پیشنهاد متخلفان خواهد دریافت یک تذکر کتبی برای اولین جرم. یک جرم دوم خواهد ماشه مدنی استناد است که حمل یک پتانسیل خوب از $50.

Lober گفت: شهرستان کد اجرای گروه شده اند در دسترس برای کمک به سازمان های اجرای قانون با اجرای.

افرادی که از خوردن و نوشیدن و یا ورزش در یک کسب و کار محلی شده اند که معاف از ماسک قوانین به عنوان خواهد بود که دریافت یک روش دندان و یا یک صورت روش پزشکی.

مکان های عبادت نیز می شده اند معاف از قوانین به عنوان فضای کسب و کار است. نیز معاف خواهد بود و مردم با تشخیص شرایط بهداشتی است که آنها را مانع از پوشیدن ماسک و همچنین کودکان زیر 6 و مردم بیش از 75.

به جای حمایت از Lober پیشنهاد کمیسیون رای دادند 4-1 به نفع غیر الزام آور اعلام به “به شدت تشویق” کسب و کار به پست خود ماسک سیاست در ورودی خود را. وجود خواهد داشت هیچ مجازات برای noncompliance.

Lober گفت: بر اساس ایمیل ها و تماس های او و کارکنان خود را در حال دریافت او از دیدن یک شیفت در روزهای اخیر نسبت به مردم بیشتر طرفدار ماسک سیاست با حدود چهار نفر از هر پنج اخیر ایمیل و تماس در مورد این موضوع در حمایت از یک ماسک سیاست.

او اشاره کرد که تعداد فزاینده ای از مردم ایمیل او را در حمایت از این سیاست ها نشان می دهد که آنها خواهان — به عنوان تمام شهرستان کمیسیون.

Lober گفت که او هم شنیده است از کوچک و صاحبان کسب و کار که می خواهند کمیسیون شهرستان برای اجرای یک ماسک حکومت است که آنها می توانند نقطه به نقطه هنگامی که مشتریان با بالا بردن سوال در مورد ماسک سیاست های خود را در فروشگاه.

CDC ‘در مورد چهره’ در ماسک

در روزهای اولیه از شیوع هر دو فدرال و محلی مقامات بهداشت مطمئن به عموم مردم است که آنها نمی نیاز به پوشیدن ماسک صورت برای اطمینان از منابع کافی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در حال حاضر در مورد چهره های بهداشت عمومی مقامات خواستار “همه ماسک بر روی عرشه.”

پس از در حال ظهور اطلاعات مستند انتقال COVID-19 از افراد بدون علائم مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از گسترش این توصیه به طور کلی جمعیت تاکید بر پارچه پوشش صورت است که می تواند ساخته شده و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس از فولاد ماسک.

“در حال حاضر وجود دارد این است که شواهد کافی که افراد بدون علائم گسترش عفونت و ممکن است بحرانی راننده مورد نیاز برای حفظ اپیدمی شتاب” CDC مقامات نوشت: در سرمقاله منتشر شده جولای 14 در مجله انجمن پزشکی آمریکا.

CDC بررسی آخرین علم و تأیید کرد که پارچه ماسک های صورت هستند “یک ابزار مهم در مبارزه با COVID-19 که می تواند به کاهش گسترش بیماری استفاده می شود که جهانی در جوامع است. شواهد وجود دارد که پارچه پوشش صورت کمک به جلوگیری از افرادی که COVID-19 از گسترش این ویروس به دیگران است.”

برخی از مطالعات این اختلاف که آیا پارچه ماسک بسیار موثر در برش COVID-19 انتقال است.

یک 2015 مطالعه توسط محققان در استرالیا, چین و ویتنام یافت پارچه ماسک بسیار کمتر موثر از ماسک های پزشکی در بیمارستان مراقبت های بهداشتی کارگران است. آنها در 14 بيمارستان در هانوی ویتنام, پیدا کردن بالاترین نرخ آنفلوانزا مانند بیماری در کسانی که عینک پارچه ماسک در مقابل کسانی که از عینک ماسک های پزشکی.

“نفوذ پارچه ماسک توسط ذرات تقریبا 97% و پزشکی ماسک 44%” محققان نوشت. “حفظ رطوبت استفاده مجدد از پارچه ماسک فقیر و تصفیه ممکن است منجر به افزایش خطر ابتلا به عفونت است.”

مخلوط پیام از CDC و متضاد علوم در ادامه به اشتباه در مکان های عمومی, دامن زدن به این بحث بیش الزامی ماسک استفاده است.

ریک نیل کمک به این گزارش.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>