کمیسیون می خواهد شهرستان به ارائه اردوهای تابستانی با وجود coronavirus نگرانی از پارک های کارکنان

فلوریدا تودی | No comments

Brevard County کمیسیون می خواهید به ارائه برخی از نوع اردوگاه تابستانی برنامه در این سال — پس از شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه پیشتر گفته بود آن را نمی خواهد انجام این کار به عنوان یک احتیاط ایمنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهرستان کمیسیون در مارس 19 جلسه گفت: پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر مری الن Donner که مخالفت آنها با این تصمیم توسط خود بخش به ارائه اردوگاه برنامه های این تابستان.

آنها او را به پیدا کردن یک راه برای ارائه چنین برنامه هایی و این موضوع را مورد بحث بیشتر در خود دیدار آغاز می شود که در 5 p. m. روز شنبه, از جمله یک سری از گزینه ها و توصیه هایی از پارک مقامات. این توصیه ها عبارتند از: اجباری متوسط چک برای اعضای کمپ و شهرستان معرفی اعضای کمپ که پوشیدن ماسک صورت و همچنین محدودیت های مختلف در مورد چگونه به اردوگاه های در حال اجرا.

“این برنامه مقرون به صرفه است که مردم در شمارش شد و لغو آن در این اواخر در این بازی زمانی که آنها فقط در حال حاضر در حال رفتن به محل کار من فکر می کنم یک ایده بد است” شهرستان کمیسر کریستین Isnardi گفت. “من فکر می کنم که ما باید انجام هر کاری که ما می توانید به مطمئن شوید که ما در حال اجرا این برنامه ها. من فکر می کنم که ما می تواند غیر مسئولانه فقط به برش آن را در حال حاضر به دلیل, دوباره, مردم در حال تقلا.”

یک روز قبل از مارس 19 County, کمیسیون, جلسه, پارک وزارت اعلام کرد که “در یک فراوانی از احتیاط” آن “لغو تمام تابستان اردوگاه برنامه نویسی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. مراکز کنترل بیماری ها توصیه های مربوط به اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند و دستورالعمل های طراحی شده برای اطمینان از ایمنی از جمله کسانی که دسترسی به امکانات پارک و برنامه.”

Donner گفت: کمیسیون هفته گذشته که او و دیگر کارکنان به حال بحث های طولانی در مورد عملی از برگزاری اردوی تابستانی برنامه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت: وجود دارد می تواند بسیاری از چالش های موجود از جمله مشکل در نگه داشتن کودکان 6 فوت از هم فاصله اجتماعی فاصله و مشکل در گرفتن کودکان به پوشیدن ماسک صورت در یک روز گرم تابستان در فلوریدا.

“کودکان بسیار تعاملی و بسیار تماس گرا” Donner گفت. “ما مهم فکر ایمنی کودکان است.”

در میان مسائل دیگر Donner گفت: خواهد بود فقدان زمینه سفر فرصت به دلیل ادامه coronavirus مربوط به بسته شدن. نیز وجود دارد تمایل برای بعد از ظهر باران در طول تابستان محدود کردن فعالیت های در فضای باز به طور کلی.

“ما نمی خواهد واقعا قادر به کودکان با یکدیگر بازی, چرا که آنها قرار نیست به تماس” Donner گفت. “نمی توان آن را یک اردوگاه تابستانی را سرگرم کننده. ما دوست داریم به ارائه برنامه های با کیفیت با عنوان ارزش زیادی برای آنها. ماموریت اصلی ما این است که به وضوح می تواند سرگرم کننده. اما ما فارغ فکر ایمنی — ایمنی, کودکان, امنیت کودکان زمانی که آنها به خانه و ایمنی کارکنان و امکانات و بچه ها زمانی که آنها می آیند از آنجا که ما تنها قادر به کنترل محیط زیست در اردوگاه.”

موضوع دیگر Donner گفت: نیروی انسانی موضوع نگه داشتن گروه به 10 یا کمتر نیاز به داشتن دو مشاور برای هر هشت کمپ “که به طور چشمگیری کاهش اردوگاه تابستانی ثبت نام.”

که این سوال را از نحوه انتخاب و را انتخاب کنید که اعضای کمپ به قبول Donner گفت.

دستیار شهرستان ها مدیر خدمات جامعه جیم Liesenfelt گفت: کمیسیون که county کارکنان تا به حال بحث از ماه مارس در مورد برنامه تابستان اردوگاه و این که آیا آن را باید لغو شود برای این سال است.

Isnardi گفت: دغدغه رفع نیازهای پدر و مادر کار که نیاز به یک خیابان به ارائه فعالیت های فرزندان خود در این تابستان.

