جامعه قهرمان: بلال Qizilbash و غیر انتفاعی تغذیه بی خانمان در Smith پارک

لدگر | No comments

Balil Qizilbash بود و راه رفتن را از طریق Smith پارک در مرکز شهر جکسون هنگامی که او را دیدم یک تاجر دور مانده از ناهار خود را به یک سطل زباله.

ثانیه بعد یک مرد رسیده به همان زباله می تواند و برگرفته دور انداخته ساندویچ نشستم و بلعیدم تکه به احتمال زیاد این مرد بی خانمان برای اولین بار مواد غذایی در چندی.

برای Qizilbash این مشاهدات با چند تا از می سی سی پی, کالج, دانشجو, دوستان آغاز یک راه طولانی است.

“من گفت: این یک مشکل است. این اولین کشور جهان پس چرا این اتفاق می افتد ؟ چرا مردم گرسنه است؟”

تیم خود را که با این نسخهها کار تحت پرچم R U گرسنه?, آغاز شده رسیدن به جمعیت بی خانمان در پارک ها و زیر پل ها و ایستگاههای اتوبوس در سراسر شهرستان.

آنها به زودی متوجه شدند که اسمیت پارک ایده آل بود محل. آن امن ترین محل برای جمعیت بی خانمان و دیگران را بشنود و از تلاش های خود را Qizilbash گفته شد.

که چه اتفاقی افتاده است.

از آنجا که بعد از شش سال و نیم پیش او و دیگران شده اند تغذیه بی خانمان در پارک هر جمعه.

شیپور لجر شناخت است Qizilbash به عنوان پنجم را “قهرمان جامعه.” شیپور لجر جامعه قهرمانان برنامه ماهانه افتخار ایجاد شده به رسمیت شناختن قهرمانان گمنام در اطراف مترو Jackson منطقه است.

30,000 وعده های غذایی در Smith پارک و شمارش

در یک مصاحبه قبل از گسترش coronavirus در می سی سی پی, Qizilbash صحبت در مورد تلاش سازمان های غیر انتفاعی, قرعه کشی یک لبخند پایه و اساس است. به طور معمول او گفت: آنها در خدمت 60 به 100 نفر در هفته و در طول تابستان است.

ترین تیم خود را خدمت کرده است حدود 175 نفر است. می آید به حدود 30000 داغ, وعده های غذایی پس از آنها آغاز شده است.

رستوران های محلی درگیر شده اند. تلاش است بودجه توسط Qizilbash تیم خود را و کمک های مالی. حدود 300 تا 400 دلار در هفته است و صرف غذا.

و هفتگی دریافت کنندگان انواع کرایه از کباب زرد برنج و کباب ترکی از علاءالدین مدیترانه کوره به tacos و burritos از ال سنترو کباب یا پیتزا ماکارونی و ساندویچ از Sal & Mookies.

هیچ کس برگ گرسنه است. اگر مواد غذایی اجرا می شود — آن را به ندرت می کند — پیتزا دستور داد تا از نزدیک مهره های بازی دومینو.

Qizilbash گفت: او می خواست برای توسعه همکاری با رستوران های محلی و مواد غذایی در اوایل.

“این درست نیست و یا عادلانه برای قرار دادن بار مالی در این رستوران. آنها باید برای زنده ماندن بیش از حد, بنابراین ما مذاکره در بالاترین سطح فروش اقلام است. آنها به ما تخفیف و خرید آن در هر هفته,” او گفت:.

یک تاجر محلی صاحب بوستون ماهی عالی خودداری کرده است به هر گونه پول, Qizilbash یادداشت ها.

‘آنها گرسنه. که خط پایین’

Qizilbash که مسلمان نیست و استناد به هر گونه خاص مذهبی انگیزه در تلاش های خود را. وجود دارد مقدار زیادی از معابر که تشویق به کمک به کسانی که کمتر خوش شانس در کتاب های مذهبی از سراسر جهان, اما واقعا پایین می آید به چیزی ساده ،

آنها گرسنه.

“آن را خاص اعتقاد مذهبی. آن بود که اساسا اگر شما گرسنه, چرا ؟ ما در دنیایی از وفور. من نمی فهمم با این مقدار از مواد غذایی که در حال دور انداخته چرا ما مردم که هنوز هم گرسنه, پس از آن فقط نقطه اساسی بشر نجابت,” او گفت:.

این واقعیت بزرگتر این است که خدمات خود را الهام گرفته از صدها نفر به او ملحق شود. حتی Jackson Police Department که مانیتور خود را از بازدیدکننده داشته است برای ایمنی باید متوجه یک تغییر است. در حال حاضر وجود دارد که یک منبع فراوان از مواد غذایی برای افراد نیازمند در شب جمعه سطح جرم و جنایت کاهش یافته است قابل ملاحظه ای در پارک. Qizilbash می گوید پلیس نگاهی که به عنوان یک داستان موفقیت یک آنها به هیچ وجه قصد ناراحت کننده است.

یکی دیگر از پیروزی کوچک: Qizilbash در طول سال تبدیل شده است به بسیاری از افراد بی خانمان او اس. برخی از آنها از افزایش بی خانمانی و شروع داوطلبانه خود را در وقت و پول برای کمک به.

او گفت که او امیدوار اخبار از آنچه که او انجام خواهد شد به سادگی الهام بخش مردم به نوبه خود سر خود را و اجتناب از بی خانمان اما به آنها دست می دهد. او همچنان فروتن در تیم خود تلاش.

“ما در حال انجام آنچه قرار است انجام شود. هر کس را نگه می دارد به من گفتن کار من استثنایی است. من مشاهده نمی آن است که راه. این نیاز های اساسی انسان. بنابراین ما باید با تمام توان نزدیک شدن به آن را در راه همان,” او گفت:.

Qizilbash گفت: او را ادامه تغذیه تا زمانی که آن است که دیگر مورد نیاز است. او امید خود را از کسب و کار. نیاز دارید که آنچه در آن است که روز به نظر می رسد یک راه طولانی.

کسانی که علاقه مند به ارائه کمک های مالی و یا داوطلب می توانید با قرعه کشی یک لبخند بنیاد در https://www.drawsmile.org/contact/.

خارج از تغذیه بی خانمان ها, Qizilbash شده است feverishly مطالعه فواید دارویی فوق العاده-مواد غذایی kale. او می گوید تحقیقات خود را پیدا کرده و به آن جان ملانوم سرطان سلول در فرهنگ است. که به رهبری او را به یکی دیگر از سرمایه گذاری. او همچنین از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت EasyKale که تولید کننده گیاهی در یک راحت شاکر بطری.

آنچه که در جامعه قهرمانان برنامه ؟

جامعه قهرمانان تمرکز بر قهرمانان گمنام از جامعه ما است. هر ماه ما را برجسته جامعه قهرمان در یک مقاله.

شیپور لجر با همکاری Trustmark در این برنامه است.

علاوه بر این ما در حال حاضر یک گواهی نامه و کارت هدیه به honoree همراه با شناخت آنها را در یک صفحه کامل آگهی.

در ژانویه ما افتخار اول 14 جامعه قهرمانان در یک ویژه دریافت, که در آن ما خواهد شد در حال حاضر جامعه قهرمان جایزه سال خواهد شد که با انتخاب خوانندگان رای گیری از برندگان ماهانه.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>