جامعه قهرمانان: دفتر را فیلیسیتس کلر مربیان زن med دانش آموزان می آموزد ‘توقف خونریزی’

لدگر | No comments

او رفت و از طریق بیش از یک دهه از آموزش و اختصاصی حرفه ای خود را به صرفه جویی در زندگی. در حال حاضر دکتر دفتر را فیلیسیتس کلر داوطلبان وقت خود را به دیگران صرفه جویی در زندگی دانش در علاوه بر این به برنامه پر مشغله خود پیوند ارگان در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی.

“من شروع به دانشکده پزشکی فکر می کنم من می خواهم یک خانواده عمل دکتر” کلر گفت. “من هرگز فکر نمی کردم در مورد یک جراح به دلیل تصورات غلط.”

یکی از تصورات غلط در مورد استکبار از برخی از جراحان. او احساس نمی کند او که از نوع فرد است. زمانی که او آموخته است که استکبار بود یک تصور غلط و دیدم آنچه را که آنها می تواند انجام یک جراح شد کلر هدف.

او ساخته شده یک حرفه ای کمک به دیگران

“من به فروش می رسد” کلر گفت. “من تا به حال برای تبدیل شدن به یک جراح. من می خواستم برای کمک به مردم. نبود یک انتخاب برای من پس از من تو را دیدم چه عمل جراحی انجام می تواند برای بیماران است.”

و زندگی حرفه ای اش انتخاب نمی او نا امید نیست.

“آن را به مراتب بیش از انتظارات من,” کلر گفت. “این دشوار است و ساعت هستند اما شما نمی توانید غلو عاطفی پاداش صرفه جویی در زندگی کسی.”

جامعه قهرمانان: Alan Mumbower کمک می کند تا کودکان و نوجوانان معلول کشف بزرگ خارج از منزل

جامعه قهرمانان: کاساندرا Stovall

حدود دو سال و نیم پیش کلر خواسته شد که دانشکده اسپانسر برای بیمارستان انجمن زنان جراحان فصل, یک سازمان است که کمک می کند تا حمایت و پیشبرد جراحان زن. او پذیرفته شده و می خواستم به استفاده از موقعیت خود برای کمک به نه تنها دانشجويان بلکه جوامع در اطراف او.

شیپور لجر است شناخت کلر به عنوان چهارم ما “جامعه قهرمان است.” شیپور لجر جامعه قهرمانان برنامه ماهانه افتخار ایجاد شده به رسمیت شناختن قهرمانان گمنام در اطراف مترو Jackson منطقه است.

“او خود را به عقب’: سندی میدلتون کار با قربانیان خشونت تغییر زندگی

او پخش كردن, صرفه جویی در زندگی دانش

کلر تصمیم به توقف خونریزی’ گروه امضا برنامه — یک برنامه طراحی شده برای تدریس به طور متوسط مردم چگونه به جلوگیری از خونریزی در موارد آسیب است.

“پس STB رشد از نگرانی در فولاد جامعه است که شهروندان نمی دانید که چه چیزی را به عنوان اولین پاسخ,” کلر گفت. “برخی از این رشد از عکاسی است که اتفاق می افتد. اغلب این شهروندان که اولین پاسخ دهندگان.”

اگر چه توده تیرباران شدند بخشی از پیدایش برنامه کلر گفت که آنچه در آن همه مورد است. مشخصات پایین حوادثی مانند بریدگی از ماشین چمن زنی تیغه ها و صدمات در تصادفات خودرو به احتمال زیاد مواجه می شوند. آموزش مردم در نحوه رسیدگی به آسیب های گرفته شده به جامعه مانند اخیر جلسه آموزش که در آن کلر و چهار دانشجوی پزشکی در دیدار با دانش آموزان در بروخون دبیرستان.

