هسته مشترک ‘حذف’? 5 چیزهایی که در مورد استانداردهای تعیین شده به جای آن

فلوریدا تودی | No comments

با رونمایی در هفته گذشته از پیشنهاد جایگزینی برای فلوریدا نسخه از هسته مشترک رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد منفور ملی آموزش و پرورش طرح شده بود “رسما حذف” از کلاس های درس.

در حالی که اعلام شده بود که کمی پیش از موعد — هیئت دولت آموزش و پرورش هنوز به تصویب استانداردهای جدید که در آن است به احتمال زیاد به انجام پنج شنبه و پیش بینی رول اتفاق خواهد افتاد بیش از چندین سال — تغییرات تقریبا قطعا در آینده است.

در اینجا برخی از چیزهایی که در مورد جایگزینی آن با معیار های عالی تفکر دانش آموز (یا بهترین) استاندارد.

1. نه بیشتر “گیج کننده” ریاضی.

پدر و مادر بهت زده هنگامی که دانش آموزان شروع به خانه آوردن مسائل ریاضی با استفاده از جدید و ناآشنا راه حل روش های ترک آنها را در از دست دادن زمانی که کمک با مشق شب.

“جدید” ریاضی طراحی شده برای تأکید بر درک مفاهیم ریاضی بیش rote حفظ شد و در میان اکثر پلاریزه نوآوری های هسته مشترک.

با توجه به فلوریدا وزارت آموزش و پرورش را از بازگشت دانش آموزان به حفظ و ساخت و ساز در عملیات ریاضی پایه که پدر و مادر خواهد شد به احتمال زیاد تشخیص خود را از تحصیل و دانشجویان قادر خواهد بود برای رسیدن به یک راه حل درست استفاده از هر روش آنها راحت هستید.

معلمان آغاز خواهد شد آموزش در ریاضی جدید استاندارد در سال آینده است اما به احتمال زیاد پدر و مادر نمی بینم تفاوت قبل از آنها رسما نورد در پاییز سال 2022.

بیشتر: مری مک لئود بتون متولد شد دختر برده است. او درگذشت بازنشسته دانشگاه, رئیس جمهور

2. افزایش تمرکز بر مدنیت و سواد از جمله خط شکسته.

تحت استانداردهای جدید فلوریدا را تبدیل به حالت اول نیاز به تعلیمات مدنی آموزش و پرورش در هر سطح کلاس از طریق اختلاط “بنیادی آمریکا اسناد و مدارک” به آن هنر زبان انگلیسی (ELA) برنامه درسی.

استانداردهای جدید نیز پایین سواد اضافی با معیار برای دانش آموزان خواندن در زیر سطح کلاس و تمرکز بر کلاسیک و دوره ادبیات. شامل یک تجدید تمرکز بر cursive handwriting با وزارت آموزش و پرورش استدلال نوشتن خط شکسته را افزایش می دهد دانش نگهداری و بهبود مهارت های حرکتی خوب.

جدید ELA استانداردهای تنظیم شده برای رسیدن به کلاس درس در اواخر 2021.

3. حذف برخی از آزمایشات اما می افزاید: یکی از جدید.

بهترین مرحله از درجه 9 به زبان انگلیسی هنر زبان استاندارد و آزمون پایان دوره در امتحان هندسه اما نیاز به همه دانش آموزان را به فلوریدا مدنی آزمون های سواد آموزی توسط ارشد خود را در سال است.

این آزمون شامل 100 سوال فراگیر تابعیت آمریکا و “سوالی در مورد نقطه عطفی عالی ایالات متحده دادگاه.” عبور مورد نیاز است برای فارغ التحصیلی را برآورده مدنی سواد مورد نیاز برای ورودی کالج که در زمان اثر در سال 2018 است.

دانش آموزان آغاز خواهد شد در نظر گرفتن مدنی آزمون در اوایل سال آینده. هندسه و درجه 9 به زبان انگلیسی امتحانات باقی خواهد ماند و از طریق پایان 2021-22 سال تحصیلی.

بیشتر: Brevard مدارس دولتی سرمایه گذاری میلیون ها نفر در بانک با سابقه معاملات مشکوک

4. کاهش زمان تست در دولت امتحانات.

آزمون های استاندارد کوتاه تر خواهد بود با کمتر سوالات کلی و کاهش word تعداد در خواندن معابر. همه ریاضی ارزیابی همراه با درجه 5 علوم امتحان داده خواهد شد و در یک روز به جای دو.

5. SAT/ACT خواهد شد مورد نیاز برای فارغ التحصیلی و عامل به نمرات مدرسه.

ابتدا در سال 2022 دانش آموزان را SAT یا ACT فارغ التحصیل اما نمی توان مورد نیاز برای رسیدن به یک خاص نمره. به جای نمرات را عامل به سیستم استفاده می شود برای تعیین نمرات مدرسه.

دولت پیشرفته یک سیاست برای پرداخت هزینه آزمون به صورت تمام 11th کلاس برای حداقل دو سال آینده در پیش بینی هزینه 8 میلیون دلار به وزارت آموزش و پرورش ،

معلوم نیست که آیا دولت ادامه خواهد داد به پرداخت برای آزمون فراتر از 2022.

اریک راجرز است که آموزش و پرورش ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. لطفا در نظر گرفتن اشتراک به حمایت مهم خبری محلی در آموزش و پرورش, کسب و کار, جرم و جنایت و دیگر موضوعات شما در مورد مراقبت.

تماس با راجرز در 321-242-3717 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @EricRogersFT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>