کمیسیون رای 3-2 جدید زباله قرارداد با مدیریت زباله, 39% افزایش نرخ

فلوریدا تودی | No comments

شهرستان کمیسیون نیست لزوما مانند آن, اما آنها به دقت مورد تایید جدید هفت سال قرارداد با Waste Management, Inc. برای سطل زباله وانت.

قرارداد تایید شده در 3-2 رای منجر خواهد شد 39 درصد افزایش نرخ برای مدیریت زباله های مشتریان در unincorporated Brevard County, که در خانه های تک خانواده.

تحت قرارداد جدید سالانه لایحه برای زباله مجموعه در یک خانه تک خانواری خواهد پرش به حدود 194.28 یک سال از زمان $139.70 یک سال است. دلار 54.58 در سال افزایش خواهد اثر را برای آینده بودجه سال, آغاز می شود که Oct. 1 و ظاهر خواهد شد به عنوان یک هزینه جداگانه ای در صورتحساب مالیات بر دارایی.

کمیسیون کریستین Isnardi و جان Tobia رای دادند در برابر قرارداد.

بیشتر: شهرستان مشتریان به پرداخت بیشتر به عنوان مدیریت پسماند پیشنهاد جدید زباله قرارداد با 43 درصد افزایش

بیشتر: شهرستان, زباله, مجموعه, نرخ پرش به 39 درصد تحت قرارداد پیشنهادی با مدیریت پسماند

در طول بحث سه شنبه شب در مدیریت پسماند قرارداد Isnardi گفت: “من فقط می دانم که من می توانم نگاه من ساکنان در چشم و توجیه 39 درصد افزایش یافته است. من فقط نمی تواند آن را انجام دهد. من نمی تواند حمایت کند و من نمی خواهد حمایت کند. من نمی دانم چه راه حل است اما من می دانم که من فقط احساس نمی راحت” با 39 درصد افزایش نرخ.

سه کمیسیون که رای به نفع قرارداد — صندلی برایان Lober معاون صندلی ریتا Pritchett و کمیسر کورت اسمیت — اضافه شدن یک اخطار را به رأی خود. آنها می خواهند county کارکنان به تحقیق که آیا آن را حس برای بروارد به سوئیچ به یک شهرستان اجرا زباله وانت گزینه ای که به تازگی مورد تایید قرارداد با مدیریت زباله منقضی می شود در 2027.

دو تا از 16 بروارد شهرداری — رککلدگ و تیتوسویل — در حال حاضر در حال اجرا خود را در سطل زباله وانت عملیات.

مدیریت زباله است در مورد 104,000 مشتریان مسکونی و 37,000 حساب های تجاری در unincorporated بروارد.

خاص نرخ خواهد شد که متهم تحت قرارداد جدید به مشتریان در unincorporated بروارد مختلف طبقه بندی خدمات — مانند چند واحد مسکونی و محل سکونت واحدهای تجاری و مشتریان خواهد بود رای دادند بعد از این سال به عنوان بخشی از شهرستان کمیسیون اقدام مربوط به آن 2020-21 بودجه.

مدیریت زباله نیز فراهم می کند زباله مجموعه در نه از بروارد 16 شهرستانها و شهرهای کوچک. اما این نرخ نمی خواهد تحت تاثیر این پیشنهاد قرارداد. هر شهرداری مذاکره جداگانه قرارداد با شرکت.

Brevard County مواد زائد جامد مدیر Euripides رودریگز گفت: مدیریت پسماند پیشنهاد کلی بود و حداقل هزینه از سه مناقصه در این شهرستان دریافت کرد.

رودریگز اشاره کرد هر چند که برای تجاری زباله وانت تنهایی, FCC, Inc.’s قیمت پایین تر از مدیریت زباله را پیشنهاد داد.

Tobia گفت او رای دادند در برابر این قرارداد روز سه شنبه در بخشی به دلیل وجود یک گزینه ارزان تر از FCC برای بخش تجاری در قرارداد و او می خواست این شهرستان در نظر بگیرید که شد اما outvoted در ماه نوامبر.

“این هیئت مدیره با تصمیم 4-1 تصمیم به دستبند کارکنان که آن را به مذاکره است که به عنوان یک بسته” Tobia گفت. “من فکر می کنم هر زمان که ما کراوات دست ما پشت تیم مذاکره کننده ما در حال انجام یک زیانی برای مالیات دهندگان.”

شهرستان کمیسیون تصمیم گرفت در ماه نوامبر برای حفظ فعلی مسکونی زباله سطح خدمات که شامل دو بار در یک هفته جمع آوری زباله یک بار در هفته بازیافت جمع آوری و پس از یک هفته مجموعه ای از مقدار نامحدودی از زباله های حیاط.