زندگی واقعی آموزش پزشکی و مشاغل

کلر و تیم او تدریس دانش آموزان پایه تروما پاسخ و نحوه رسیدگی به تماشاگران. در یک نقش بازی و ورزش دانش آموزان یک طعم و مزه از برخورد با تروما در میان خطر بالقوه و حواس او را پرت. این یک جلسه آموزشی که سلامت علم مربی Chassity Avants را شکر که دانش آموزان خود را قادر به شرکت در.

“آنها در حال گرفتن حالات زندگی واقعی به عنوان دور به عنوان تروما می رود” Avants گفت. “این چیزی است که من نمی تواند انجام دهد در اینجا با آنچه من. من نمی یاد هر یک از این تا زمانی که من در دانشکده پرستاری.”

Avants گفت: تعامل با کلر و تیم او را تشویق می کند تا دانش آموزان خود را به یک حرفه ای در بهداشت و درمان.

“این خوب است برای دانش آموزان به صحبت با دانش آموزان در دانشکده پزشکی,” Avants گفت. “آنها به نوعی در نقش یک مدل است.”

ساوانا واکر یک سوم سال دانشجوی پزشکی در UMMC که شرکت در STB جلسات آموزشی گفت: این چیزی است که کلر پرشور در مورد است.

چشم انداز خود را در حال انجام

“او بسیار زور گرفتن ما به جامعه برای کمک به تصویب تغییر” واکر گفت. “همچنین به مربی دانش آموزان که علاقه مند به حرفه پزشکی در تمام سطوح. ما صرف تمام راه را به پایین در اینجا (به بروکهیون) صحبت کردن در مورد این پروژه و راه هایی برای افزایش pre-med ورودی به دانشکده پزشکی از طریق نظارت.”

کلر گفت: او آموزش داده است حدود 150 نفر از او گرفت و در زمان ایفای نقش به عنوان هیات علمی حامی. این بروکهیون جلسه به پایان رسید با دانش آموزان پرسیدن سوال در مورد چالش های رشته پزشکی. برای کلر پاسخ این زمان بود.

“چگونه بسیاری از ساعت در روز, 24?” کلر پرسید. “من آرزو می کنم وجود دارد 30.”

کلر توضیح داد او را روز به دانش آموزان است. او کار کرده بود که صبح و سپس سوار با تیم خود را از جکسون به بروکهیون. او به رهبری نزدیک به دو ساعت جلسه و پس از آن مجبور به بازگشت به جکسون به کار باقی مانده از روز. آن شب او تا به حال به کار در یک وبینار.

پس چرا کسی با تعهدات یک جراح را در نقش یک مربی به دانشجویان پزشکی و اولین پاسخ آموزش ، کلر گفت: او می خواهد نسل های آینده از متخصصان پزشکی به صرف زمان بیشتری را در جامعه به عنوان طرفداران برای بهداشت و درمان مسائل مربوط به آنها احساس مهم هستند. او می خواهد آنها را در نقش به عنوان پزشک مربیان و دیدن دانشجویان پزشکی او مربی است یک شروع در تحقق این چشم انداز.

“آموزش زنان و دختران جوان به خارج و آموزش — مثل دیدن بچه خود را ضربه اجرا خانه,” کلر گفت. “این احساس بسیار خوبی است. که چیزی است که نگه می دارد شما آن را انجام.”

آنچه که در جامعه قهرمانان برنامه ؟

جامعه قهرمانان تمرکز بر قهرمانان گمنام از جامعه ما است. هر ماه ما را برجسته جامعه قهرمان در یک مقاله.

علاوه بر این ما در حال حاضر یک گواهی نامه و کارت هدیه به honoree همراه با شناخت آنها را در یک صفحه کامل آگهی.

در ژانویه سال 2021 ما افتخار اول 14 جامعه قهرمانان در یک ویژه دریافت, که در آن ما خواهد شد در حال حاضر جامعه قهرمان جایزه سال خواهد شد که با انتخاب خوانندگان رای گیری از برندگان ماهانه.

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>