Isnardi همچنین دوست ندارم که کمیسیون شهرستان بود مشورت قبل از تصمیم گیری اولیه ساخته شده برای این شهرستان به یک کمپ تابستانی برنامه های این سال است.

“آیا کسی فکر می کنم آن را به هیئت مدیره اگر این چنین آشفتگی-نوع وضعیت؟” Isnardi پرسید.

Donner گفت: او را به انجام هر آنچه در کمیسیون شهرستان دستور کارکنان به انجام.

Donner گفت: تصمیم اولیه برای اردوهای تابستانی “یک تصمیم بسیار دشوار است. این بود که تصمیم گیری آسان به را است.”

Isnardi گفت که به جای این شهرستان پیدا کردن دلیل آن را نمی توانید یا نباید ارائه اردوگاه تابستانی در این سال آن باید سعی کنید به انجام هر آنچه در آن می تواند به ارائه نوعی از اردوگاه حتی در کاهش ظرفیت.

“من فقط می خواهم برای دیدار با نیازهای مردم است که با تکیه بر آن اردوگاه” Isnardi گفت.

در میان گزینه های احتمالی پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش درخواست کمیسیون را در نظر بگیرید:

 • ارائه اردوگاه تابستانی در دو جامعه مراکز هر یک در آمریکای مرکزی و جنوبی بروارد. شمال منطقه را ارائه اردوگاه در والتر ساقی و Estuary جامعه مراکز. منطقه مرکزی را ارائه اردوگاه در کاکائو غرب و وودی سیمپسون جامعه مراکز. جنوب منطقه را ارائه اردوگاه تابستانی در Viera و جنوبی سرزمین اصلی جامعه مراکز.
 • ارائه اردوگاه در یک سوم مرکز جامعه در هر منطقه اگر اول دو اردوگاه در منطقه رسیدن به 100% ثبت نام.
 • باز کردن تمام 14 تابستان محل اردوگاه.
 • ارائه هیچ اردوهای تابستانی این سال است.

این میان توصیه هایی برای چگونه اردوگاه ها خواهد بود را اجرا کنید:

 • اردوگاه خواهد بود ارائه شده از دوشنبه تا پنج شنبه از 7:30 صبح تا 5:30 p. m.
 • اردوگاه خواهد بود محدود به کودکان سنین 6 تا 11.
 • وجود دارد خواهد بود یک نسبت دو مشاوران به هشت فرزند بود.
 • اجباری کودک متوسط چک مورد نیاز خواهد بود قبل از کودکان بستری به اردوگاه. اگر درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر کودک می شود مراجعه کننده به اردوگاه.
 • کودکان خود را برای اجتماعی فاصله 6 فوت از هم جدا.
 • کودکان خواهد بود جدا شده در سالن و یا اتاق های جداگانه در نتیجه ارائه این فضاهای در دسترس عموم در اردوگاه ساعت.
 • تمام فعالیت های اردوگاه تابستان خواهد بود فردی در طبیعت با هیچ های از اسباب بازی وسایل و لوازم و تجهیزات.
 • خواهد بود وجود دارد هیچ اردوهاي.
 • ماسک صورت برای کارکنان مورد نیاز خواهد بود و توصیه می شود که کودکان می پوشند ماسک صورت ارائه شده توسط پدر و مادر.
 • خواهد بود وجود دارد هیچ روز ثبت نام. تنها هفتگی سرمایه گذاری خواهد بود پذیرفته شده است.
 • تنها کودکان از پدر و مادر که نیاز به کار خواهد بود و پذیرفته اردوگاه ثبت نام. نامه ای از پدر و مادر کارفرما مورد نیاز خواهد بود.
 • ثبت نام برای آن دسته از کودکان که قبلا ثبت نام در اردوی تابستانی سال 2020 خواهد بود با توجه به اولویت برای ثبت نام. پس از ثبت نام خواهد بود در اول بیا اول خدمت/پرداخت بر اساس.
 • پدر و مادر و یا سرپرست قانونی مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام در یک “COVID-19 خطر اذعان پرداخت غرامت/ضرر” قانونی چشم پوشی.

“این سال را به اردوگاه تابستانی را نمی خواهد مانند یک نرمال تابستان اردوگاه” Liesenfelt گفت.

اگر کمیسیون شهرستان فراهم می کند جهت کمپ تابستانی به پیشنهاد, پارک, بخش توصیه می کند که اردوگاه آغاز خواهد شد هیچ زودتر از ژوئن 15.

اردوگاه هزینه شارژ خواهد بود با توجه به شهرستان تصویب برنامه هزینه — $90 در یک هفته یا 45 دلار در هفته برای ساکنان یک شناسایی “محله استراتژی مناطق” که دریافت 50% کاهش به پارک های گروه-اسپانسر هزینه های برنامه.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>