این زمانی است که آنها نیز مجاز سه فرد مذاکره کمیته از مقامات شهرستان به کار کردن یک قرارداد جدید با مدیریت زباله.

حتی تحت رد گزینه کاهش به یک بار در هفته جمع آوری زباله, زباله مدیریت پیشنهاد شد 18 درصد بالاتر از آن نرخ ارز به صورت دو بار در هفته ،

اگر چه این امر شده اند ارزان تر گزینه کمیسیون تصمیم گرفت در برابر برش به یک بار در هفته زباله وانت گفت: بسیاری از ساکنان خواهد بود ناراحت که تغییر.

Lober گفت که او آرزو وجود دارد یک جایگزین ارزان تر از رفتن با مدیریت پسماند اما او باور ندارد یکی وجود دارد.

در یک سخنرانی به شهرستان کمیسیون در ماه نوامبر دینا Reider-Hicks, مدیریت زباله های عمومی, مدیر امور ذکر شده تعدادی از عوامل افزایش قیمت این شرکت پیشنهاد شده از جمله:

  • برنامه ای برای اضافه کردن بیشتر و کامیون ها و راه ها و کارکنان آن به مسکونی و کسب و کار. در ماه اکتبر مسکونی زباله وسایل نقلیه هر روز خدمات را افزایش می دهد, دو, بازیافت وسایل نقلیه با سه حیاط زباله خودرو چهار و انبوه زباله خودرو چهار Reider-هیکس گفت. اضافی کامیون خواهد بود بعدا اضافه شده در مدت قرارداد.
  • افزایش حقوق و دستمزد برای کارکنان.
  • افزایش حجم زباله های حیاط.
  • اضافه کردن دستی و دیگری سبد خرید تحویل مسیر برای رسیدگی به افزایش جمعیت.
  • هزینه های بالاتر به جای کامیون.
  • افزایش هزینه برای پردازش و بازیافت.

Pritchett تعریف مدیریت پسماند برای خدمات خود گفت: او پیدا کرده است که این شرکت “بسیار سریع برای پاسخ” به نگرانی مشتریان آن است.

“در حال حاضر شما بهترین انتخاب برای شهرستان ما و من می توانم” حمایت از قرارداد “با وجدان روشن,” Pritchett گفت.

اسمیت گفت: در حالی که او معتقد است “آنها کار برجسته” در مدیریت زباله های او تحت فشار قرار دادند برای مطالعه امکان سنجی آوردن کار در خانه در 2027.

“من فکر می کنم آن را یک ایده عالی برای تحقیقات” Lober گفت.

Isnardi گفت: او هیجان زده بود و با نگاه کردن به این شهرستان انجام خانه خود زباله مجموعه است.

“من احساس نمی مانند ایجاد یک بوروکراسی یکی دیگر از بخش دولتی است که برای مدیریت آن و یک کل دسته از کارکنان است که می تواند در نهایت هزینه ما بیشتر” Isnardi گفت.

قرارداد جدید با مدیریت زباله اجازه می دهد تا افزایش سالانه در سطل زباله نرخ مجموعه ای که مدیریت پسماند دریافت برای سال دو طریق هفت قرارداد. افزایش خواهد بود به افزایش در ایالات متحده آمریکا اداره آمار کار زباله و سطل زباله شاخص قیمت مصرف کننده. سالانه حداکثر افزایش نرخ خواهد بود 3 درصد است.

هفت سال قرارداد شامل گزینه تمدید قرارداد برای یک اضافی سه سال است و اگر هر دو شهرستان و مدیریت پسماند به توافق برسند.

مدیریت زباله در اصل پیشنهاد 43 درصد افزایش در نرخ اما این شهرستان است مذاکره کمیته کردم این شرکت برای کاهش آن به 39 درصد.

تنها عضو به آدرس کمیسیون در قرارداد بود که در جنوب پاتریک سواحل ساکن ساندرا سالیوان که در ستایش مدیریت پسماند ،

“آنها کاملا یک کار فوق العاده در اینجا با وانت” سالیوان گفت. “این افسانه که کار آنها در حال انجام است. گاهی اوقات من فک قطره چقدر شگفت انگیز هستند.”

مدیریت زباله تا به حال تخلیه زباله قرارداد Brevard County پس از سال 1975 است.

این شرکت با امکانات در کاکائو و ملبورن با مجموع 280 نفر از کارکنان.

آن رقیب عمده در بروارد زباله است نرم افزار که در خدمت کیپ کاناورال Grant-Valkaria ملبورن ساحل ملبورن ایجاد کرد و کف سواحل.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected]

توییتر: @bydaveberman

برای پوشش بیشتر از دولت و سیاست, لطفا, اشتراک, به فلوریدا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>